Otázky a odpovědi – Tábor pro dospělé


Otázky a odpovědi – Tábor pro dospělé

05.05.2021
Přemýšlíš o tom, že vyrazíš na náš Tábor pro dospělé? V takovém případě máš jistě spoustu otázek, na které bys chtěl(a) odpověď. Abys našel(a) co potřebuješ, sestavili jsme seznam nejčastějších dotazů, které nám chodí do chatu, mailem nebo se nás lidé osobně ptají. Seznam budeme průběžně aktualizovat a pokud zde nenajdeš odpověď, neváhej nám napsat. 🙂

Můžu jet na tábor sám/sama? Není to divné?

Mnoho z našich táborníků vyráží na naše tábory právě sami. To však neznamená, že nemají kamarády, rodinu nebo partnera. Často se jednoduše chtějí seznámit s novými lidmi nebo s nimi jejich okolí nechce jet. Nemusíš mít obavy z toho, že pojedeš sám/sama, protože statisticky jsou lidé, kteří na naše tábory jezdí sami, nejčastějšími účastníky v posledních letech. Takže neváhej a vyraž s námi na dobrodružství plné zážitků a nových přátel!”

Nejsem na to moc starý/stará?

U nás na CoolCampu jsme přesvědčeni, že věk není překážkou pro zábavu a dobrodružství! Naše tábory jsou určené pro dospělé lidi a k nám může přijet každý od 18 let bez ohledu na horní věkovou hranici. Průměrný věk na našich táborech se pohybuje okolo 28-34 let, takže se můžeš těšit na setkání s lidmi od dvaceti do šedesáti let.

Nemusíš se bát, že bys byl(a) příliš starý(a) nebo mladý(a). Důležité je, abys měl(a) chuť si užít a poznat nové lidi. Všichni naši táborníci mají jedno společné – chtějí si užít dovolenou plnou zážitků a adrenalinu. Tak proč nevyrazit s námi i ty?

Věříme, že naše aktivity, zážitky a zábava tě nadchnou bez ohledu na věk. Tak neváhej a pojď si užít Tábor pro dospělé s námi na CoolCampu!

Můžu si vzít s sebou dítě?

Vůbec! Děti mají vstup zakázán! Od toho máš manželku/manžela, babičku/dědu, rodinu nebo útulek ne? Jednou tábor pro dospělé, navždy tábor pro dospělé!!!

Zabavíte nám telefon? Můžu zavolat domů?

Žádné osobní věci vám zabavovat nebudeme. Nemáme na to právo a nechceme za ně ani nést zodpovědnost…. Každopádně na každém táboře apelujeme na účastníky ať minimalizují co nejvíce kontakt se svým telefonemTábor je jedna velká sociální síť s výhodou instantního osobního kontaktu, tak proč chodit na Facebook či flexit na instagramu? 🙂 Samozřejmě za sdílení fotky se zmínkou CoolCamp jsme vždycky rádi! #CoolLidi #CoolCamp #taborprodospele #jsmecoolcamp

Pije se na táboře alkohol? Musím pít?

Pije i nepije! Je to jen na Tobě… V kempu máme nachystaný CoolBar, kde najdeš základní suroviny jako je pivo, voda, kafe, džus, erebos a nějaký alkohol… Kolik toho vypiješ a proč je jen na Tobě. Nikdy se nám však zatím nestalo, že by se nám na táboře někdo opil pod obraz a dělal ostudu… Navíc čím se lépe uvolňují ledy než skleničkou něčeho dobrého? To je pak člověk hned odvážnější do nových přátelství ne?

Co když se zraním? Popíchají mě včely nebo pokouše medvěd?

S medvědem ti nepomůžeme… To už asi nikdo, ale na každý náš tábor jezdí zdravotník. Většinou v podání našich dvou sluníček Majdy nebo Ivonky. Obě jsou to profesionálky z oboru se spoustou zkušeností. Nemusíš se tak bát, že by o tebe nebylo postaráno v případě nouze. Důležité je nám na začátku táboru nahlásit jakékoliv zdravotní komplikace co máš ať o tobě víme co nejvíce. 🙂

Musím být nabušený sporťák/sporťačka, abych se mohl(a) zúčastnit táboru?

Nemusíš! Táborové aktivity jsou navrženy tak, aby v nich mohl vyniknout každý. Znáš to přísloví… Někde dali, někde vzali… Proto na táborech vytváříme družstva/oddíly/cechy (záleží na tématu), kdy společně bojujete a na každou aktivitu využíváte ty nejlepší vlastnosti daného člena. Někdy je potřeba rychlost, jindy síla nebo inteligence. Nejdůležitější je však chuť zažít něco nového a jet si tábor užít.

A co mazlíček? Mám doma pejska co nekouše a lamu co neplive…

Tady musíme být stejně tvrdí jako u dětí. V minulých letech jsme zkoušeli vzít na tábor účastníky s mazlíčky, ale nikdy to nedopadlo podle plánu… Buď mazlíček prudil panička, který si tábor neužil nebo prudil ostatní účastníky… Navíc ne každému může být “po srsti”, že s ním spí v chatce pes, lama nebo kohout… Proto šup s mazlíčkem na hlídaní. 🙂

Jak probíhá ubytování? S kým budu bydlet?

Rozdělení do chatek probíhá podle sympatií na místě. Je to náš ozkoušený způsob a musíme říct, že to funguje! Nestalo se nám, že bychom museli někoho stěhovat, protože by si dva nesedli… Na dveřích bývají cedulky se jmény, kde se zapíšeš a už bydlíš! 

Na jaký tábor můžeš jet?

V roce 2023 máme nachystány dva tematické tábory: Vikingové a hvězdná brána.