Týmcoolcamp ambasadoři

Jakub Šedý
Myšlenkocreator
Kuba je jedním ze stvořitelů CoolCampu. Zorganizoval 33 zájezdů od vína na Jižní Moravě, přes párty u moře, sjíždění nejen alpských řek, až po trípek v Putinovské Moskvě. Je to náš showman a pokud si vybereš zájezd s ním, nebudeš se tě s nudit ani chviličku. 
Tomáš Škurek
Ambasador pro Barcelonu, Prezident fanklubu
Lepšího znalce Barcelony nenajdeš. Tom je milovník Barcelony od 13 let, zná ji lépe, než domovskou Ostravu. Má na kontě více než 30 zápasů. V roce 2017 byl jmenován prezidentem jediného oficiálního fanklubu FC Barcelony v ČR. Rozhodl se, že bude plnit sny nejen sobě, ale i ostatním fanouškům Barçy, proto pokud do Barcelony, tak jedině s El Presidente Tomem. Na kontě má i nejprestižnější zápasy jako finále Copa del Rey, El Clásico či finále Ligy mistrů.
Patrik Pas Vrba
Moviemaker, Ambasador
Paťas "Paťulka" udělá tvůj Coolcampácký zážitek věčným. S dvěma míči shlédnutí je to profík na slovo vzatý. U jeho videí roníš slzy roky poté, co svůj zájezd odjedeš. Za Paťase mluví jeho činy, mrkni proto na zážitky ostatních viz.: Aftermovie.
Martin Nevřela
Ambasador
Náš Marťas se narodil jako sporťák s úsměvem na rtech. Není pohyb, není Marťas. Od mala zdolává výzvy levou zadní a pokud se uděláš v peřejích, Marťas je první, kdo ti skočí na pomoc, nebo ti hodí alespoň kruh 
Daniel Berko
Ambasador
Daniel je Marťasův největší kámoš, gymnasta a sportovní parťák. Pokud v létě na vodu, jedině s touto dvojicí! Motto: „Sportu zdar!“ P.S. Ano Daniel ti nasadí rukávky, pokud jsi neplavec. To aby nemusel narozdil od Martina skákat. :)  
David Ludín, Ph.D.
Doktor Šohaj
Přezdívka jasně značí jihomoravský původ, který ho předurčil k tomu, aby si udělal doktorát z vinařství. Jasná profesní deformace se projevuje tím, že degustuje už i vodu a nejen víno. Jinak je to vášnivý cestovatel, sportovní univerzál a také šoumen, který vám vždy naordinuje jihomoravskou veselost.
Daniel "Dańour" Richter
Ambasador
Milovník cestování a výzev a neúnavný tvůrce srandiček. Kde je Danek, nudit se nebudeš, ať jsou podmínky jakkoli extrémní. V žilách mu koluje dobrodružství poháněné obrovským, dobrým srdcem. Když může, pomůže. Jeho sportovní vášní je fotbal a běh, miluje hory. A když zrovna nemaká, hledá, kam by se mohl vydat, co dalšího prozkoumat.
Natálie Juráková
Ambasador
Natálka byla u toho, když byl CoolCamp ještě v plínkách. Postupně z pravidelné účastnice zájezdů se vyklubal úžasný ambasador a srdcař. Blonďatá energická holka, která nezkazí žádnou srandu. Do všeho jde po hlavě, když může tak se vším pomůže! Nejradši by byla na třech místech najednou a rozdala se pro všechny. :) Miluje hory, cestování, koncerty, výstavy, deskové hry, ráda poznává nové lid a místa. Jejím mottem je: Každý den je co slavit! :)