Thajsko: Na vlastní kůži | Březen 2023


Thajsko: Na vlastní kůži | Březen 2023


Thajsko je právem nejoblíbenější destinací jihovýchodní Asie. Tradiční pokrmy jako curry či pad thai jsou prostě dokonalé! Pro odvážné tu ale rádi místní naservírují i pražené brouky či škorpióna. A co teprve to místní ovoce! Krom jídla je tu samozřejmě i dále co objevovat, čekají nás nádherné tropické ostrovy na jihu – Koh Tao a Koh Samui, ulice Bangkoku, národní mořský park Mu Ko Ang i archeologický skvost Ayutthaya. Cestovat budeme autenticky i pohodlně, takže vyrazíme jak letadlem a lodí, tak stylově tuktukem, nočním autobusem i vlakem. Ale bacha, to není všechno! Kdo má zájem o oficiální světově uznávanou potápěčskou certifikaci PADI Open Water nebo certifikaci Freedive PADI, udělá si zde kurz. 

❤️   Věk účastníků

15+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

max.10

⚒ +/-Počet nocí 

13 nocí

🏠 Lokalita

Thajsko

🆒 Ambasadoři

Zuzka

Ideální pro

Všechny cestovatele

Program

Tato cesta má tři varianty. Po příjezdu na Koh Tao (5. den), záleží už jen na tobě, na co se vrhneš:

 1. relax & chill – budeš si užívat pohodičku, drink a super pláže
 2. potápěčský kurz – vrhneš se objevovat mořskou faunu a flóru během čtyřdenního kurzu
 3. freediving kurz – prozkoumáš mořské hlubiny během třídenního kurzu

Varianty 2 a 3 jsou za příplatek.

 1. relax & chill – 54 990 Kč (CoolCampák – 52 990 Kč)
 2. freediving kurz – 59 990 Kč (CoolCampák – 57 990 Kč)
 3. potápěčský kurz – 62 990 Kč (CoolCampák – 60 990 Kč)

1. den | příjezd a seznámení

Přijíždíme do Bangkoku, čeká nás check-in na ubytku a když bude čas, vydáme se večer na Khao San Road a blízkého okolí. 

2. den | v ulicích Bangkoku

Jetlag je pryč? To je super, protože dnes pokračujeme prohlídkou Bangkoku. Čekají nás chrámy i parky, ochutnávky zdejších jídel či zdejší autentická jízda tuktukem, pokud se nám nebude chtít jít pěšky. Snídáme na ubytku, ale zbytek dne je již street gastro tour. Těšit se můžeme na The Grand Palace, Chinatown, Wat Pho, Wat Arun a možná se svezeme i večer na lodi. 

3. den | Ayutthaya I

Třetí den se přesuneme do archeologické oblasti v okolí města Ayutthaya. Vyrazíme tam buď soukromým busem nebo, pokud budeme chtít Thajsko pořádně procítit, tak místním veřejným vlakem :-). Půjčíme si kola a vyrazíme prozkoumat okolí. Zde se totiž nachází specifický typ chrámů, než kdekoliv jinde v Thajsku. Ayutthaya je skrytý thajský archeologický klenot přeplněný buddhistickými chrámy, kláštery a starobylými sochami monumentálních rozměrů. Datuje se od roku 1350 a nyní je součástí světového dědictví UNESCO.

4. den | Ayutthaya II

Pokračujeme v prozkoumávání města Ayutthaya na kole. Odpoledne se pak vracíme do Bangkoku, odkud nás čeká přesun nočním autobusem směrem na Surat Thani.

5. den | lodí na Koh Tao

V brzkých ranních hodinách dorazíme do Surat Thani. Nalodíme se a poplujeme na Koh Tao. Dáme si rychlý check-in, sprchu po nocování v buse a vyrazíme na oběd do místní restaurace. Odpoledne si dáme koupačku nebo výšlap na kopec, odkud je vidět celý ostrov. Super jsou i zdejší procházky po pobřeží! Večer strávíme na pláži pozorováním západu slunce, dáme drink & chill a užijeme si fire show v některým z místních barů.

6. – 9. den | potápěčský kurz PADI Open Water nebo FreeDive kurz

Pro zájemce o získání celosvětově uznávané certifikace v těchto dnech proběhne potápěčský kurz PADI Open Water nebo FreeDive kurz. Pro ostatní tyto dny znamenají koupačku, šnorchlování i nejrůznější výlety do okolí. Užívejte relax!

Více informací o kurzech si můžeš přečíst v našem blogu.

10. – 11 den | Koh Samui

Desátý a jedenáctý den se opět nalodíme a vyrazíme prozkoumat ostrov Koh Samui a jeho okolí.

12. den | NP Mu Ko Ang

Pokračujeme do mořského národního parku Mu Ko Ang, kde nás čeká celodenní výlet do ostrovního archipelaga, plavání v lagunách i výšlap na vyhlídku.

13. den | zpátky v metropoli

Přesouváme se zpět do Bangkoku v odpoledních hodinách. Možnost je buď letecky či stejnou cestou, jako jsme přijeli – lodí a nočním autobusem.

14. den | sbohem Thajsko

Do Bangkoku dorazíme v ranních hodinách a čeká nás volný den na nákup suvenýrů i poslední prozkoumávání okolí a nasávání zdejší atmosféry. Ve večerních hodinách se přesuneme na letiště a odletíme zpět do ČR.

Ubytování

V Thajsku budeme ubytováni různě. Začneme v hotelech v metropoli, pak budeme spát v prázdninové ville v Ayuthaya a zakončíme to po hotelích na ostrovech Koh Tao, atd. Jednu noc budeme spát i po cestě v autobuse.

Strava

Na většině ubytek bude snídaně. Zbytek se budeme stravovat po ulicích, restauracích, zkoušet místní plody a vše, co nám cestou přijde k chuti.

Doprava

Do Thajska poletíme z Vídně. V ceně máš 23 Kg zavazadlo. Let je s jedním přestupem.

Po Thajsku se budeme přesouvat vlakem, na kole, lodí i letadlem.

Ambasadoři

Zuzka

Zuzka miluje cestování a vše s ním spojené. S batohem na zádech projela 50 zemí, od USA přes většinu Evropy, blízký východ až po jihovýchodní Asii, kde 3 roky žila a pracovala ve Vietnamu. Je certifikovanou lektorkou jógy a baví ji poznávání nových zemí a kultur, ale i lidí a jejich příběhů, a žádná výzva pro ni není dost velká. Nejšťastnější je na cestách a ve společnosti podobně naladěných lidí.

Cena zájezdu

 1. relax & chill – 54 990 Kč (CoolCampák – 52 990 Kč)
 2. freediving kurz – 59 990 Kč (CoolCampák – 57 990 Kč)
 3. potápěčský kurz – 62 990 Kč (CoolCampák – 60 990 Kč)

Datum zájezdu

20.03.2023 - 03.04.2023
Dny: 15

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

Zpáteční letenka Vídeň – Bangkok

Ubytování v Thajsku 13 nocí

Vlakem po Thajsku

Loď na Khoa Tao

Pronájem kol v Ayutthaya

Výlet na lodi

Thajský večer s večeří

Snídaně na některých ubytováních

Strava

 

Freedive kurz

Potápěčský kurz


Obsazeno: 6 / 10
Záloha: 20000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Thajsko: Na vlastní kůži | Březen 2023

20.03.2023Počet účastníků

  Kontaktní údaje

  Doprava a počet osob

  Speciální požadavky