Yacht Odyssey – Korfu


Yacht Odyssey – Korfu


Nezapomenutelné jachtařské dobrodružství na Korfu. Skvostném ostrově známém svými záhadnými jeskyněmi, krásnými plážemi a samozřejmě, legendární řeckou pohostinností. Rozluštíš mystéria, která obklopují tuto nádhernou lokalitu, od příběhů o antických bozích až po moderní korfské legendy? Tento výlet je dokonalá směsice adrenalinu, relaxace, kultury a hudby pod taktovkou DJ Lowa, která ti zaručeně utkví v paměti!

 

❤️ Věkový průměr účastníků

+/- 35 let

🙋‍♂️💁Počet účastníků

max 56 (7 lodi)

⚒ Počet dnů dovolené

5 dní 

🏠 Lokalita

Korfu – Řecko

🆒 Ambasadoři

Kuba, Dan, Tomáš, Lowa, Péťa z Yachtersbaby, 

Typ plavby

Dobrodružná plavba

Co je Yacht Odyssey?

Yacht Odyssey je jedinečný jachtařský zájezd po řeckých ostrovech. Nic podobného jinde nezažiješ a nyní máš možnost přidat se na palubu nezapomenutelného týdne! Některé pláže a zátoky jsou dostupné pouze po moři, vyhneme se tak turistům a budeme mít ostrov jen pro sebe. Už se vidíš na palubě? Tak na co čekáš! Sbal plavky, šnorchl, opalovák a pojeď s námi.

Co zažiješ?

 • 🛥️ Plavba na jachtě mezi úchvatnými ostrovy Korfu, Paxos a Anti-Paxos, kde každý ostrov má svůj jedinečný charakter a kouzlo.
 • 🎶 “Touch the Sky” párty, kde náš DJ Lowa rozproudí atmosféru ve dne i v noci
 • 🏺 Prozkoumání tajemství a legend, které se vážou k historii a kultuře Korfu. Poznejte příběhy o Ulysseovi, bozích a monstrech, která ožívají na tomto kouzelném ostrově.
 • 🏆 Zábavné soutěže s antickou tematikou, které ti nejen zpříjemní pobyt, ale i přiblíží krásy a záhady antického Řecka.
 • 🌊 Azurové moře, bílé písečné pláže a fascinující podmořský svět – ideální pro šnorchlování a potápění.
 • 🐠 Nedotčené pláže, které tě zvou k relaxaci a k odpočinku.
 • 👣 Malebné uličky, tradiční řecká kuchyně a lokální kultura – tady ochutnáš pravé Řecko!
 • ⛵ A pokud můžeš se na palubě naší jachty naučit ovládat plachty a stát se součástí naší posádky.

Jsi kapitánem své party? Koukni k nám do blogu a zjisti, jak jet o 8 000 Kč levněji.

Proč Korfu?

Korfu patří k nejkrásnějším řeckým ostrovům. Cestovatelé z celého světa lákají místní písečné pláže a azurové moře, které jsou jako stvořené pro relax a chill. Dalším lákadlem je kouzelná atmosféra a historie. Můžeš se ztratit v úzkých uličkách historických měst, obdivovat královské paláce, antické chrámy a kochat se úžasnými zátokami s plážemi a útesy.
Jachtaři se sjíždějí na Korfu, aby si užili klidnou plavbu. Moře kolem Korfu je totiž klidné a bez vln.
Na Korfu jezdíme už spoustu let, ukážeme ti proto to nejlepší, co Korfu nabízí. Ne jen to, co se dočteš v průvodci, ale opravdové hidden gems tohoto úžasného ostrova.

Týden života na moři

Týden budeš žít jako námořník. Ráno si skočíš do azurově čisté vody, přes den budeš plachtit s větrem ve vlasech a večer zakotvíš v kouzelné zátoce. Vyplouváme ve flotile jachet a katamaránů a vytvoříme malý plovoucí festival. Objevíš ostrovy, zátoky, skryté rybářské vesnice i historická města. Na moři hlavně zažiješ obrovskou svobodu. Budeš žít podle rytmu přírody a moře a usínat budeš pod hvězdnou oblohou. Proč mít 5 hvězd v hotelu, když na jachtě jich můžeš mít milion…

Plavba plná dobrodružství

Na každý den pro tebe máme připravený našlapaný program. Ráno se budeš probouzet vždy na novém místě. Propluješ kolem Korfu a objevíš místa, která jsou suchozemcům skryta. Čekají tě soutěže a program s námořnickou tématikou, zažiješ speciální párty na lodi, kdy se paluby jachet promění v plovoucí klub, jsou pro tebe připraveny vodní hračky jako paddleboardy, sub wingy nebo vodní skútry. Navíc se naučíš základy jachtingu a života na moři.

