Týmcoolcamp ambasadoři

Jakub Šedý
Myšlenkocreator
Kuba je jedním ze stvořitelů CoolCampu. Zorganizoval 33 zájezdů od vína na Jižní Moravě, přes párty u moře, sjíždění nejen alpských řek, až po trípek v Putinovské Moskvě. Je to náš showman a pokud si vybereš zájezd s ním, nebudeš se tě s nudit ani chviličku. 
Tomáš Škurek
Ambasador pro Barcelonu, Prezident fanklubu
Lepšího znalce Barcelony nenajdeš. Tom je milovník Barcelony od 13 let, zná ji lépe, než domovskou Ostravu. Má na kontě více než 30 zápasů. V roce 2017 byl jmenován prezidentem jediného oficiálního fanklubu FC Barcelony v ČR. Rozhodl se, že bude plnit sny nejen sobě, ale i ostatním fanouškům Barçy, proto pokud do Barcelony, tak jedině s El Presidente Tomem. Na kontě má i nejprestižnější zápasy jako finále Copa del Rey, El Clásico či finále Ligy mistrů.
Daniel "Dańour" Richter
Ambasador
Milovník cestování a výzev a neúnavný tvůrce srandiček. Kde je Danek, nudit se nebudeš, ať jsou podmínky jakkoli extrémní. V žilách mu koluje dobrodružství poháněné obrovským, dobrým srdcem. Když může, pomůže. Jeho sportovní vášní je fotbal a běh, miluje hory. A když zrovna nemaká, hledá, kam by se mohl vydat, co dalšího prozkoumat.
Natálie Juráková
Ambasador
Natálka byla u toho, když byl CoolCamp ještě v plínkách. Postupně z pravidelné účastnice zájezdů se vyklubal úžasný ambasador a srdcař. Blonďatá energická holka, která nezkazí žádnou srandu. Do všeho jde po hlavě, když může tak se vším pomůže! Nejradši by byla na třech místech najednou a rozdala se pro všechny. :) Miluje hory, cestování, koncerty, výstavy, deskové hry, ráda poznává nové lid a místa. Jejím mottem je: Každý den je co slavit! :)
Michal "Majkl" Rada
Ambasador & Kamera/foto
Všichni Michala oslovujeme Majkl. Je to od přírody společenský založený dobrodruh, který prozkoumá každý píď světa, aby našel svou zemi zaslíbenou. Jeho životním heslem je "má práce by měla být mým koníčkem". No a právě toto Majkla přivedlo do CoolCampu.
Vlasta Plíska
Ambasador
Moravák, cestovatel, dobrodruh, bohém a tak trochu punkáč. Pro vlastu je nejlepší postel pod širým nebem a místa, kde lidi moc nechodí. Vlasta má dobrý, je pořád s úsměvem, rád objevuje místa a výzvy mu radši nedávej. Každou příjme. Vlastovo oblíbené cukroví je pivo a rum. Trošku jako McGiver, se vším si dokáže poradit a je na něj spolehnutí.
Klára Obroučková
Ambasador surfař
Klára tě ráda seznámí se základy surfingu, které si osvojila během „pilného studování“ v Limě, Peru. Výcvik nasucho na pláži, přes surfování na břiše/na kolenou až po úžasný moment take off a první opravdu sjeté vlny. Klára je nadšenec pro kruhový funkční trénink a Tabatu je vždy ráda, když se k ní přidáě při každodenním work outu, na stinném místě s dobrou hudbou a zaměřením na cviky jako průpravu pro surfing".