ČR: Tábor pro dospělé – Na konci světa | červen 2022


ČR: Tábor pro dospělé – Na konci světa | červen 2022


Svět, tak jak jsme ho znali, už není. Velká bouře zničila vše, co jsme měli rádi. Doba je temná, všude vládne chaos a boj o přežití. Venku se potuluje spousta lapků a lovců, kteří vraždí i pro dobrý pár bot. Nikomu se nedá věřit. Tuláci a hledači se skrývají snažíc se najít vodu, něco k snědku nebo jen věci, které se hodí pro přežití nebo obchod s náhodným tulákem. Krajina je pustá, potraviny i voda se velmi těžko shání. Mezi tuláky koluje příběh o místě, kde vládne mír, kde je úrodná půda a dostatečně hluboká studna, která zásobuje obyvatele i půdu. Podle legendy k tomuto, kdo ví kde, skrytému místu existuje mapa i klíč. Bez něj se můžou tuláci a hledači snažit, jak chtějí, ale nikdy útočiště nenajdou. Nehledají ho jen ti toužící po klidu a míru, ale i lovci a lapkové, kteří ho chtějí ovládnout a tím zbohatnout. Ale je toto všechno pravda? Vydáš se jako tulák toto místo hledat, a když bude třeba, bránit ho před lovci?

❤️   Věk účastníků

18+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

30 – 60

Počet dnů dovolené

2 dny

🏠 Lokalita

Pod Templštýnem

🆒 Ambasadoři

Kuba, Vlasta

Pokud máš nějaké otázky, podívej se do našeho blogu, kde jsme vypsali odpovědi na nejčastější otázky, co nám pokládáte. 🙂

Co tě na konci světa čeká a nemine?

 • Nová přátelství, zážitky a smích na rok dopředu
 • Kemp téměř bez signálu, telefon v letadlovém módu a hlava bez starostí
 • Probuzení za tónů táborové hymny a originální rozcvička každé ráno
 • Celotáborová hra, která prověří schopnosti a dovednosti tvého týmu
 • Výzvy a úkoly o extra body 
 • Posezení u táboráku s kytárkou i diskotéka pod hvězdami
 • Večerní bojovka, stezka odvahy nebo jiné noční dobrodružství
 • Výborné jídlo i pití, jeden večer se můžeš těšit na pečenou kýtu a grilované dobroty

Běžný den na táboře

Den táborníka začíná za znělky táborové písně a jde se na rozcvičku. Každý den tě čeká jiná rozcvička, ať se pěkně probudíš. Po rozcvičce je vydatná snídaně.  Na ranním nástupu se dozvíš od vedoucích denní plán. Dopolední blok obsahuje celotáborovou hru, kde můžeš sbírat cenné body pro svou posádku. 

Po obědě se můžeš vyvalit v trávě, odpočívat u bazénu, dát si dýmku, pivko, zahrát s ostatními fotbálek, volejbal, nohejbal nebo kecat s námi. V areálu ubytování je k dispozici krásný velký bazén se skokanskými můstky, hřištěm a bufetem. Navíc pro otužilce je hned za plotem řeka, kde se můžeš zchladit. Po odpočinku je na čase svolat tvůj oddíl a jít bojovat dál, a sbírat body do celotáborovky. Od vedoucího se dozvíš pravidla soutěže a jde se na to! 

Večer má svá jasně daná pravidla. Nikdy nevíš, co příjde. Jestli si budeš užívat pohodičky u táboráku, zpívání písně u kytárky nebo třeba můžeš být unesen a objevíš se několik kilometrů daleko od kempu a budeš muset najít cestu domů… Zažiješ taky stezku odvahy. 

Ubytování

Vítej na konci světa v rekreačním středisku pod Templštýnem. Kemp je opravdu tak trochu na konci světa, téměř mimo signál v údolí řeky Jihlavy. Bydlet budeme v chatkách po dvou, každá postel bude povlečená, ale na noc je spacák nutností. Sprchy a toalety jsou v kempu společné. V areálu jsou plně k dispozici dva bazény, volejbalové hřiště i menší fotbalové hřiště.

Strava – plná penze

Ani na konci světa se nemusíš bát, že budeš hladovět! Můžeš počítat s plnou penzí každý den – pokud máš alergii na některé potraviny, nejíš maso nebo lepek, stačí nám dát dopředu vědět a budeš mít jídlo na míru. Jeden večer si upečeme kýtu, a je možné, že se na chvíli staneš šéfkuchařem i ty… V areálu kempu je také místní “Templářská krčma” s čepovaným pivkem i nealkem a různými chuťovkami.

Foto & Video

Na tábor s námi jede náš kameraman a fotograf v jednom, takže všechny zážitky a výzvy budou zdokumentované. Po táboře najdeš vše na jednom místě a můžeš se tak kdykoli vrátit v čase a nasát opět táborovou atmosféru :). Ty nejlepší momenty pak budou součástí vzpomínkového videa.

Doprava

Variant je více, tak vyber, co se ti nejvíc zamlouvá:

 • Můžeš se s někým svést
 • Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.
 • Rádi ti samozřejmě s dopravou poradíme. 🙂

Ambasadoři

O program se stará náš táborový tým ambasadorů. S touhle bandou zažiješ všechno možné i nemožné, a hlavně tě v tom nikdy nenechají samotného.

Něco navíc!

Neonové mikiny

Jsi náš, chceš to ukázat světu a zároveň nás podpořit? Přesně pro tebe je naše CoolCamp neonová mikina, ve které tě nikdo nepřehlédne. Mikiny máme v neonové zelené a růžové a dokonce si je můžeš nechat personifikovat svým jménem nebo přezdívkou. V této Cool mikině se na žádné akci rozhodně neztratíš.

Cena mikiny je 900 Kč + poštovné. Rádi ti mikinu dovezeme na zájezd, takže poštovné nemusíš řešit.

Překladatelské tričko

Máš mírnou jazykovou bariéru nebo se bojíš mluvit v cizím jazyce? Naši nejlepší CoolCamp vědci přišli s geniálním prototypem překladatelského trička, které ti pomůže se domluvit KDEKOLIV na světě! Stačí jen ukázat na ikonky a ty to řeknou za tebe. Cena trička je 250 Kč + poštovné. Rádi ti ho případně dovezeme i na naši akci.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 5 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 5 790 Kč
Cena pro 4 a více účastníky (cena/os) 5 590 Kč
First minute sleva při přihlášení do 31.12.2021 – 300 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 300 Kč
*slevy se sčítají

Datum zájezdu

08.06.2022 - 12.06.2022
Dny: 5

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 42 / 60
Záloha: 2000 kč
Chci jet

Nevyhovuje ti termín?


Tábor pro dospělé - Na vlnách
od 5490 Kč
Pět dní, během kterých zažiješ spoustu tematických soutěží, her a aktivit. Je jen na Tobě a tvé posádce se vydat hledat pravdu o svém původu a pokusit se najít bájný poklad. Oživ své vzpomínky z dětství a pojeď se s námi na tábor. Více info

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - ČR: Tábor pro dospělé – Na konci světa | červen 2022

08.06.2022Počet účastníků


  Kontaktní údaje


  Doprava a počet osob


  Speciální požadavky