Touch the sky párty s DJ Lowa

Po celou dobu zájezdu s námi bude DJ Lowa, který se postará o tematické hudební večery na jachtě. Zažiješ tak nespočet západů slunce s poslechem skvělé hudby a odvezeš si jen ty nejlepší vzpomínky.

Tematické soutěže s antickým motivem

Naše plavba bude také zahrnovat tematické soutěže s antickým motivem. Všechny ostrovy v okolí naší plavby mají totiž mýty, které chceme použít v rámci programu. Připravte se na zábavné a poučné aktivity, které vás ještě více ponoří do kouzla tohoto krásného regionu.

Jachty

Jachty, které pro vás vybíráme jsou čisté a moderní. Na našich plavbách je v 4-5 kajutách ubytováno 8 hostů + 1 kapitán. Na jachtě se nachází audiosystém se vstupem na 3,5 mm jack a taky autozásuvky, přes které je možné kdykoliv nabíjet telefony a jinou menší elektroniku (fén, ani žehličku na vlasy nezvládne).

Součástí vybavení každé jachty je taky Dingy (motorový nafukovací člun), který je vám vždy plně k dispozici. Při objednávce vám nabízíme možnost přiobjednání subwingu (podvodního křídla), vodního skútru, wakeboardu, paddleboardů a nebo wi-fi.

Jak se žije na jachtě?

Doprava

Do Řecka se musíš dostat po své ose. Létá se z Prahy, Vídně, Katovic, Bratislavy i Varšavy. Možností je opravdu spousta. Letové společnosti letový řád na léto 2024 většinou vypisují po novém roce.

Strava

Na jachtě je velká, plně vybavená kuchyň a dvě velké lednice, takže si můžeme připravit všechny jídla, která si budeme přát. Během zájezdu navštívíme tradiční řecké taverny, kde budeme mít možnost ochutnat místní speciality a poznat řeckou kuchyni. Jídla v tavernech nejsou v ceně zájezdu, takže si můžeš vybrat, zda chcete jíst venku nebo vařit na jachtě. Můžeme také zakoupit základní potraviny a nápoje v místních obchodech a supermarketech.

Kolik stojí týden na jachtě v Řecku?

Do Řecka se většinou létá. Letenky průměrně stojí okolo 1500 Kč – 4 000 (zpáteční), ale občas se dá se vychytat i akční cena. Slušnou večeři si pořídíte za cca 300 Kč a to i s karafou místního vína a často i předkrmem. Pokud si zajdete na 2, 3 večeře a zbytek se stravujete na jachtě, vyjde jídlo na 3000 Kč. Pokud si to chcete pořádně užít, pak si připravte asi 5000 Kč.  Přístavní poplatky vyjdou asi na 800 Kč u jachty a 1500 Kč u katamaránu.

Celkově tě tedy týdenní dobrodružství na jachtě výjde na cca 30 000 Kč. 

Balíček CoolCamp zahrnuje:

 • pronájem jachty
 • kapitán
 • úklid
 • motorový člun
 • turistické taxy
 • pojištění jachty
 • složení kauce
 • program

Cena nezahrnuje:
Cesta: 1 500 – 4000 Kč
Jídlo a pití: 3000 – 5000 Kč
Kotevní poplatky a phm: cca 1 000  Kč

Všechny ceny jsou orientační. Mohou se lišit sezónu od sezóny. Takže je berte jako orientační přehled. Výrazně s cenou také zahýbe to, jak moc daná posádka dodržuje “pitný režim”. Na druhou stranu – je to dovolená a pár drinků s paraplíčkem si zaslouží každý.

 

Datum zájezdu

21.09.2024 - 28.09.2024
Dny: 8

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

Český kapitán lodi 24/7 a letenka pro kapitána

Pronájem jachty na týden včetně motorového člunu

Tématické večery, soutěže a DJ Lowa

Závěrečný úklid a veškeré lůžkoviny

Spaní a probouzení v průzračných zátokách

Totální svoboda, relax a dobrodružství

Objevování míst, na které se bez lodi nedostaneš

Naučíš se ovládat plachty, budeš kormidlovat

Turistická taxa

Pojištění lodi

Letenky

Poplatky za kotvení + phm –  liší se přístav od přístavu a řeší se přímo na místě při každém kotvení. (cca 1 000 kč/os)

Jídlo a pití – většinou si budeme vařit přímo na lodi, případně si v přístavu můžeme zajít někam do restaurace. ( 2 000 kč – 5 000 kč) 

Další náklady – jejich výše bude záležet jen na tom, co budeš chtít zažít (např. suvenýry, vstupy)

CoolCamp překladatelské tričko

CoolCamp kšiltovka

CoolCamp neonová mikina

 


Obsazeno: 26 / 56
Záloha: 5000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Yacht Odyssey – Korfu

21.09.2024Počet účastníků

  Kontaktní údaje

  Doprava a počet osob

  Speciální požadavky