Vánoční Vídeň + PrimarkKultura, Poznávací výlet, Roadtrip

Vánoční Vídeň + PrimarkKultura, Poznávací výlet, Roadtrip

Vídeňské vánoční trhy s nákupy v Primarku!
CoolKárou s řidičem bez starosti.

Víš, že Vídeň má jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě? Přidej se k nám je objevit. :) Zastavíme se také v nákupním centru Primark kousek od Vídně. 
Tam i zpět naší CoolKárou. Nemusíš řídit a můžeš si vyzkoušet všechny punče, svařáky i medoviny Vídně! :)


Program

Sobota:, Odjezd z Ostravy v 07:00. Příjezd do nákupního centra Primark, nakupování a oběd. Přejezd do Vídně. Prohlídka po Ringstrasse a návštěva vánočních trhů v centru města.Budova vlády, Státní opera, barokní Karlskirche, výstavní pavilón Secession, Parlament, Burgtheater, Univerzita, Burza a jiné

Nákupy Primark

Ať už sháníte kostým na vánoční večírek, pyžamo se sobem, sexy spodní prádlo, povlečení ve stylu Hvězdných válek, třpytivý růžový lak na nehty, rockerskou bundičku a boty na jehle nebo svetřík pro psa... v Primarku ulovíte opravdu všechno.Vánoční vídeňský trh na Ratzhausplatz

Hlavním místem v době adventu se stává Radniční náměstí, které se na Vánoce proměňuje v pohádkovou krajinu, takže na své si zde přijdou hlavně děti. V celkem 150 stáncích nalezneme vánoční dekorace, dárky, cukrovinky a samozřejmě velké množství horkých nápojů. Před radnicí stojí hlavní vánoční strom, bohatě nazdobené jsou i stromy v Radničním parku. Každý rok zde naleznete hromadu atrakcí - strom lásky plný svítících srdcí, hudební strom ověšený houslemi, strom sněhulákovník nebo medvědovník. Po celém parku jezdívá výletní vláček a nachází se zde historický kolotoč. 

Vánoční vesnička na náměstí Marie Terezie

Nedaleko Radničního náměstí mezi Přírodovědným a Uměleckoprůmyslovým muzeem se nacházejí vánoční trhy na Maria Theresien-Platz (náměstí Marie Terezie), zahrnující přes 70 stánků zejména s tradičními výrobky.