SnowCamp - VrátnáTůra, Příroda, Sport

SnowCamp - VrátnáTůra, Příroda, Sport

5. ročník legendárního SnowCampu v horském středisku Vrátná dolina je tady! 3 dny na svahu, luxusní ubytování, vlastní COOLkuchař a našlapaný program!

Vrátná dolina v zimě nabízí jedno z nejlepších lyžařských středisek na Slovensku v nádherném prostředí Malé Fatry s 16 km sjezdovek! Každý večer našlapaný program, nudit se nebudeš ani chvíli! Je na tobě jestli budeš celé dny jezdit na svahu, válet se ve wellness nebo chodit po horách! Každý si najde své na SnowCampu. Náš COOLkuchař se postará o tvůj hlad, wellness tě rozmrazí po dni na svahu a do klena tě dostane ranní káva na balkon s výhledem na sjezdovku a Malou Fatru.
Pojď s námi do toho!


Program SnowCamp Vrátná

1. den - Čtvrtek - Vyrážíme z Realita Gaming Bar a příjezd na místo očekáváme okolo 20:00. Ubytujeme se a společně povečeříme. Po večeři si zahrajeme hry, seznámíme se a rozdělíme do družstev, ve kterých budeme soutěžit po čas SnowCampu.
2. Den - Pátek - Budíček! Vstávat! Čeká nás rozcvička a hlavně chceme stihnout prašan na sjezdovce. Posnídáme a vyrážíme na sjezdovku. Celý den se budeme prohánět po Paskách, Poludňovém gruni a užijeme si parádní lyžovačku bez lidí, protože je pátek. :) V mezičase si zajdeme na oběd do koliby a uspokojíme hlad. 16:00 zavírají sjezdovky, sjedeme do Lídlu na nákup a zpět na chatu. Večer nás večeře a po ní párty se soutěžemi.3. Den - Sobota Po klasické rozcvičce a snídani se vydáme zdolat nejvyšší vrchol Malé Fatry Velký Kriváň. Vyrazíme kabinovou lanovkou směrem na Chleb od kud nás čeká cca 40 minutových pochod s vybavením na vrchol Velkého Krivaně. Výhled na všechny strany je k nezaplacení. Tatry, Beskydy, Polské Tatry, neuvěřitelné. Po kochačce si dáme Freeride až dolů ke stanici vleku, zabere nám to cca 30 minut. Pokračujeme zpět na paseky nebo můžeme zůstat a užívat si freeride z Chlebu zpět k vleku. Večer proběhnou velkolepé soutěže, vyhlášení nejlepšího týmu SnowCampu a závěrečná tématická párty. 


4. Den - NeděleRozcvička a snídaně je na denní pořádku. Sbalíme si věci a vyrazíme naposledy na svah. Po 4 hodině se spolu všichni rozloučíme a vyrazíme zpět domů, kde budeme ještě dlouho vzpomínat na to co jsme zažili. :) Ubytování

Pro CoolCampáky jen to nejlepší! Čeká tě stylová čtyřpatrová dřevěnice v krásné přírodě Malé Fatry. Chata Orol je vybavená apartmány po 5 a 6 lůžkách a 2.3.4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí chaty jsou dvě společenské místnosti s krbem, stolním fotbálkem, biliárdem, stolním tenisem, telkou, Wifi a krásným dřevěným altánem. V přízemí se nachází velká kompletně vybavená kuchyň s barem a posezením pro všechny u krásného krbu. 200 m od chaty je Wellness s bazénem a třemi saunami. Svah je vzdálený cca 1 km, CoolKára tě tam vždy doveze, pokud dolů nepojedeš na svých lyžích.
V Těrchové jsou dostupné velké obchody, stačí vše nakoupit na místě. :)


O středisku

VRÁTNA dolina se nachází v srdci národního parku Malé Fatry, nacházejí se zde tři základní lokality - Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Na své si přijdou začátečníci, rekreační lyžaři, snowboardisté, aktivní sportovci i vyznavači extrémních sportů.

Paseky a Poludňový Grúň nabízejí modré, červené i černé sjezdovky, z nichž většina je uměle zasněžovaných. Čtyřsedačková lanovka, 11 lyžařských vleků obsluhují celkem 12 sjezdovek od těch začátečnických až po 1550m dlouhou sjezdovku Paseky, která díky svému pestrému profilu patří mezi nejoblíbenější sjezdovky na Slovensku.

Chleb je ideální místo pro freeride, skialpinismus, zimní turistiku, snowboarding, lyžování. Na Chlebu se nachází nejstrmější sjezdovka na Slovensku! Freerideové zóny v této části střediska jsou známé široko daleko a při dostatku přírodního sněhu jde sjet i nejdelší černá sjezdovka na Slovensku, kde na 2000m délce překonáte až 750m převýšení. V Oštiepková muldě zase najdete vůbec nejstrmější upravovanou sjezdovku v těchto končinách, jejíž nejprudší místa přesahují 50% sklon svahu.


Strava

O nevšední kulinářský zážitek se postará náš CoolCamp Kuchař Peťa, který dokáže uspokojit vaše chuťové buňky pohledem, vůní i chutí. Je to velký perfekcionista, který se nespokojí s ničím co není minimálně na 100% dokonalé! Nachystá Vám snídaně s voňavou kávičkou i večeře, které provoní celou chatu. Obědvat tradiční slovenské pochutiny budeme přímo na sjezdovce v místní Kolibě.

P.S: Venku stojí grill v pergole. Těš se i na zimní grilovačku! :)

Doprava

Naloď se do naší CoolKáry, která vyráží z Ostravy a my tě dovezeme stylově a bez problému

NEBO

Vem své auto, naplň ostatníma a uvidíme se až na místě,