Bali: Za dobrodružstvím | Květen 2024


Bali: Za dobrodružstvím | Květen 2024


Vyrážíme na Bali! Přidáš se k nám?! Čeká tě naprosto dokonalé dobrodružství, při kterém zažiješ autentické Bali. Vyrazíme na aktivní sopku, budeme obdivovat neskutečné výhledy na rýžové terasy, zažijeme nádherné východy i západy slunce na plážích a jednou i s delfíny. Vykoupeme se jak v moři, tak pod impozantními vodopády a podíváme se i pod mořskou hladinu, abychom si užili šnorchlování se želvami a pestrobarevnými rybičkami žijícími ve zdejších vodách. A kdo bude chtít, vyzkouší si i surfování! Že je cesta zážitky a aktivitami opravdu nadupaná? Neboj, i tak si užiješ opravdový chill na pláži s drinkem v ruce. Samozřejmostí také je, že ochutnáš zdejší speciality. Takže, co víc? 🙂

❤️   Věk účastníků

15+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

8-16

⚒ +/- Počet pracovních dní

10

🏠 Lokalita

Bali

🆒 Ambasadoři

Filip & Zuzka

🛫 Dobrodružnost

Střední

Co tě čeká na našem zájezdu na Bali?

 • 🌴 Návštěva krásných Balijských chrámů a ponoření se do místní kultury
 • 🌴 Nezapomenutelné výhledy na nádherné rýžové terasy
 • 🌴 Relaxace na plážích s bílým nebo černým vulkanickým pískem
 • 🌴 Procházka v opičím pralese
 • 🌴 Osvěžení v impozantních vodopádech
 • 🌴 Výlet za delfíny
 • 🌴 Pozorování východu slunce na aktivní sopce
 • 🌴 Šnorchlování a mořský život opravdu z blízka
 • 🌴 Ochutnávka lahodných Balijských specialit
 • 🌴 Relaxace s drinkem na pláži

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 49 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 49 490 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 48 990 Kč
First minute sleva do 5.8.2023 – 1 000 Kč
Sleva pro CoolCampáka, který už s námi někde byl. – 2 000 Kč
*slevy se sčítají

Program

1. den | odlet z Vídně

Odlet z Vídně.

2. den | přílet na Bali 

Po příletu na Bali přejedeme do Uluwatu. Zbylý čas využijeme na procházku po okolí, vyrazíme na pláž za koupačkou či pozorováním západu slunce.

3. den | Uluwatu a kecak dance

Dopoledne strávíme na jedné ze zdejších pláží (Melasti, Balangan, Nyang Nyang, Timbis či jiná) a kdo bude chtít, může si jít zkusit surfování. Odpoledne se vydáme na templ Uluwatu, kde budeme pozorovat západ slunce. Můžeme se podívat i na fire show a tanec kecak dance.

4. den | Ubud

Dopoledne si zase užijeme na pláži v Uluwatu. Poté nás bude čekat přejezd do Ubudu. Zde se ubytujeme a poté se projdeme. Ubud je každopádně díky své pozici v rámci ostrova ideální základnou pro další výlety, proto zde strávíme hned několik dní.

5. den | Opičí prales a vodopád

Dopoledne vyrazíme do opičího pralesa – Ubud Monkey Forest Sanctuary, v okolí Ubudu navštívíme rýžová pole, venku také poobědváme a pak odpoledne koukneme na Tegunungan vodopád. Večer půjdeme brzo spát, protože další den nás čeká východ slunce na Mt. Batur.

6. den | Východ slunce na sopce Mt. Batur

Dnes si dáme do těla a vyrazíme ještě za tmy za pozorováním východu slunce na horu Mt Batur. Užijeme si cestou ale i výhledy na kopcovité krajiny, jezero Batur, rýžové terasy Tegallang a chrám Pura Jati Batur. A pozor, bude to i docela adrenalin, Mt Batur je stále aktivní sopkou!

7. den | Vodopády a chrámy

Dnes vyrazíme na chrámy Tirta Empul Water Temple a Besakih Mother Temple a poté nás čeká impozantní vodopád Sumampan a chrám s jeskyní Goa Gajah.

8. den | Jezero, vodopády a západ slunce na pláži

Opět vyrazíme na další výlet z Ubudu, tentokrát ale s přespáním ve městě Lovina. Uvidíme jezero a chrám Beratan a také krásné vodopády Gitgit a Brahmavihara Arama. Na pláži si vychutnáme západ slunce a večerní pohodu 🙂

9. den | Východ slunce s delfíny a dechberoucí výhledy

Ráno vyrazíme za pozorováním delfínů skákajících při východu slunce a poté nás čeká další skvělý vodopád – Sekumpul. Po severovýchodním pobřeží se přesuneme podél sopky Agungu, odkud je úžasný výhled na sopku a rýžové terasy, až dolů, kde se nachází chrámy Tirta Gangga a Taman Ujung. Přespíme v Padang Bai.

