Za sněhem – Gruzie


Za sněhem – Gruzie


Gruzie je neobjevený lyžařský klenot. Nádherné exotické lyžování, krásná příroda, perfektně upravené sjezdovky, přátelský přístup obyvatel, bohatá kultura, vynikající jídlo a světové víno. Čeká na Tebe 6 dní exotického lyžování, gastro zážitky, návštěva starodávného města Kutaisi, výstup na skialpech do kláštera, freeride či klidně heliskiing. 
Vzhledem k situaci je aktuálně v Gruzie zakázan provoz vleků minimálně do 1.3.2021 a není jisté, zda bude zájezd možné odjet. Přijímáme tedy pouze předběžné rezervace BEZ ZÁLOHY na tento lyžařský zájezd. Jakmile bude jisté, že budeme vyrážet, všichni předběžně rezervování mají přednostní možnost se s námi do Gruzie vydat. 

ℹ Základní informace

❤️   Věk účastníků

10+

🙋‍♂️💁 Počet účastníků

10 – 16

🏠 Lokalita

Gudauri – Gruzie

🆒 Ambasadoři

Kuba

Program – Lyžování v GRUZII

První den po setkání v Ostravě nasedneme do aut, která nás odvezou na letiště do Katovic. Přímým letem se dostaneme do města Kutaisi a poté autobusem do střediska Gudauri.
Druhý až sedmý den strávíme ve středisku lyžováním. První dny se seznámíme se střediskem a tím co může nabídnout místní sjezdovky. Vystoupáme až na horu Sadzele do 3279 m.n.m, vyzkoušíme všechny červené, modré i černé sjezdovky. Vyfotíme se u ikonického kříže na hoře Kudebi a navštívíme místní vyhlášený sklípek, kde zažijeme pravý Gruzinský večer, plný jídla, kultury a vína. Další dny můžeme využít širokou škálu aktivit: freeride s instruktorem, výstup na skialpech do kláštera mnichů, paraglide, heliskiing. Poslední večer se přesuneme do hlavního města Tbilisi, kde se ubytujeme v 3* hotelu a vydáme poznat noční hlavní město. Na večeři tě pozveme do místní gruzinské restaurace, kde zažiješ pravý Gruzinský večer. Budeš pít z rohu, poslouchat gruzinskou hudbu a jíst tradiční jídlo.
Osmý den dopoledne projdeme hlavní město Tbilisi a odpoledne se vydáme do Kutaisi na letiště.

Lyžařské středisko Gudauri

Gudauri leží na jižním svahu Velkého kavkazského hřebene. Nachází se vysoko v horách v nadmořské výšce 2153 m.n.m. Panuje zde teplé, slunné a bezvětrné počasí. Lyžování si můžeš užít na celkem 70 km modrých, červených i černých sjezdovek, které obsluhuje celkem 15 vleků a lanovek, které tě vyvezou až do 3279 m.n.m., odkud se můžeš kochat nádhernými výhledy po panenské přírodě. Freeride terény jsou orientovány na všechny strany, nabízí naprosto dokonalé pláně, kde jsi doslova v zajetí obřích okolních skal.
Paraglide, heliskiing, heliboarding na panenském sněhu ti přinese nezapomenutelné zážitky.

Ubytování – nový apartmánový dům

Ubytováni budeme v nově postaveném apartmánovém domě. Každý apartmán je vybavený vlastním balkonem, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Wifi a TV v každém pokoji je samozřejmostí. Apartmány se nachází ve výšce 2170 m.n.m a nejbližší lanovka je vzdálená 100 m od dveří domu.  V sousedství je obchod i restaurace.
*Nechceš bydlet v apartmánovém domě, ale spíš v Hotelu? Žádný problém, jen nám to napiš a vybereme spolu přesně to po čem tvé srdce touží.

Doprava – Nic neřešíš, jen se vezeš

Gruzii navštívíme samozřejmě letecky. Sejdeme se v Ostravě, odtud tě odvezeme na letiště do Katovic. V noci přiletíme do Kutaisi, kde nás bude čekat autobus, který nás přiveze přímo do GUDAURI. Po cestě zpět nás opět autobus odveze do Kutaisi, prohlídneme si město a vyrazíme zpět do Katovic a CoolKárou zpět do Ostravy.
* Rádi ti s koupi letenky pomůžeme za aktuální ceny na stránkách dopravce. Do ceny letenky si můžeš přidat i skibag a vzít své vybavení, my si však většinou půjčujeme na místě ať nic nemusíme tahat.

Strava

Každý apartmán je vybavený vlastní kuchyňkou a kousek od domu je obchod, kde si můžeš nakoupit jídlo. V sousedství je taky restaurace, kde se najít za pár kaček. Na závěr pro Tebe máme nachystaný typický Gruzijský večer, kdy okusíš místní speciality.

Ambasadoři zájezdu

Kuba – prostě Kuba 

Je to dobrodruh, zakladatel CoolCampu, je pro každou srandu, procestoval už spoustu zemí a zorganizoval výlety od vína na Moravě, přes lyžovačku na Ukrajině, Tábor pro dospělé nebo silvestrovský festival až po megalomanské Rusko! Máš se na co těšit. 🙂

(na fotce Kuba v pravo)

Datum zájezdu

13.03.2021 - 20.03.2021
Dny: 7

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

  • Jídlo
  • Pojištění (rádi ti ho zajistíme)
  • Zpáteční letenka Katovice – Kutaisi

Obsazeno: 6 / 16
od 15990 kč
Záloha: 0 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Za sněhem – Gruzie

13.03.2021Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Kam chceš vyrazit?


    Speciální požadavky