Tým

coolcamp ambasadoři

Jakub Šedý

Myšlenkocreator

Kuba je jedním ze stvořitelů CoolCampu. Zorganizoval 33 zájezdů od vína na Jižní Moravě, přes párty u moře, sjíždění nejen alpských řek, až po trípek v Putinovské Moskvě. Je to náš showman a pokud si vybereš zájezd s ním, nebudeš se tě s nudit ani chviličku.


Tomáš Škurek

Ambasador pro Barcelonu, Prezident fanklubu

Lepšího znalce Barcelony nenajdeš. Tom je milovník Barcelony od 13 let, zná ji lépe, než domovskou Ostravu. Má na kontě více než 30 zápasů. V roce 2017 byl jmenován prezidentem jediného oficiálního fanklubu FC Barcelony v ČR. Rozhodl se, že bude plnit sny nejen sobě, ale i ostatním fanouškům Barçy, proto pokud do Barcelony, tak jedině s El Presidente Tomem. Na kontě má i nejprestižnější zápasy jako finále Copa del Rey, El Clásico či finále Ligy mistrů.


Daniel “Dańour” Richter

Ambasador

Milovník cestování a výzev a neúnavný tvůrce srandiček. Kde je Danek, nudit se nebudeš, ať jsou podmínky jakkoli extrémní. V žilách mu koluje dobrodružství poháněné obrovským, dobrým srdcem. Když může, pomůže. Jeho sportovní vášní je fotbal a běh, miluje hory. A když zrovna nemaká, hledá, kam by se mohl vydat, co dalšího prozkoumat.


Natálie Juráková

Ambasador

Natálka byla u toho, když byl CoolCamp ještě v plínkách. Postupně z pravidelné účastnice zájezdů se vyklubal úžasný ambasador a srdcař. Blonďatá energická holka, která nezkazí žádnou srandu. Do všeho jde po hlavě, když může tak se vším pomůže! Nejradši by byla na třech místech najednou a rozdala se pro všechny. 🙂 Miluje hory, cestování, koncerty, výstavy, deskové hry, ráda poznává nové lid a místa. Jejím mottem je: Každý den je co slavit! 🙂


Michal “Majkl” Rada

Ambasador & Kamera/foto

Všichni Michala oslovujeme Majkl. Je to od přírody společenský založený dobrodruh, který prozkoumá každý píď světa, aby našel svou zemi zaslíbenou. Jeho životním heslem je “má práce by měla být mým koníčkem”. No a právě toto Majkla přivedlo do CoolCampu.


Vlasta Plíska

Ambasador

Moravák, cestovatel, dobrodruh, bohém a tak trochu punkáč. Pro vlastu je nejlepší postel pod širým nebem a místa, kde lidi moc nechodí. Vlasta je pořád s úsměvem, rád objevuje místa a výzvy mu radši nedávej. Každou příjme. Vlastovo oblíbené cukroví je pivo a rum. Trošku jako McGiver, se vším si dokáže poradit a je na něj spolehnutí.


Pavel Vokál

Ambasador

Věčně usměvavý pohodář z Ostravy ze kterého je vlastně už Brňák. Na Pavla se můžeš vždy spolehnout protože nezkazí žádnou srandu, je to ale nejzodpovědnější člověk, kterého máme a potkáš ho hlavně na vodě, protože je to vodní tvor a výborný vodák.


Ivonka Ohnheiserová

Ambasador/ Zdravotník

Energická brunetka s věčným úsměvem na tváři. Miluje sport, výzvy a neumí si představit život bez přátel, ranního běhu a cestovaní. Nezkazí žádnou srandu a jako náš zdravotník, je kdykoliv připravena zachránit Ti život 😊


David Klotzmann

Ambasador

Dave je pohodář s velkým srdcem a věcně dobrou náladou. Ajťák s dobrodružným duchem a zálibou v cestovaní, fotografovaní a lyžovaní. S Davem se nejčastěji potkáš na vodáckých a lyžařských zájezdech.


Katka Žáková

Ambasadorka

Kačku neuvidíš jinak, než s úsměvem od ucha k uchu. Odjakživa vymýšlí a jezdí na tábory, s námi to má stejně. Určitě potkáš na Táborech pro dospělé nebo Silvestru. Kačka miluje dobrodružství, výzvy a výlety za poznáním. Nejšťastnější je s partou stejně naladěných lidí, ať už na horách, doma u deskovek nebo na surfech ve vlnách.


Richard Český

Ambasador/ Zdravotník

Richard je nadšený cestovatel a student. Miluje pohyb, jídlo a příběhy. (Ale hlavně jídlo). Vždy zachovává svůj klid, ale nebojte se je pro každou srandu. Studuje medicínu, takže jako správný medik je vždy připraven ti pomoc s jakýmkoliv problémem.


Zuzka Černikovská

Ambasador

Zuzka miluje cestování a vše s ním spojené. S batohem na zádech projela 50 zemí, od USA přes většinu Evropy, blízký východ až po jihovýchodní Asii, kde 3 roky žila a pracovala ve Vietnamu. Je certifikovanou lektorkou jógy a baví jí poznávání nových zemí a kultur, ale i lidí a jejich příběhů a žádná výzva pro ni není dost velká. Nejšťastnější je na cestách a ve společnosti podobně naladěných lidí.