Tábor pro dospělé – Jeseník


Tábor pro dospělé – Jeseník


Zažij s námi třetí ročník táboru pro dospělé.
Pět dní plných celotáborových her, rozcviček, táboráků, soutěží, seznamování, bojovek. Oživ své vzpomínky z dětství a pojeď s námi na tábor.

Program – Rozcvičky, celotáborovky, soutěže, aktivity, pohoda

Pětidenní pobyt v táborovém duchu, “vypínák” z každodenní rutiny, oddechovka a zároveň úspěšný seznamovák pro dospělé. Loni jsme byli indiání, tvořili jsme kmeny, totemy, veškeré soutěže a aktivity se nesly v indiánském duchu. Jelikož se téma dozvíš až na místě, přečti si jak probíhá běžný den na našem táboře.

Běžný den na táboře

Den táborníka začíná za znělky táborové písně “Barbora píše z tábora” . Vedoucí tě vytáhnou z postele a jde se na rozcvičku. Každý den je jiná, někdy se cvičí, jindy blbne nebo se tančí.

Po rozcvičce je vydatná snídaně v bufetovém stylu. Na ranním nástupu se dozvíš od vedoucích plán na celý den, co se bude dít, jaký bude program a co zažiješ. Dopolední blok obsahuje celotáborovku, kdy oddíly proti sobě bojují a sbírají body.  Mohou to být šifry, bojovky, tvorby identity oddílů, hon na selfie a jiné akční aktivity.

Na oběd si můžeš vybrat ze dvou jídel, po kterém následuje odpolední klideček. Můžeš se vyvalit v trávě u chatky, odpočívat u bazénu, dát si dýmku, pivko, zahrát s ostatními fotbálek, volejbal, nohejbal nebo kecat s námi. V areálu ubytování je k dispozici krásný velký bazén se skokanskými můstky, beachvolejbalovým a antukovým hřištěm a bufetem. Navíc pro otužilce je hned za plotem řeka, kde se můžeš zchladit nebo jezdit na loďce.

Po odpočinku je na čase svolat tvůj oddíl a jít bojovat dál a sbírat body do celotáborovky. Od vedoucího se dozvíš pravidla soutěže a jde se na to! A o co přesně půjde? Loni to byla olympiáda, složená z více disciplín. Boj o totem, sportovní nebo kreativní hry. Co se bude dít letos ti samozřejmě neprozradíme, ale indícií jsou voda, vzduch, země i oheň.

Večer patří pohodičce u táboráků, zpívání písní u kytárky, povídání s ostatními táborníky a další společenské zábavě. Můžeš si samozřejmě skočit i do bazénu, zahrát volejbal nebo se ti může stát, že tvůj oddíl uneseme a objevíš se několik kilometrů daleko od kempu a budeš muset najít cestu domů… Zažiješ taky stezku odvahy. Poslední večer vyhlásíme vítězný oddíl a užijeme si závěrečnou tématickou párty.

Ubytování – Kemp na koupališti v Jeseníkách

Třetím rokem se tradičně vracíme do naší oblíbené vesničky Ruda nad Moravou, kde se pohodlně dostaneš s námi CoolKárou, vlakem nebo autobusem. Ubytovaní je společně s ostatními v pohodlných chatkách po 5 lidech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Každá chatka má vlastní terasu, kde můžeš lenošit nebo trávit společný čas s táborníky. Součástí kempu je bufet, takže pro drobné občerstvení nealko či alko to nemáš daleko. Obchod je vzdálený asi 500 metrů a je otevřený každý den. Pohoda.

Stravování – Plná penze

Každý táborník potřebuje spoustu sil, aby zvládal bojovat za svůj oddíl. V blízké restauraci (cca. 5 minut chůze) máme plnou penzi. Snídaně formou bufetových stolů, na oběd a večeři máš výběr ze dvou jídel. Není problém zajistit i vegetariánskou či veganskou stravu, potřebujeme to akorát vědět předem.

Foto je z restaurace, kde jsme hrali hru "kolíček". Kdo přišel na jídlo s kolíčkem, musel plnit úkol. No kluci měli kolíčky tři a tak museli jíst se svázanýma rukama.

Foto/video

Na táboře bude náš dvorní fotograf/kameraman Majkl. Bude všude, aby zachytil ty nejlepší momenty z našeho tábora a vytvořil nám tak vzpomínkové video, které nám uchová ty nejlepší vzpomínky.

Doprava

Máš na výběr více způsobu jak se do Rudy dostat.

a) Můžeme tě svést z Ostravy naší CoolKárou.
b) Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.
c) Můžeš dorazit vlakem na vlakovou stanici Ruda nad Moravou, odkud je to do kempu asi 1 km.
d) Můžeš jet autobusem

Rádi ti samozřejmě s dopravou poradíme. 🙂

Ambasadoři

Na místě se o tebe bude starat náš táborový tým ambasadorů. Postarají se o to, aby sis odvezl ten nejlepší zážitek a přitom nic neřešil. 🙂

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 5 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 5 790 Kč
First minute sleva při přihlášení do 31.12.2019 – 500 Kč
Sleva při přihlášení do 30.3.2020 – 300 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 300 Kč
*slevy se sčítají

Datum zájezdu

5.8.2020 - 9.8.2020 (5 dní)

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 33 / 60
5490 kč
Záloha: 2500 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Tábor pro dospělé – Jeseník

5.8.2020 - 9.8.2020 (5 dní)


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky