Jak se žije na jachtě?


Jak se žije na jachtě?

06.11.2020
Kolik se vleze lidí na jachtu?

Naše plavby pořádáme pro 9 lidí + 1 kapitána. Jachty mají čtyři kajuty s dvojlůžkem, kde se pohodlně vyspí i 2 metroví muži a jednu kajutu s dvoupatrovou postelí. V kajutě nalezneš polštář, peřinu, povlečení, prostěradlo a ručník z domu si tedy nic brát nemusíš. Kapitán tradičně spává v salonu. Nemusíte se bát, že se budete na lodi mačkat. Jachty mají dokonale využitý každý centimetr pro maximální pohodlí na lodi.

Jaké má jachta vybavení?

Jachty jsou kompletně vybaveny pro pohodovou týdenní dovolenou. Na palubě nalezneme velkou lednici, plně vybavenou kuchyň včetně plynového sporáků, talířu, příborů a pod. Dvě-tři koupelny se sprchou i toaletou jsou standart, jen pozor na vodu. Musíme sní šetřit.

Jsou dvě místa, kde strávíme nejvíce času a to jsou posezení pro celou posádku. Na lodi najdeme dvě, jedno na palubě a druhé v podpalubí. Nechybí běžná 220v zásuvka (je v provozu pouze v přístavu), ale také autozásuvky, které fungují po celou dobu plavby a zvládnou nabít telefony, notebooky a podobné zařízení. Fén nezvládnou. Audiosystém je rozmístěný po lodi a stačí se k němu připojit pomocí 3,5mm jacku.

Na palubě se na zádi nachází kormidla, venkovní posezení a koupací molo se sprchou. Můžeme si tedy skočit šipku z jakékoliv části lodi a pohodlně se vyšplhat zpět přes zadní molo. K opalovaní je ideální příď lodi, kde se můžeme vyvalit a chytat sluneční paprsky. Každá naše loď má svého DINGHY, což je nafukovací člun, který je nám kdykoliv k dispozici. Můžeme si ho půjčit k cestě na opuštěný ostrov, na nákup do přístavu nebo jen tak na projížďku po okolí.

Umíme zařídit i paddleboardy, subwingy, wifi nebo vodní skůtry. Stačí se domluvit.

Vydej se s námi v roce 2022 na jachty.

https://www.coolcamp.cz/zajezdy/na-jachty-recko/

Navigace