SnowCamp - UkrajinaTůra, Příroda, Sport, Párty, Poznávací výlet, Roadtrip

SnowCamp - UkrajinaTůra, Příroda, Sport, Párty, Poznávací výlet, Roadtrip

Exotická lyžovačka bez front, boršč, sauna a vodka. Poloprázdných 60 km sjezdovek, nejmodernější středisko ve východní Evropě hned za hranicí se Slovenskem a panenské kopce střediska Dragobrat stvořená pro freeride!

Sbohem, Alpy! My jedeme na Ukrajinu! :) Vyrostl tu totiž nový zimní ráj, lyžařské středisko Bukovel je magnetem pro lyžaře, kteří chtějí zažít exotiku, nestát ve frontách, užít si moderní poloprázdné sjezdovky a freeride až po uši v prašanu ve středisku Dragobrat. Pojď s námi do toho!


Program

Čtvrtek 21.2. - večerní odjezd z Ostravy, noční na Ukrajinu. 
Pátek 22.2. - ubytování, snídaně, celodenní lyžování Bukovel, možnost párty ve VodaClub
Sobota 23.2. - snídaně, celodenní lyžování. Možnost různých aktivit ve středisku.
Neděle 24.2. - snídaně, celodenní lyžování nebo aquapark. Možnost různých aktivit ve středisku, večerní grilovačka
Pondělí 25.2. - snídaně, přejezd do střediska Dragobrat, celodenní lyžování a freeride. Možnost různých výjezdu na roblě na odlehlé freeride místa, návrat zpět.
Úterý 26.2. - snídaně, celodenní lyžování a freeride, odpoledne odjezd zpět do Čr
Středa 27.2. - návrat v dopoledních hodinách do OstravyStředisko Bukovel

Bukovel nejmoderněji vybavený skiareál, na úrovni ALPSKÝCH středisek. Nachází se v ukrajinských Karpatech v nadmořské výšce kolem 920 metrů. Středisko obsluhuje 16 lyžařských vleků, délka se pohybuje od 650 metrů do 2000 metrů, což z něj dělá největší středisko ve východní Evropě. Vynikající tratě dosahující délky 60 km, jsou speciálně upravovány a zajezdí si na nich úplný začátečník i profesionál. Nejdelší sjezdovka dosahuje délky 2.1 km. Velkou výhodou je, že denní skipas můžete využít i na noční lyžování. Přes den Bukovel nabízí spoustu aktivit jako je SnowTubing, nejdelší zipline, bungeejumping, motokáry, snowpark, big-airbag či aquapark.Středisko Dragobrat

Dragobrat je nejvýše položené středisko na Ukrajině, ideální místo pro freeride, skialpinismus, zimní turistiku, snowboarding, lyžování. Nabízí 5 vleků v délce od 700 do 1600 metrů. Pokud nechceš šlapat pěšo, můžeme si pronajmout rolbu, která nás celý den bude vyvážet po okolních kopcích! K tomu zkušení průvodci co znají terén jako své boty! Dostat se do střediska je zážitek sám o sobě a využijeme místní dopravy pomocí Gazu a nebo UAZu. :)
Ubytování

Ubytování budeme v penzionu v obci Bukovel. Pokoje jsou po 2-4 lůžkách. Na svah Vás každé ráno zaveze naše CoolKára a přiveze i zpět. V Bukovelu jsou dostupné velké obchody, stačí vše nakoupit na místě. 


Strava

Součástí zájezdu jsou anglické snídaně. Ceny v okolních obchodech jsou mnohem nižší než ty u nás a není problém využít kuchyň, která je dostupná v budově. Nechceme však přijít o kulinářské zážitky, která nám poskytne místní restaurace a hospody. Navštívíme a okusíme jich co nejvíce! :) 

P.S: Venku stojí grill v pergole. Těš se i na zimní grilovačku! :)

Doprava

Naloď se do naší CoolKáry, která vyráží z Ostravy a my tě dovezeme stylově a bez problému

NEBO
Vem své auto, naplň ostatníma a uvidíme se až na místě,