Skip to main content

Královny všech pláží najdeš na Lefkadě

Na loď 07.06.2022

Kalendář ukazuje, že už má také přijít do Čech nějaké to léto, ale máme tu začátek června, ty by ses viděl někde u vody, ale na celodenní opalovačku to zatím prostě ještě nevypadá. Nesmutni, dej si v kanclu na chvíli pauzu a chytni s námi inspiraci!

Summer time je přece fajn, čeká tě plno dobrodružství, jen jim pojď naproti! A co takhle se u toho cítit jako v ráji? Mrkni, kde se letos můžeš kvalitně poválet 🙂

Již pravidelně vyrážíme každoročně několikrát na jachtu do řeckých mořských vod a na souši pak občas brázdíme zdejší ostrůvky i na skútru. Proto už také víme, kde nás čeká ta nejparádnější koupačka. Představujeme ti naší Top Trojku!

Egremni

Téhle pláži nemůžeme odepřít prvenství na našich toulkách kolem řeckého ostrova Lefkada. Je jednou z nejkrásnějších v zemi obecně a to dokazuje i faktem, že patří mezi místa s nejmodřejší vodou na celém světě. Pláži dominuje velký bělostný útes, odkud jsou neuvěřitelné výhledy do okolí.

 

 

 

 

Milos

Krása střídá nádheru. Pláž Milos je vzdálena 26 km od Egremni, nachází se na západním pobřeží ostrova Lefkada. Okolí tvoří útesy a kopce porostlé hustou zelení. Bývá zde pouze málo lidí a i tento fakt přispívá k tomu, že Milos je doslova impozantní!

 

 

 

 

Porto Katsiki

Naší oblíbenkyní mezi královnami všech pláží je však Porto Katsiki. Má vše, co nabízí Milos i Egremni, ale jako bonus jsou zde super vlny! Opalovačka je fajn, ale co si taky občas zablbnout? Ve stáncích s občerstvení si pak po kvalitním vodním výkonu zasloužíš pořádný drink!

 

 

Že už se na některé vidíš? Však, co ti brání? Pojeď s námi na dovču snů! Čeká tě super parta, nezapomenutelné dobrodružství, místa jako z katalogu, zábava, jachta, skvělé řecké jídlo i pití a mnoho dalšího.

 

Text: Veronika Schubertová

Nejnovější články z blogu

Barça vs Sevilla aneb sluníčko, tapas a góly

První společný zájezd této sezóny se nesl v duchu úžasného počasí, skvělého jídla a samozřejmě...

80 bláznů běhajících po táboře na koni z kartonu? To je Tábor pro dospělé 2024!

Vyzpovídali jsme naši tábornici Janču, která se na Tábor pro dospělé přihlásila takřka za pět...