ČR: Tábor pro dospělé – Vikingové | Srpen 2023


ČR: Tábor pro dospělé – Vikingové | Srpen 2023


Představ si tu nejlepší kombinaci dětství a dospělého života na jednom místě. Na pár dní nech starosti doma, telefon v letadlovém módu na chatce, poznej spoustu nových lidí a jen si užívej jedinečnou atmosféru tábora pro dospělé. Letos tě čeká dávný svět starých Vikingů. Na tvé cestě tímto světem budeš muset pomoci samotným bohům Odinovi, Thorovi a Freyi na cestě k záchraně mystického stromu Yggdrasil. Pomůžeš jim právě ty se svým klanem nebo tvůj klan upadne v zapomnění? 

❤️   Věk účastníků

18+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

40 – 80

Počet dnů dovolené

2 dny

🏠 Lokalita

Pod Templštýnem – Jížní Morava

🆒 Ambasadoři

Kuba, Vlasta, Mateo, Denča, Křeček, Mek, Renča, Richard

Pokud máš nějaké otázky, podívej se do našeho blogu, kde jsme vypsali odpovědi na nejčastější otázky, co nám pokládáte. 🙂

Cena táboru

Cena pro 1 účastníka 5 990 Kč
Cena pro 2 až 4 účastníky (cena/os) 5 890 Kč
Cena pro 5 a více účastníků (cena/os) 5 790 Kč
First minute při přihlášení do 31.01.2023 – 200 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl – 190 Kč

Co tě na táboře čeká a nemine?

 • 😂 Nová přátelství, zážitky a smích na rok dopředu
 • ☎ Kemp téměř bez signálu, telefonu a hlava bez starostí
 • 🎶 Probuzení za tónů táborové hymny a originální rozcvička každé ráno
 • 🏆 Celotáborová hra s příběhem, která prověří schopnosti a dovednosti tvého týmu
 • 💪 Výzvy a úkoly o extra body 
 • 🎸 Country kapela a diskotéka pod hvězdami party v maskách
 • 🌃 Noční dobrodružství
 • 🍲 Výborné jídlo i pití, jeden večer se můžeš těšit na pečenou kýtu a grilované dobroty

Běžný den na táboře

Ráno tě probudí táborová hymna (kterou nedostaneš z hlavy na pěkně dlouho) a jde se na rozcvičku. Po příjemném probuzení je na řadě samozřejmě vydatná snídaně. Dopoledne tvůj klan čeká nový úkol. Spojíte v týmu síly, ať už ve fyzických aktivitách, logických záhadách, nebo kreativních úkolech. Každá dovednost se hodí, nemusíš být mistr světa, ale věř, že pro svůj tým budeš nepostradatelný. 

V restauraci na tebe bude čekat oběd. Po obědě máš čas na odpočinek, dej si šlofíka, dýmku a pivko s ostatními nebo využij místní bazén. K dispozici je volejbalové i fotbalové hřiště, parťáci na hru se vždy najdou. Navíc pro otužilce je hned za plotem řeka, kde se můžeš zchladit.

Nabral si síly, domluvil strategii do dalších etap celotáborové hry a jsi připraven na další výzvu? Ve všech aktivitách sbíráš body do celkového hodnocení, tým s nejlepším výsledkem na konci tábora získá hodnotné ceny. 

Večer má svá jasně daná pravidla. Nikdy nevíš, co příjde. Jestli si budeš užívat pohodičky u táboráku, zpívání písně u kytárky nebo třeba můžeš být unesen a objevíš se několik kilometrů daleko od kempu a budeš muset najít cestu domů…

Ubytování a strava

Rekreační středisko pod Templštýnem je kemp jako stvořený pro naše aktivity. Kemp je opravdu na konci světa, téměř mimo signál v údolí řeky Jihlavy. Bydlet budeme v chatkách po dvou. Sprchy a toalety jsou v kempu společné. V areálu jsou plně k dispozici dva bazény, volejbalové hřiště i menší fotbalové hřiště.

Můžeš počítat s plnou penzí každý den – pokud máš alergii na některé potraviny, nejíš maso nebo lepek, stačí nám dát dopředu vědět a budeš mít jídlo na míru. Jeden večer si upečeme kýtu, a je možné, že se na chvíli staneš šéfkuchařem i ty… V areálu kempu je také místní “Templářská krčma” s čepovaným pivkem i nealkem a různými chuťovkami.

Foto & Video

Na tábor s námi jede náš kameraman a fotograf. Bude všude, aby zachytil ty nejlepší momenty z našeho tábora a vytvořil nám tak vzpomínkové video a spoustu krásných fotek , které nám uchovají ty nejlepší vzpomínky.

Doprava

Variant je více, tak vyber, co se ti nejvíc zamlouvá:

 • Můžeš se s někým svést
 • Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.
 • Rádi ti samozřejmě s dopravou poradíme. 🙂

Ambasadoři

O program se stará náš táborový tým ambasadorů. S touhle bandou zažiješ všechno možné i nemožné, a hlavně tě v tom nikdy nenechají samotného. Na tomto táboře se můžeš těšit na Kubu, Vlastu, Matea, Denču, Křečka, Ríšu, Luboše a Renču. Jsou to profíci, kteří nikdy nezkazí žádnou srandu!

Datum zájezdu

16.08.2023 - 20.08.2023
Dny: 5

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 63 / 80
Záloha: 2000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - ČR: Tábor pro dospělé – Vikingové | Srpen 2023

16.08.2023Počet účastníků

  Kontaktní údaje

  Doprava a počet osob

  Speciální požadavky