ČR: Tábor pro dospělé – Kriminálka Ruda | srpen 2022


ČR: Tábor pro dospělé – Kriminálka Ruda | srpen 2022


5. ročník táboru pro dospělé už volá. Letos tě čeká boj proti zločinům vychytralého mafiánského bose – Dona Tutti Rudiho a jeho party. Dopadneš je právě ty se svým týmem, nebo vaše detektivní kancelář upadne v zapomnění ?

❤️ Věk účastníků

18+

🙋‍♂️💁 Počet účastníků

30-55

⚒ +/-Počet dnů dovolené

2 dny

🏠 Lokalita

Ruda nad Moravou

🆒 Ambasadoři

Kuba & Kačka & Renča & Vlasta

Pokud máš nějaké otázky, podívej se do našeho blogu, kde jsme vypsali odpovědi na nejčastější dotazy, které nám pokládáte. 🙂

Podívej se, jak takový tábor vypadá…

Co tě na čeká a nemine?

 • Nová přátelství, zážitky a smích na rok dopředu
 • Telefon v letadlovém módu a hlava bez starostí
 • Probouzení za tónů táborové hymny a originální rozcvička každé ráno
 • Celotáborová hra, která prověří schopnosti a dovednosti tvého týmu
 • Výzvy a úkoly o extra body
 • Posezení u táboráku s kytárkou i diskotéka pod hvězdami
 • Večerní bojovka, stezka odvahy nebo jiné noční dobrodružství
 • Výborné jídlo i pití, jeden večer se můžeš těšit také na pečenou kýtu a grilované dobroty

Tábor pro dospělé…?

Představ si tu nejlepší kombinaci dětství a dospělého života na jednom místě. Na pár dní nech starosti doma, telefon v letadlovém módu na chatce a jen si užívej jedinečnou atmosféru tábora pro dospělé. Letos tě čeká boj proti zločinům vychytralého mafiánského bose – Dona Tutti Rudiho a jeho party. Dopadneš je právě ty se svým týmem nebo vaše detektivní kancelář upadne v zapomnění?

Běžný den na táboře

Ráno tě probudí táborová hymna (kterou nedostaneš z hlavy na pěkně dlouho) a jde se na rozcvičku. Po příjemném probuzení je na řadě samozřejmě vydatná snídaně. Dopoledne tvoji detektivní kancelář čeká nový případ. Spojíte v týmu síly, ať už ve fyzických aktivitách, logických záhadách, nebo kreativních úkolech. Každá dovednost se hodí, nemusíš být mistr světa, ale věř, že pro svůj tým budeš nepostradatelný. 

V restauraci na tebe bude čekat oběd – vždy si můžeš vybrat ze dvou výborných jídel. Po obědě máš čas na odpočinek, dej si šlofíka, dýmku a pivko s ostatními nebo využij místní bazén. K dispozici je volejbalové i nohejbalové hřiště, parťáci na hru se vždy najdou.

Nabral si síly, domluvil strategii do dalších etap celotáborové hry a jsi připraven na další výzvu? Ve všech aktivitách sbíráš body do celkového hodnocení, tým s nejlepším výsledkem na konci tábora získá hodnotné ceny. 

Večer se můžeš těšit na pohodu u kytárky a táboráku nebo diskotéku pod hvězdami. Ale pozor i večery mohou být nevyzpytatelné, v našem malebném městečku může dojít k dalšímu zločinu, čeká tě únos nebo stezka odvahy?

Kde budeš bydlet?

Tradičně se vracíme do naší oblíbené vesničky Ruda nad Moravou. Ubytování je společně s ostatními v pohodlných chatkách po 5 lidech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Každá chatka má terasu, kde můžeš lenošit nebo trávit společný čas s táborníky. 

Strava

Hladem ani žízní nám rozhodně neumřeš! V blízké restauraci (cca. 5 minut chůze) máme plnou penzi. Snídaně je formou bufetových stolů, na oběd a večeři máš výběr ze dvou jídel. Není problém zajistit i vegetariánskou či veganskou stravu, potřebujeme to akorát vědět předem. V areálu koupaliště je místní bufet a ve vzdálenosti asi 500 metrů najdeš obchod.

Na táboře tradičně stavíme náš samoobslužný CoolBar. Najdeš zde čepované pivo, nealko, kafe i alko. Poctivost je pro nás vším, proto každý dostane vlastní “výpitníček”, kde si eviduješ co jsi vypil a na konci vše zaplatíš. 

Foto & Video

Na táboře bude náš fotograf/kameraman. Bude všude, aby zachytil ty nejlepší momenty z našeho tábora a vytvořil nám tak vzpomínkové video a spoustu krásných fotek , které nám uchovají ty nejlepší vzpomínky.

Doprava

Máš na výběr více způsobů jak se do Rudy dostat.

 1. Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.
 2. Můžeš dorazit vlakem na vlakovou stanici Ruda nad Moravou, odkud je to do kempu asi 1 km.
 3. Můžeš jet autobusem.

Ambasadoři

O program se stará náš táborový tým ambasadorů. S touhle bandou zažiješ všechno možné i nemožné, a hlavně tě v tom nikdy nenechají samotného.

Něco navíc

Neonové mikiny

Jsi náš, chceš to ukázat světu a zároveň nás podpořit? Přesně pro tebe je naše CoolCamp neonová mikina, ve které tě nikdo nepřehlédne. Mikiny máme v neonové zelené a růžové a dokonce si je můžeš nechat personifikovat svým jménem nebo přezdívkou. V této Cool mikině se na žádné akci rozhodně neztratíš.

Cena mikiny je 900 Kč + poštovné. Rádi ti mikinu dovezeme na zájezd, takže poštovné nemusíš řešit.

Překladatelské tričko

Máš mírnou jazykovou bariéru nebo se bojíš mluvit v cizím jazyce? Naši nejlepší CoolCamp vědci přišli s geniálním prototypem překladatelského trička, které ti pomůže se domluvit KDEKOLIV na světě! Stačí jen ukázat na ikonky a ty to řeknou za Tebe.

Cena trička je 250 kč + poštovné. Rádi ti ho případně dovezeme i na zájezd.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 6 490 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 6 390 Kč
Cena pro 4 a více účastníků (cena/os) 6 190 Kč
First minute sleva při přihlášení do 31. 01. 2022 – 300 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 300 Kč
*slevy se sčítají  

Datum zájezdu

10.08.2022 - 14.08.2022
Dny: 5

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 39 / 55
Záloha: 2000 kč
Chci jet

Nevyhovuje ti termín?


ČR: Tábor pro dospělé - Na konci světa | červen 2022
od 5990 Kč
Druhý ročník Pod Templštýnem, je to místo, skryté hluboko v lesích opředeno tajemstvím. Toto místo je až na konci světa. Je tu již od pradávna, lidí mu přisuzují spoustu dobrého, ale i zlého. Odhalíš jeho tajemství? Více info

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - ČR: Tábor pro dospělé – Kriminálka Ruda | srpen 2022

10.08.2022Počet účastníků


  Kontaktní údaje


  Doprava a počet osob


  Speciální požadavky