Tábor pro dospělé – Na vlnách


Tábor pro dospělé – Na vlnách


4. ročník táboru pro dospělé tě volá. Bude z tebe kořist nebo žralok? Vydej se s námi na dobrodružství v okolí tropických ostrovů, kde na tebe číhá nebezpečí na každém rohu. Nebezpečná zvířata, nevyzpytatelné počasí, bájné mořské bestie – mějte se na pozoru, po mořích se tu prohánějí piráti!  Čeká tě pět dní na vlnách. Vypluješ s námi?

❤️   Věk účastníků

18+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

30-50

⚒ +-Počet dnů dovolené

2 dní

🏠 Lokalita

Ruda nad Moravou – Čr

🆒 Ambasadoři

Kuba & Majda & Ivonka & Majkl

Pokud máš nějaké otázky, podívej se do našeho blogu, kde jsme vypsali odpovědi na nejčastější otázky, co nám pokládáte. 🙂

Příběh – Čtyři ostrovy, jedno moře a tisíc dobrodružství

Píše se rok 1728. Dobrodružství ti koluje v žilách a zrovna sedíš na obchodní lodi směřující do Karibiku. Do deníku si píšeš poznámky na své výpravě za bájným pokladem čtyř ostrovů. Znenadání slyšíš volání z paluby “Spusťte záchranné lodě, vyvěste bílou vlajku, blíží se Old Šprýmula”. V rychlosti sis vzpomněl(a) na legendu o pirátovi, který brázdí Karibik a posádky raději opouštějí lodě, než aby s ním bojovaly. Pak už si jen pamatuješ strašlivou ohlušující ránu a nic víc….

Když se probudíš, zjistíš, že loď je pryč a jsi na nějakém ostrově spolu s pár dalšími přeživšími… A co víc? Nikdo z vás si nic nepamatuje, nevíte jak se jmenujete a kde jste, víte jen, že jste se vydali hledat bájný poklad do Karibiku.

Máš pět dní, během kterých zažiješ spoustu tematických soutěží, her a aktivit. Je jen na tobě a tvé posádce se vydat hledat pravdu o svém původu a pokusit se najít bájný poklad.

Podívej se na jak takový tábor vypadá…

Běžný den na táboře

Den táborníka začíná za znělky táborové písně a jde se na rozcvičku. Každý den tě čeká jiná rozcvička, ať se pěkně probudíš. Po rozcvičce je vydatná snídaně v bufetovém stylu. 

Na ranním nástupu se dozvíš od vedoucích denní plán. Dopolední blok obsahuje celotáborovou hru, kde můžeš sbírat cenné body pro svou posádku. 

Na oběd si můžeš vybrat ze dvou jídel. Po obědě se můžeš vyvalit v trávě, odpočívat u bazénu, dát si dýmku, pivko, zahrát s ostatními fotbálek, volejbal, nohejbal nebo kecat s námi. V areálu ubytování je k dispozici krásný velký bazén se skokanskými můstky, beachvolejbalovým a antukovým hřištěm a bufetem. Navíc pro otužilce je hned za plotem řeka, kde se můžeš zchladit.

Po odpočinku je na čase svolat tvůj oddíl a jít bojovat dál a sbírat body do celotáborovky. Od vedoucího se dozvíš pravidla soutěže a jde se na to! 

Večer má své jasně dané pravidla. Nikdy nevíš co přijde. Jestli si budeš užívat pohodičky u táboráků, zpívání písně u kytárky nebo třeba můžeš být unesen a objevíš se několik kilometrů daleko od kempu a budeš muset najít cestu domů… Zažiješ taky stezku odvahy. 

Ubytování – Kemp na koupališti v Jeseníkách

Tradičně se vracíme do naší oblíbené vesničky Ruda nad Moravou. Ubytování je společně s ostatními v pohodlných chatkách po 5 lidech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Každá chatka má vlastní terasu, kde můžeš lenošit nebo trávit společný čas s táborníky. Součástí kempu je bufet, takže pro drobné občerstvení nealko či alko to nemáš daleko. Obchod je vzdálený asi 500 metrů a je otevřený každý den.

 Stravování – Plná penze + CoolBar

V blízké restauraci (cca. 5 minut chůze) máme plnou penzi. Snídaně formou bufetových stolů, na oběd a večeři máš výběr ze dvou jídel. Není problém zajistit i vegetariánskou či veganskou stravu, potřebujeme to akorát vědět předem.

Na táboře tradičně stavíme náš samoobslužný CoolBar. Najdeš zde čepované pivo, nealko, kafe i alko. Poctivost je pro nás vším, proto je u baru kasička a ceník a každý platí sám za sebe, podle toho kolik vypil. 🙂

Foto/video

Na táboře bude náš dvorní fotograf/kameraman Majkl. Bude všude, aby zachytil ty nejlepší momenty z našeho tábora a vytvořil nám tak vzpomínkové video a spoustu krásných fotek , které nám uchovají ty nejlepší vzpomínky.

 Doprava

Máš na výběr více způsobu jak se do Rudy dostat.

  1. Můžeme tě svést z Ostravy naší CoolKárou.
  2. Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.
  3. Můžeš dorazit vlakem na vlakovou stanici Ruda nad Moravou, odkud je to do kempu asi 1 km.
  4. Můžeš jet autobusem

Ambasadoři

Na místě se o tebe bude starat náš táborový tým ambasadorů. Postarají se o to, aby sis odvezl ten nejlepší zážitek a přitom nic neřešil. 🙂

Něco navíc

Neonové mikiny

Jsi náš, chceš to ukázat světu a zároveň nás podpořit? Přesně pro tebe je naše CoolCamp neonová mikina, ve které tě nikdo nepřehlédne. Mikiny máme v neonové zelené a neonové růžové a dokonce si je můžeš nechat personifikovat svým jménem nebo přezdívkou. V této Cool mikině se na žádné akci rozhodně neztratíš.

Cena mikiny je 800 Kč + poštovné. Rádi ti mikinu dovezeme na zájezd, takže poštovné nemusíš řešit.

Překladatelské tričko

Máš mírnou jazykovou bariéru nebo se bojíš mluvit v cizím jazyce? Naši nejlepší CoolCamp vědci přišli s geniálním prototypem překladatelského trička, které ti pomůže se domluvit KDEKOLIV na světě! Stačí jen vybrat ikonky a ty to řeknou za Tebe. Cena trička je 250 kč + poštovné. Rádi ti ho případně dovezeme i na zájezd.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 5 490 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 5 390 Kč
Cena pro 4 a více účastníků (cena/os) 5 190 Kč
First minute sleva při přihlášení do 30.05.2021 – 300 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 300 Kč
*slevy se sčítají  

Datum zájezdu

04.08.2021 - 08.08.2021
Dny: 5

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 55 / 55
Vyprodáno
Záloha: 2000 kč
Chci jet

Nevyhovuje ti termín?


Tábor pro dospělé - Děti lesa
od 4990 Kč
Chceš splynout s přírodou a naučit se či si osvěžit techniky přežití v divočině? Chceš strávit čas s dospělými “táborníky”? Chceš se stát dítětem lesa? Templštýn čeká! Více info

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Tábor pro dospělé – Na vlnách

04.08.2021Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Doprava a počet osob


    Speciální požadavky