Tábor pro dospělé – Děti lesa


Tábor pro dospělé – Děti lesa


Existuje místo, skryté hluboko v lesích opředeno tajemstvím.  Místo zvláštní magické osamělosti, blíž k obloze, daleko od lidí a všeho pozemského. Je tu již od pradávna, lidí mu přisuzují spoustu dobrého, ale i zlého. Podle legendy byl jeho obranný systém zaměřený spíš proti “vnitřnímu” nepříteli. Tím místem je hrad Templštýn. Odhalíš jeho tajemství?

 

❤️   Věk účastníků

18+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

30 – 50

Počet dnů dovolené

2 dny

🏠 Lokalita

Pod Templštýnem – Česko

🆒 Ambasadoři

Kuba, Vlasta, Matěj, Natka, Kačka a Daňout

Pokud máš nějaké otázky, podívej se do našeho blogu, kde jsme vypsali odpovědi na nejčastější otázky, co nám pokládáte. 🙂

Příběh – Tajemný hrad a děti lesa

Píše se rok 2021, jsi uznávaný lovec duchů a jen co se svět začíná vzpamatovávat po pandemii, objevuje se další nebezpečí. Probudil se tajemný hrad Templštýn. Podle legendy stojí hrad Templštýn na samotné průrvě až do pekla. Hradní kaple stála právě nad ní.

Vydáváš se tedy do údolí pod hradem Templštýn, kde tě čeká obrovské dobrodružství, ale i nebezpečí. Musíš se v údolí spojit s tajemnou organizací “Děti lesa”, poznat jejich kulturu, projít šamanským obřadem a vydat se na hrad Templštýn a uzavřít samotné brány pekelné.

Běžný den na táboře

Den táborníka začíná za znělky táborové písně a jde se na rozcvičku. Každý den tě čeká jiná rozcvička, ať se pěkně probudíš. Po rozcvičce je vydatná snídaně v bufetovém stylu.  Na ranním nástupu se dozvíš od vedoucích denní plán. Dopolední blok obsahuje celotáborovou hru, kde můžeš sbírat cenné body pro svou posádku. 

Na oběd si můžeš vybrat ze dvou jídel. Po obědě se můžeš vyvalit v trávě, odpočívat u bazénu, dát si dýmku, pivko, zahrát s ostatními fotbálek, volejbal, nohejbal nebo kecat s námi. V areálu ubytování je k dispozici krásný velký bazén se skokanskými můstky, beachvolejbalovým a antukovým hřištěm a bufetem. Navíc pro otužilce je hned za plotem řeka, kde se můžeš zchladit. Po odpočinku je na čase svolat tvůj oddíl a jít bojovat dál a sbírat body do celotáborovky. Od vedoucího se dozvíš pravidla soutěže a jde se na to! 

Večer má své jasně dané pravidla. Nikdy nevíš co příjde. Jestli si budeš užívat pohodičky u táboráků, zpívání písně u kytárky nebo třeba můžeš být unesen a objevíš se několik kilometrů daleko od kempu a budeš muset najít cestu domů… Zažiješ taky stezku odvahy. 

Ubytování

Hlavu složíme v rekreačním středisku pod Templštýnem, kde nám budou k dispozici chatky po 4 osobách. V každé chatce jsou dvě dvoupatrové postele a elektrická zásuvka. Postel bude povlečená čistým prostěradlem, ale na spaní budeš potřebovat spacák. V kempu jsou společné toalety a sprchy. 

Strava – Plná penze

Hladovět tě nenecháme! Můžeš počítat s plnou penzí (snídaně, oběd, večeře). Jeden večer si dokonce upečeme sele. Teda pokud si ho chytíme… Pokud máš nějaké speciální požadavky, nejíš maso nebo lepek, stačí dát vědět a my to zařídíme.

Na táboře tradičně stavíme náš samoobslužný CoolBar. Najdeš zde čepované pivo, nealko, kafe i alko. Poctivost je pro nás vším, proto je u baru kasička a ceník a každý platí sám za sebe, podle toho kolik vypil. 🙂

Foto/video

Na táboře bude náš dvorní fotograf/kameraman Matěj. Bude všude, aby zachytil ty nejlepší momenty z našeho tábora a vytvořil nám tak vzpomínkové video, které nám uchová ty nejlepší vzpomínky.

Doprava

Máš na výběr více způsobu jak se do tábora dostat.

a) Můžeme tě svést z Ostravy naší CoolKárou.
b) Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.
Rádi ti samozřejmě s dopravou poradíme. 🙂

Ambasadoři

Na místě se o tebe bude starat náš táborový tým ambasadorů. Postarají se o to, aby sis odvezl ten nejlepší zážitek a přitom nic neřešil. 🙂
Na táboře se potkáš s Vlastou, Kubou, Katkou, Natkou, Daňourem a Matesem! 🙂

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 4 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 4 890 Kč
Cena pro  4 a více účastníky (cena/os) 4 790 Kč
First minute sleva při přihlášení do 30.4.2021 – 300 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 300 Kč
*slevy se sčítají

Datum zájezdu

07.07.2021 - 11.07.2021
Dny: 5

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 31 / 55
Záloha: 2500 kč
Chci jet

Nevyhovuje ti termín?


Tábor pro dospělé - Na vlnách
od 5490 Kč
Pět dní, během kterých zažiješ spoustu tematických soutěží, her a aktivit. Je jen na Tobě a tvé posádce se vydat hledat pravdu o svém původu a pokusit se najít bájný poklad. Oživ své vzpomínky z dětství a pojeď se s námi na tábor. Více info

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Tábor pro dospělé – Děti lesa

07.07.2021Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Doprava a počet osob


    Speciální požadavky