Vietnam – Na vlastní kůži | Duben 2024


Vietnam – Na vlastní kůži | Duben 2024


Poznej na vlastní kůži kontrasty Vietnamu. Navštívíš džungli hlavního města Hanoj, její historické památky a kulturu. Poté se přesuneš do horské divočiny k severní hranici Vietnamu s Čínou, kde se na motorce budeš prohánět mezi rýžovými poli. Zlatým hřebem tvého dobrodružství bude třídenní plavba lodí v ikonických zátokách pobřeží Ha Long Bay.

❤️   Věk účastníků

18+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

max. 18

⚒ +/-Počet nocí 

13 nocí

🏠 Lokalita

Hanoi, Ha Giang, Ha Long Bay

🆒 Ambasadoři

Zuzka & Kuba

Ideální pro

Všechny cestovatele

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 30 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 30 490 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 29 990 Kč
First minute sleva do 30.7.2023 – 1 000 Kč
Sleva pro CoolCampáka, který už s námi někde byl. – 1 000 Kč
*slevy se sčítají

Program

Den 0 | Odlétáme!

Odletět můžeme z Prahy nebo Vídně. Odlety z Prahy jsou většinou o cca 3 000 – 5000 kč dražší než z Vídně. První den je čistě cestovní.

Den 1 – 2 | Přílet a průzkum Hanoje

Přiletíme na mezinárodní letiště v Hanoji. Hanoj je hlavní město a důležité politické, hospodářské a kulturní centrum Vietnamu. Po ubytování a případném šlofíčku se vydáme do živých ulic Hanoje, prohlédneme si osvětlené památky, nasajeme místní atmosféru a vyzkoušíme typické vietnamské pokrmy nebo pivko Hanoi či Saigon.

Den 3 – 7 | Motorkáři!

Vyzvedneme nachystané motorky a první den si motorky pořádně ošaháme. Dopoledne vyrážíme na náš okruh na motorkách. Během 5 dnů zažiješ spoustu nádherných scenérií, vodopádů, vyhlídek, jeskyní, místního jídla a kultury. Budeme se prohánět po vyhlášených stezkách, které se klikatí mezi rýžovými a kukuřičnými poli. Severní Vietnam je nejméně dotčená krajina západní civilizací. Čtyři noci budeme spát u místních, večeřet i snídat lokální rodinnou kuchyni a obdivovat krásy této země.

Poslední den vrátíme motorky a večer nás vyzvedne pohodlný spací autobus, který nás doveze do zátoky Ha Long Bay.

Řídit se bát nemusíš, není zde velký provoz, silnice jsou dostatečně široké a kvalitní. Musíš však již mít zkušenosti s řízením skútru. Pokud by ses však bál(a) umíme zařídit i řidiče.

Den 8 | Zátoka Ha Long

Je ráno! Noc jsme strávili v pohodlném autobuse a vítá nás Ha Long Bay. Nalodíme se na luxusní výletní parník a vyrážíme na první výlet do oblasti Bai Tu, která je více lokální, a né tak zasažena západní turistikou. V Ha Long Bay nasedneme na loď, na které si dáme welcome drink a poobědváme. Odpoledne navštívíme jeskyně Thien Canh Son a zbytek dne si užijeme opalováním, koupáním v křišťálové čisté vodě, šnorchlováním a sledováním západu slunce z paluby naší lodi. Ikonický večer zakončíme společnou tradiční vietnamskou večeří. Po večeři přespíme na lodi.

* Večer můžeš zkusit rybaření z lodi tradičním vietnamským způsobem.

Den 9 | Vzhůru na kajak!

Ráno budeme podávat snídani na lodi. Kotvy spustíme v geologickém parku Vung Ha, kde se přemístíme na kajaky a prozkoumáme zátoku tisíce ostrovů. Zastavíme na krásných plážích, kde můžeme relaxovat nebo plavat. Oběd budeme podávat na lodi. Odpoledne strávíme plaváním, opalováním a na kajaku v oblasti Be Ong Dau. Večer zakotvíme v Cong Do, kde strávíme noc.

