Bali: Za dobrodružstvím | Květen 2024


Bali: Za dobrodružstvím | Květen 2024


Vyrážíme na Bali! Přidáš se k nám?! Čeká tě naprosto dokonalé dobrodružství, při kterém zažiješ autentické Bali. Vyrazíme na aktivní sopku, budeme obdivovat neskutečné výhledy na rýžové terasy, zažijeme nádherné východy i západy slunce na plážích a jednou i s delfíny. Vykoupeme se jak v moři, tak pod impozantními vodopády a podíváme se i pod mořskou hladinu, abychom si užili šnorchlování se želvami a pestrobarevnými rybičkami žijícími ve zdejších vodách. A kdo bude chtít, vyzkouší si i surfování! Že je cesta zážitky a aktivitami opravdu nadupaná? Neboj, i tak si užiješ opravdový chill na pláži s drinkem v ruce. Samozřejmostí také je, že ochutnáš zdejší speciality. Takže, co víc? 🙂

❤️   Věk účastníků

15+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

7-16

⚒ +/- Počet pracovních dní

10

🏠 Lokalita

Bali

🆒 Ambasadoři

Filip & Zuzka

🛫 Dobrodružnost

Střední

Co tě čeká na našem zájezdu na Bali?

 • 🌴 Návštěva krásných Balijských chrámů a ponoření se do místní kultury
 • 🌴 Nezapomenutelné výhledy na nádherné rýžové terasy
 • 🌴 Relaxace na plážích s bílým nebo černým vulkanickým pískem
 • 🌴 Procházka v opičím pralese
 • 🌴 Osvěžení v impozantních vodopádech
 • 🌴 Výlet za delfíny
 • 🌴 Pozorování východu slunce na aktivní sopce
 • 🌴 Šnorchlování a mořský život opravdu z blízka
 • 🌴 Ochutnávka lahodných Balijských specialit
 • 🌴 Relaxace s drinkem na pláži

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 49 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 49 490 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 48 990 Kč
First minute sleva do 5.8.2023 – 1 000 Kč
Sleva pro CoolCampáka, který už s námi někde byl. – 2 000 Kč
*slevy se sčítají

Program

1. den | odlet z Vídně

Odlet z Vídně.

2. den | přílet na Bali 

Po příletu na Bali přejedeme do Uluwatu. Zbylý čas využijeme na procházku po okolí, vyrazíme na pláž za koupačkou či pozorováním západu slunce.

3. den | Uluwatu a kecak dance

Dopoledne strávíme na jedné ze zdejších pláží (Melasti, Balangan, Nyang Nyang, Timbis či jiná) a kdo bude chtít, může si jít zkusit surfování. Odpoledne se vydáme na templ Uluwatu, kde budeme pozorovat západ slunce. Můžeme se podívat i na fire show a tanec kecak dance.

4. den | Ubud

Dopoledne si zase užijeme na pláži v Uluwatu. Poté nás bude čekat přejezd do Ubudu. Zde se ubytujeme a poté se projdeme. Ubud je každopádně díky své pozici v rámci ostrova ideální základnou pro další výlety, proto zde strávíme hned několik dní.

5. den | Opičí prales a vodopád

Dopoledne vyrazíme do opičího pralesa – Ubud Monkey Forest Sanctuary, v okolí Ubudu navštívíme rýžová pole, venku také poobědváme a pak odpoledne koukneme na Tegunungan vodopád. Večer půjdeme brzo spát, protože další den nás čeká východ slunce na Mt. Batur.

6. den | Východ slunce na sopce Mt. Batur

Dnes si dáme do těla a vyrazíme ještě za tmy za pozorováním východu slunce na horu Mt Batur. Užijeme si cestou ale i výhledy na kopcovité krajiny, jezero Batur, rýžové terasy Tegallang a chrám Pura Jati Batur. A pozor, bude to i docela adrenalin, Mt Batur je stále aktivní sopkou!

7. den | Vodopády a chrámy

Dnes vyrazíme na chrámy Tirta Empul Water Temple a Besakih Mother Temple a poté nás čeká impozantní vodopád Sumampan a chrám s jeskyní Goa Gajah.

8. den | Jezero, vodopády a západ slunce na pláži

Opět vyrazíme na další výlet z Ubudu, tentokrát ale s přespáním ve městě Lovina. Uvidíme jezero a chrám Beratan a také krásné vodopády Gitgit a Brahmavihara Arama. Na pláži si vychutnáme západ slunce a večerní pohodu 🙂

9. den | Východ slunce s delfíny a dechberoucí výhledy

Ráno vyrazíme za pozorováním delfínů skákajících při východu slunce a poté nás čeká další skvělý vodopád – Sekumpul. Po severovýchodním pobřeží se přesuneme podél sopky Agungu, odkud je úžasný výhled na sopku a rýžové terasy, až dolů, kde se nachází chrámy Tirta Gangga a Taman Ujung. Přespíme v Padang Bai.

