Na vodu - SlovinskoPříroda, Sport, Roadtrip

Na vodu - SlovinskoPříroda, Sport, Roadtrip

Zakus s námi trochu adrenalinu a vydej se na 5 dní do Slovinska! Úchvatná příroda slovinských Alp, překrásné řeky a kaňony, které ti vezmou dech! Vodácký zájezd plný nevšedních zážitku ze slovinkých řek Sáva dolinka, Sáva bohjinka a Soča.

CoolCamp vyráží na nezapomenutelnou aktivní dovolenou v krásné prostředí julských Alp.  Poplujeme přes hluboké laguny smaragdově čisté a divoké řeky Soča, kde budeme kličkovat mezi obrovskými kameny a projíždět peřeje. Vydáme se k vodopádu Savica a splujeme Sáva Bohinjka, která se zařezává do soutěsek tyrkysové zbarvenou vodou. Neunikne nám ani Sáva dolinka. V kempu je možnost spousty dalších aktivit jako Canyoning, hydrospeeding, ferraty, zipl-line, horská kola a spousta dalšího! Pokud tedy nechceš na vodu, máš na výběr spoustu jiných aktivit. 100% zážitek zaručen. :)Program Slovinské řeky

  • Středa: Po práci vyrazíme CoolKárou z Ostravy, přes Olomouc, Brno, Mikulov do Slovinska. Čeká nás cca 6-7 hodin jízdy. Do kempu dorazíme kolem 2 hodiny ranní, postavíme stany a jde se spát. 
  • ČtvrtekPo snídani se vydáme na rozplutí sjet řeku Krku v obtížnosti WWI-II. Den ideální na sehrání posádky a seznámení se s lodí a s okolní neuvěřitelnou přírodou. Odpoledne navštívíme krásnou přírodní scenérii, soutěsku Vintgar, spadající do Triglavského národního parku. Protékající divoká řeka, skaliska a zeleň vytváří nezaměnitelnou atmosféru. Večer se séjdeme u kytárky, ohně a opečeme “buřta”.
  • Pátek:  Sáva Bohijinka jedna z nejčistších vod v Evropě v předhůří Julských Alp sjedeme z Bohinského jezera. Čeká nás spousta zajímavých úseku akčních úseků (WW II - WW III) plných adrenalinu na průzračné tyrkysově zbarvené vodě. Po splutí se přesuneme přes Triglavský národní park do kempu v Bovci.
  • Sobota: Po snídani odjezd na sjezd Soči. Soča je považována jako nejkrásnější slovinská řeka. Divoká, krásná, proslulá přírodou a barvou vody. Sjedeme WWII - WWIII, po cestě místa ke skákání až z 20m. Odvážlivci se mohou vydat na Canyoning v okolí s našim instruktorem.
  • Neděle: Sjezd Soči a odpolední odjezd zpět do ČR, plánovaný příjezd do Ostravy cca 00:00.


Ubytování

Ubytování budeme v kempech v Bovec a Bled. Kempujeme ve vlastních stanech v prostorách krásného kempu obklopeného horami. Zde je možné, udělat si nákup nebo zajít do místní restaurace. V prostorách kempu se nachází bar, recepce, záchody, sprcha, ohniště a venkovní posezení pro společné večery.
Stravování

Na místě tě čeká klasická COOL snídaně. Ostatní jídlo během dne je na Tobě. Štangla salámu a konzerva není nikdy na škodu. :) Při přejíždění a v okolí je spousta restaurací a obchodů, kde si jídlo můžeš zakoupit a vyzkoušet tak trochu Slovinska. 

Povinná výbava

Stan, spacák, karimatka, opalovací krém, sluneční brýle s UV filtrem, dostatek suchého oblečení, lékárnička se základní výbavou

DOPRAVA 

Doprava klimatizovanou CoolKárou z Ostravy, Olomouce, Brna, nebo Mikulova (+ 1 500 Kč)
NEBO
Vlastní