* Zajímá-li tě vaření, můžeš se zúčastnit kurzu vietnamské kuchyně a sledovat pana kuchaře při přípravě našich večeří.

 

Den 10 | Starodávná vesnice

Poslední ráno se přesuneme do starodávné vesnice Vung Vieng, která je obklopená horami. Do vesnice dojedeme na kolem nebo v elektrovozíku. Který dopravní prostředek zvolíš je jen na Tobě. Kolem 12. hodiny vyrazíme autobusem do města Hanoj. Cesta trvá zhruba 2 – 3 hodiny. Ubytujeme se.

Den 11 | Nákupy v Hanoji

Volný program v Hanoji na nákup suvenýrů.

Den 12  Odlet 

Odlétáme z letiště v Hanoji.

Ubytování

Ve Vietnamu si vyzkoušíme všechny způsoby ubytování. V Hanoji se ubytujeme ve dvojlůžkových pokojích v 3* hotelu se snídaní přímo v centru města. Tradiční ubytování si vyzkoušíme na severu u čínských hranic, kde budeme ubytovaní v apartmánech a penzionech přímo u místních. Posledním ubytováním budou kajuty na lodi.

Strava

Stravovat se budeme různě. V Hanoji máme snídaně zajištěné na hotelu, oběd a večeři na ulici. Na severu Vietnamu nás čekají snídaně chystané místními, obědy ve vesničkách při přejíždění a tradiční večeře v ubytování. Plná penze s šéfkuchařem bude podávána na lodi při našem výletu v Ha Long Bay.

Doprava

Do Vietnamu létá několik letecký společností. Na sever Vietnamu nás doveze minibus. Sever Vietnamu projedeme na půjčených motorkách, které budeme sami řídit. Posledním dopravním prostředkem bude výletní loď, na které strávíme 3 dny.

Příklady leteckých spojení:

 • Vídeň  > Hanoj | Emirates přes Dubaj – Let cca 16,5 hodiny.
  Cesta tam = Odlet (30.3) 15:30, přílet (1.4) 13:15
  Cesta zpět = Odlet (12.4) 01:30, přílet (12.4) 12:55

 • Praha > Hanoj | Qatar přes Doha – Let cca 17 hodin
  Cesta tam = Odlet (30.3) 14:55, přílet (31.3) 13:55
  Cesta zpět = Odlet (12.4) 19:30, přílet (13.4) 07:00

Na základě předchozích zkušeností můžeme očekávat, že cena letenek bude v rozmezí 16 000 – 20 000 Kč z Vídně a 20 000 – 23 000 Kč z Prahy. Letenky doporučujeme nakoupit cca 70-90 dní před zájezdem.

AMBASADOR

Zuzka

Zuzka miluje cestování a vše s ním spojené. S batohem na zádech projela 50 zemí, od USA přes většinu Evropy, blízký východ až po jihovýchodní Asii, kde 3 roky žila a pracovala ve Vietnamu. Je certifikovanou lektorkou jógy a baví jí poznávání nových zemí a kultur, ale i lidí a jejich příběhů a žádná výzva pro ni není dost velká. Nejšťastnější je na cestách a ve společnosti podobně naladěných lidí.

Kuba

Kuba je stvořitel CoolCampu. Zorganizoval 56 zájezdů surfování na Srí Lance a v Maroku, přes párty na jachtách, sjíždění nejen alpských řek, až po trípek v Gruzii. Je to náš showman. Sním se nebudeš nudit ani chviličku.

Datum zájezdu

30.03.2024 - 11.04.2024
Dny: 13

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 17 / 20
Záloha: 5000 kč
Chci jet


Vietnam - Na vlastní kůži | Září 2024
od 30900 Kč

Kontrasty Vietnamu na vlastní kůži. Džungle hlavního města Hanoj, na motorkách horská divočina severní hranice Vietnamu s Čínou a tří denní plavba na lodi v zátoce tisíce ostrovů.

Více info

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Vietnam – Na vlastní kůži | Duben 2024

30.03.2024Počet účastníků

  Kontaktní údaje

  Doprava a počet osob

  Speciální požadavky