10. den | Gili T a chill na pláži

Dopoledne se přesuneme do Padang Bai a odsud na ostrov Gili T. Lodí za cca 2-2,5h doplujeme na ostrov Gili Trawangan, přezdívaný jednoduše také Gili T, jeden ze tří ostrovů v těsné blízkosti, které jsou obklopeny korály a mořským životem. Celý ostrov má plochu pouhých 15 km², takže je možné jej projít celý dokola během pár hodin, zároveň to nikdy není daleko na pláže s bílým pískem, případně do dobré restaurace nebo baru, kterých má Gili T nespočet. Dnes si užijeme pravý plážový relax a chill s drinkem v ruce 🙂

 

11. den | Chill na pláži s bílým pískem

V pohodové atmosféře budeme pokračovat i v tento den. Koho by pohodička omrzela, může si zašnorchlovat s mořskými želvami.

12. den | Šnorchlovací výlet

Dnes vyrazíme na šnorchlovací výlet kolem ostrovů Gili T, Gili Meno a Gili Air. Na Gili T si půjčíme šnorchlovací výbavu a vydáme se vstříc podmořskému životu rovnou z pláže. Budeme pozorovat jak ryby, tak i želvy, které se do mělkých vod ostrova vydávají za potravou a je možné je spatřit opravdu zblízka. Kdo chce, může se vydat na šnorchlovací výlet kolem okolních ostrovů. Komu by tedy šnorchlování kolem našeho ostrova nestačilo, jsou k dispozici i jednodenní výlety do vod okolních ostrovů Gili Air a Gili Meno, které rozhodně stojí za to.

13. den | Kuta

Z našeho ostrova Gili T odplujeme v dopoledních hodinách a zamíříme opět do Padang Bai. Odsud se minivanem přesuneme do Kuty.

14. den | odlet z Bali

Nejsmutnější den je tu, čeká nás návrat domů. Rozhodně ale budeš mít co vyprávět! Před odletem ale ještě vyrazíme na nákup suvenýrů.

15. den | přílet

Následujícího dne přistaneme ve Vídni.

Ubytování

Na Bali budeme bydlet v různých typech ubytování. Vyzkoušíme si guest housy v tradičním balijském stylu, přes dřevěné chatky obklopené zahradou až po stylové bungalowy.
* Není problém zařídit i pokoje pro jednoho nebo ubytování vyšší kategorie.

Strava

Na většině ubytování nás bude čekat snídaně. Obědvat a večeřet budeme podle programu v daný den. Jídlo vyzkoušíme nejen v restauracích, ale zavítáme i na místní street food, ochutnáme tradiční speciality a v malých obchůdcích nakoupíme ovoce a další dobroty, na které po cestě narazíme.

Vízum

Pro cestovatele z České a Slovenské republiky je nutné získat Vízum při příjezdu (VOA), které má platnost 30 dní, dostupné jak online, tak přímo na příletovém letišti. Cena za VOA je 500 000 IDR (přibližně 35 USD). Nezapomeňte, že platnost vašeho pasu musí být minimálně 6 měsíců od data vstupu do Indonésie.

Doprava

Na Bali poletíme z Vídně. V ceně máš 23 Kg zavazadlo. Let je s přestupem v Tchaj-pej. Po Bali a okolí se budeme přesouvat minibusy, na ostrov Gili T pak dojedeme místní lodí.

AMBASADOR

Zuzka

Zuzka miluje cestování a vše s ním spojené. S batohem na zádech projela 50 zemí, od USA přes většinu Evropy, blízký východ až po jihovýchodní Asii, kde 3 roky žila a pracovala ve Vietnamu. Je certifikovanou lektorkou jógy a baví jí poznávání nových zemí a kultur, ale i lidí a jejich příběhů a žádná výzva pro ni není dost velká. Nejšťastnější je na cestách a ve společnosti podobně naladěných lidí.

Datum zájezdu

24.05.2024 - 06.06.2024
Dny: 14

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

Ubytování se snídaní 12 nocí

Zpáteční letenka Vídeň – Bali s 23 kg zavazadlem

Veškerá přeprava po ostrově v rámci programu

Veškeré vstupy v rámci programu

Výšlap na MT. Batur včetně povolení

Přesun lodí na Gili T

Šnorchlovací výlet

Výlet za delfíny

 

Obědy a večeře

Víza ( IDR 500,000 – cca 750 Kč)

 

Jednolůžkový pokoj


Obsazeno: 14 / 16
Záloha: 20000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Bali: Za dobrodružstvím | Květen 2024

24.05.2024Počet účastníků

  Kontaktní údaje

  Doprava a počet osob

  Speciální požadavky