Za sportem - BeskydyPříroda, Sport

Za sportem - BeskydyPříroda, Sport

Vypni hlavu na prodlouženém sport-wellness víkendu v Beskydech.
Odpočívej aktivně – namixuj si program, který ti sedne, cvič pod vedením zkušených profíků a nakonec si dopřej restart v hotelových lázních. S partou podobně naladěných lidí, v klidném horském prostředí, daleko od ruchu města, stresu, práce a povinností. Věnuj se jen sám sobě a svému tělu. Nerušeně, aspoň 4 dny v roce.

Chceš se alespoň o prázdninách vymanit z koloběhu rutinní každodennosti, odlepit se od pracovního monitoru a rozpohybovat svalstvo? Pojeď s námi do Beskyd na parádní prodloužený víkend. Doprovázet tě bude pětice ambasadorů, každý s nabídkou sportovního či relaxačního programu a banda lidí, kteří stejně jako ty potřebují „oraz“.
Navíc můžeš vyzkoušet spoustu sportovních pomůcek a to díky spolupráci s InSPORTline. Jen si to představ: Po probuzení si užiješ vlahý letní vánek během lehké rozcvičky, po snídani na terase s výhledem do malebné krajiny se naučíš, jak správně běhat, odpoledne si dáš procházku, pak zařádíš na trampolínách a nakonec rozpumpovanou krev zchladíš v bazénu.


Nebo to chceš jinak?Jak je libo! Na téhle akci si totiž program mícháš sám. Každé ráno si vybereš aktivity, kterým se chceš věnovat. Zajímá tě, co bude v nabídce? Kruhové tréninky, TRX, plavání s teorií, Vyniasa a Hatha jóga, lekce jumpingu (skákání na trampolínách) a skákání přes švihadlo, vyjížďky na kolech, běh a jeho správná technika, workshopy o stravě a rovnováze, venkovní kurty (squash, tenis, ping-pong, volejbal) nebo klidně bowling. Navrch wellness s finskou a parní saunou, lázeňské koupele třeba v mořských řasách či kozím mléce a masáže.


Domů se možná vrátíš s mírně bolavými svaly, ale se slušnou hladinou endorfinů a vyčištěnou hlavou.
UBYTOVÁNÍ

Tříhvězdičkový Horský Hotel Excelsior se pyšní titulem Hotel roku 2019 v Moravskoslezském kraji a nabízí perfektní zázemí pro sport i odpočinek. Spát budeme v krásných dvou či třílůžkových pokojích. Přes den můžeme kromě cyklostezek a turistických tras využívat venkovní bazén, multifunkční hřiště, wellness s finskou a parní saunou, vodíkové či pivní lázně, vnitřní bazén, squashový kurt, bowlingovou dráhu, vinárnu, letní terasu s výhledem na Beskydy či pergoly jako stvořené pro grilování.
STRAVA

Dobré a kvalitní jídlo ke sportu a regeneraci těla rozhodně patří. Těšit se proto můžeš na plnou penzi. Hotelový kuchař navíc umí splnit i speciální přání. Chceš jíst bez mouky, mléka nebo cukru? Nahlas nám své požadavky, zařídíme to.


DOPRAVA

1⃣ Naše CoolKára tě dovezeme z Ostravy až ke dveřím hotelu
2⃣ Jeď po vlastní ose

3⃣ Rádi ti pomůžeme domluvit spolujízdu s dalšími CoolCampáky

4⃣ Vlakem na stanici Mosty u Jablůnkova a poté vyzvednutí CoolKárou 
AMBASADOŘI 


Jan „Kempinátor“ Kempa

Osobní trenér, jehož doménou je kondiční příprava rekreačních i vrcholových sportovců. Fitness, běh, kolo, plavání, tréninky na triatlony, ultratraily a další extrémní závody. Honza je člověk, kterého si zamiluješ (i když ho možná budeš během tréninku proklínat). Má za sebou 12 Ironmanů a 20 half Ironmanů, 25 ultravytrvalostních trailových závodů a umí rozpohybovat i svaly, o kterých člověk ani neví, že je má.
Lucie Formánová

Jogínka tělem i duší, která vede v Ostravě vlastní studio Atha Yoga. Lucie propojuje cvičení ásan s jógovou filosofií, zpěvem manter, meditací a pranajámou. Na jejích lekcích můžete posílit a protáhnout tělo při dynamické, fyzicky náročnější Vinyasa, nebo se zklidnit a ponořit do svého nitra během jemného plynutí Hatha jógy.
Luboš „Mek“ Kovařík

Mek je prakticky srostlý se svým horským kolem. Projel na něm snad všechny cyklotrasy i lesní pěšiny. V malíčku má i spoustu zajímavých „tajných“ míst, na které by tě vůbec nenapadlo odbočit. Kopce, rovinky, příležitostné koupačky, to je jeho. K tomu bravurní cyklistická technika vyšperkovaná tisíci naježděných kilometrů a spousta rad i pro pokročilé jezdce.
Natálie Ferčáková

Energická, osobitá královna trampolín, která se v 19 letech stala instruktorkou jumpingu. Od té doby se skákání věnuje naplno. Pravidelně pořádá jumpingové akce v Česku a na Slovensku a do sportu vnáší vlastní nové prvky a styl. Navíc se věnuje výživovému poradenství a navrhuje oblečení pro svou značku FERRI clothes.
Danek „Daňour” Richter

Milovník cestování a výzev a neúnavný tvůrce srandiček. Kde je Danek, nudit se nebudeš, ať jsou podmínky jakkoli extrémní. V žilách mu koluje dobrodružství poháněné obrovským, dobrým srdcem. Když může, pomůže. Jeho sportovní vášní je fotbal a běh, miluje hory. A když zrovna nemaká, hledá, kam by se mohl vydat, co dalšího prozkoumat.