SnowCamp - Ukrajina - Bukovel & DragobratTůra, Příroda, Sport, Poznávací výlet, Roadtrip

SnowCamp - Ukrajina - Bukovel & DragobratTůra, Příroda, Sport, Poznávací výlet, Roadtrip

Exotická lyžovačka na Ukrajině ve dvou lyžařských střediscích!
68 km sjezdovek v lyžařském ráji Bukovel se spoustou dalších atrakcí a freeride ráj nejvýše položené středisko na Ukrajině Dragobrat. Svez se snámi po panenských kopcích, kde tě vyveze RATRAT!

Sbohem, Alpy! My jedeme na Ukrajinu! :) Navštívíme to nejlepší co Ukrajina může lyžařům a snowboardistům nabídnout! Bukovel, magnet na lyžaře díky 68 km prázdných středisek v moderním "Alpském" středisku a nejvyšší položené lyžařské středisko Dragobrat, kde můžeš vyzkoušet freeride na panenských kopcích v doprovodu rolby, která tě vždy vyveze na jiný kopec! Nekonečně zábavy za "východní" ceny. Pojď s námi do toho!


Program

Úterý 26.3. - Večerní odjezd z Ostravy, noční přejezd na Ukrajinu. 
Středa 27.3. - Ubytování, snídaně, celodenní lyžování Bukovel, Večerní venkovní grilování
Čtvrtek 28.3. - Celodenní lyžování, párty ve Voda Club následně v Buka Club. Možnost různých aktivit ve středisku.
Pátek 29.3. - snídaně, odjezd do střediska Dragobrat. Výjezd UAZem do střediska, ubytování, odpolední lyžování
Sobota 30.3. - snídaně, odjezd ratrakem na celodenní freeride po okolních kopcích, zdoláme cca 10 - 12 vrcholů, oběd na vrcholku hor. Večer nás čeká sauna a vířivka. 
Neděle 31.3 - snídaně, dopolední lyžování, po obědě odjezd zpět ČR, zastávka v Lvov, plánovaný příjezd 00:00 - 02:00Středisko Bukovel

Bukovel nejmoderněji vybavený skiareál, na úrovni ALPSKÝCH středisek. Nachází se v ukrajinských Karpatech v nadmořské výšce kolem 920 metrů. Středisko obsluhuje 16 lyžařských vleků, délka se pohybuje od 650 metrů do 2000 metrů, což z něj dělá největší středisko ve východní Evropě. Vynikající tratě dosahující délky 68 km, jsou speciálně upravovány a zajezdí si na nich úplný začátečník i profesionál. Nejdelší sjezdovka dosahuje délky 2.1 km. Velkou výhodou je, že denní skipas můžete využít i na noční lyžování. Přes den Bukovel nabízí spoustu aktivit jako je SnowTubing, nejdelší zipline, bungeejumping, motokáry, snowpark, big-airbag či aquapark.Středisko Dragobrat

Dragobrat je nejvýše položené středisko na Ukrajině, ideální místo pro freeride, skialpinismus, zimní turistiku, snowboarding, lyžování. Nabízí 5 vleků v délce od 700 do 1600 metrů. Zažijeme zde jízdu rolbou po panenských vrčcích Dragobratu! Cca 10-12 výjezdů za den a následný relax v sauně nebo venkovní výřivce u Hotelu!-K tomu zkušení průvodci co znají terén jako své boty! Dostat se do střediska je zážitek sám o sobě a využijeme místní dopravy pomocí Gazu a nebo UAZu. :)
Ubytování

Ubytování budeme v penzionu v obci Bukovel. Pokoje jsou po 2-4 lůžkách. Na svah Vás každé ráno zaveze naše CoolKára a přiveze i zpět. V Bukovelu jsou dostupné velké obchody, stačí vše nakoupit na místě. Strava

Součástí zájezdu jsou anglické snídaně. Ceny v okolních obchodech jsou mnohem nižší než ty u nás a není problém využít kuchyň, která je dostupná v budově. Nechceme však přijít o kulinářské zážitky, která nám poskytne místní restaurace a hospody. Navštívíme a okusíme jich co nejvíce! :) 

P.S: Venku stojí grill v pergole. Těš se i na zimní grilovačku! :)

Doprava

Naloď se do naší CoolKáry, která vyráží z Ostravy a my tě dovezeme stylově a bez problému

NEBO
Vem své auto, naplň ostatníma a uvidíme se až na místě,