Tým

coolcamp ambasadoři

Zuzka Černikovská

Ambasador

Zuzka miluje cestování a vše s ním spojené. S batohem na zádech projela 50 zemí, od USA přes většinu Evropy, blízký východ až po jihovýchodní Asii, kde 3 roky žila a pracovala ve Vietnamu. Je certifikovanou lektorkou jógy a baví jí poznávání nových zemí a kultur, ale i lidí a jejich příběhů a žádná výzva pro ni není dost velká. Nejšťastnější je na cestách a ve společnosti podobně naladěných lidí.


Jakub Šedý

Hlava CoolCampu

Kuba je stvořitel CoolCampu. Zorganizoval 56 zájezdů surfování na Srí Lance a v Maroku, přes párty na jachtách, sjíždění nejen alpských řek, až po trípek v Gruzii. Je to náš showman a pokud si sním vybereš zájezd, nebudeš se nudit ani chviličku.


Tomáš Škurek

Ambasador pro Barcelonu

Lepšího znalce Barcelony nenajdeš. Tom je milovník Barcelony od 13 let, zná ji lépe, než domovskou Ostravu. Má na kontě více než 45 zápasů. V letech 2017-2021 byl prezidentem oficiálního fanklubu FC Barcelony v ČR. Rozhodl se, že bude plnit sny nejen sobě, ale i ostatním fanouškům Barçy.


Natálie Juráková

Ambasador

Natálka byla u toho, když byl CoolCamp ještě v plínkách. Postupně z pravidelné účastnice zájezdů se vyklubal úžasný ambasador a srdcař. Blonďatá energická holka, která nezkazí žádnou srandu. Do všeho jde po hlavě, když může tak se vším pomůže! Nejradši by byla na třech místech najednou a rozdala se pro všechny. 🙂 Jejím mottem je: Každý den je co slavit! 🙂


Vlasta Plíska

Hlava táborů

Moravák, cestovatel, dobrodruh, bohém a tak trochu punkáč. Je to náš McGiver přes tábory. Dokáže vymyslet úplně vše! Pro Vlastu je nejlepší postel pod širým nebem a místa, kde lidi moc nechodí. Vlasta je pořád s úsměvem, rád objevuje místa a výzvy mu radši nedávej. Každou příjme.


Pavel Vokál

Ambasador

Věčně usměvavý pohodář z Ostravy ze kterého je vlastně už Brňák. Na Pavla se můžeš vždy spolehnout protože nezkazí žádnou srandu. Potkáš ho hlavně na vodě. Miluje vodáctví, surfování… Je to prostě vodní tvor.


Ivonka Ohnheiserová

Ambasador/ Zdravotník

Energická brunetka s věčným úsměvem na tváři. Miluje sport, výzvy a neumí si představit život bez přátel, ranního běhu a cestovaní. Nezkazí žádnou srandu a jako náš zdravotník, je kdykoliv připravena zachránit Ti život 😊


David Klotzmann

Ambasador

Dave je pohodář s velkým srdcem a věcně dobrou náladou. Ajťák s dobrodružným duchem a zálibou v cestovaní, fotografovaní a lyžovaní. S Davem se nejčastěji potkáš na vodáckých a lyžařských zájezdech.


Katka Žáková

Ambasadorka

Kačku neuvidíš jinak, než s úsměvem od ucha k uchu. Odjakživa vymýšlí a jezdí na tábory, s námi to má stejně., potkáš ji na Táborech pro dospělé nebo surfech v Marokou. Kačka miluje dobrodružství, výzvy a výlety za poznáním. Nejšťastnější je s partou stejně naladěných lidí, ať už na horách, doma u deskovek nebo na surfech ve vlnách.


Richard Český

Ambasador/ Zdravotník

Richard je nadšený cestovatel a student. Miluje pohyb, jídlo a příběhy. (Ale hlavně jídlo). Vždy zachovává svůj klid, ale nebojte se je pro každou srandu. Studuje medicínu, takže jako správný medik je vždy připraven ti pomoc s jakýmkoliv problémem.


Marek Tyl

Fit Ambasador

Marek Tyl je fakt silák! Kondiční trenér, strongman a hlava Defenders gym v Ostravě. Rád trénuje sportovce i nesportovce, kteří chtějí být zkrátka silnější a zdravější v běžném životě. Marek pořádá sportovní soutěže, tréninkové semináře a workshopy.


Mateo Lazecký

Ambasador


Dan Havrlant

Kapitán/ Ambasador

Jeden z našich CoolKapitánů, které můžeš potkat na našich plavbách! Naučí tě ovládat plachty, vysvětlí jak se chovat na lodi a ukáže ti krásná zátoky. Je to velký vtipálek a pohodář,.