10. den | Gili T a chill na pláži

Dopoledne se přesuneme do Padang Bai a odsud na ostrov Gili T. Lodí za cca 2-2,5h doplujeme na ostrov Gili Trawangan, přezdívaný jednoduše také Gili T, jeden ze tří ostrovů v těsné blízkosti, které jsou obklopeny korály a mořským životem. Celý ostrov má plochu pouhých 15 km², takže je možné jej projít celý dokola během pár hodin, zároveň to nikdy není daleko na pláže s bílým pískem, případně do dobré restaurace nebo baru, kterých má Gili T nespočet. Dnes si užijeme pravý plážový relax a chill s drinkem v ruce 🙂

 

11. den | Chill na pláži s bílým pískem

V pohodové atmosféře budeme pokračovat i v tento den. Koho by pohodička omrzela, může si zašnorchlovat s mořskými želvami.

12. den | Šnorchlovací výlet

Dnes vyrazíme na šnorchlovací výlet kolem ostrovů Gili T, Gili Meno a Gili Air. Na Gili T si půjčíme šnorchlovací výbavu a vydáme se vstříc podmořskému životu rovnou z pláže. Budeme pozorovat jak ryby, tak i želvy, které se do mělkých vod ostrova vydávají za potravou a je možné je spatřit opravdu zblízka. Kdo chce, může se vydat na šnorchlovací výlet kolem okolních ostrovů. Komu by tedy šnorchlování kolem našeho ostrova nestačilo, jsou k dispozici i jednodenní výlety do vod okolních ostrovů Gili Air a Gili Meno, které rozhodně stojí za to.

13. den | Kuta

Z našeho ostrova Gili T odplujeme v dopoledních hodinách a zamíříme opět do Padang Bai. Odsud se minivanem přesuneme do Kuty.

14. den | odlet z Bali

Nejsmutnější den je tu, čeká nás návrat domů. Rozhodně ale budeš mít co vyprávět! Před odletem ale ještě vyrazíme na nákup suvenýrů.

15. den | přílet

Následujícího dne přistaneme ve Vídni.

Ubytování

Na Bali budeme bydlet v různých typech ubytování. Vyzkoušíme si guest housy v tradičním balijském stylu, přes dřevěné chatky obklopené zahradou až po stylové bungalowy.
* Není problém zařídit i pokoje pro jednoho nebo ubytování vyšší kategorie.

Strava

Na většině ubytování nás bude čekat snídaně. Obědvat a večeřet budeme podle programu v daný den. Jídlo vyzkoušíme nejen v restauracích, ale zavítáme i na místní street food, ochutnáme tradiční speciality a v malých obchůdcích nakoupíme ovoce a další dobroty, na které po cestě narazíme.

Doprava

Na Bali poletíme z Vídně. V ceně máš 23 Kg zavazadlo. Let je s přestupem v Tchaj-pej. Po Bali a okolí se budeme přesouvat minibusy, na ostrov Gili T pak dojedeme místní lodí.

AMBASADOR

Zuzka

Zuzka miluje cestování a vše s ním spojené. S batohem na zádech projela 50 zemí, od USA přes většinu Evropy, blízký východ až po jihovýchodní Asii, kde 3 roky žila a pracovala ve Vietnamu. Je certifikovanou lektorkou jógy a baví jí poznávání nových zemí a kultur, ale i lidí a jejich příběhů a žádná výzva pro ni není dost velká. Nejšťastnější je na cestách a ve společnosti podobně naladěných lidí.

Datum zájezdu

24.05.2024 - 06.06.2024
Dny: 14

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

Ubytování se snídaní 12 nocí

Zpáteční letenka Vídeň – Bali s 23 kg zavazadlem

Veškerá přeprava po ostrově v rámci programu

Veškeré vstupy v rámci programu

Výšlap na MT. Batur včetně povolení

Přesun lodí na Gili T

Šnorchlovací výlet

Výlet za delfíny

 

Vízum

Obědy a večeře

 

Jednolůžkový pokoj


Obsazeno: 5 / 16
Záloha: 20000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Bali: Za dobrodružstvím | Květen 2024

24.05.2024Počet účastníků

  Kontaktní údaje

  Doprava a počet osob

  Speciální požadavky