SILVESTR NA HORÁCH – TELEPORT 2021


SILVESTR NA HORÁCH – TELEPORT 2021


Svolávají se nejlepší olympionici celého světa na netradiční Olympijské hry zimní i letní v jedné velké silvestrovské akci v krásné přírodě na Vysočině ve středu České republiky. Letošní TELEPORT bude bláznivá jízda…

Naposledy jsme se Teleportovali do nového roku v havajské sukni do roku 2020, ani jsme se pořádně nenadechli a už na nás klepe rok 2022. Tentokrát nás čekají legendární olympijské hry! Spousta soutěží ve dne v noci prověří tvou sílu, hbitost, inteligenci i selský rozum. V krásném areálu Chaty Doubravky na Vysočině nás čekají 4 noci v pohádkové přírodě, plnou penzí, hromadou zábavy, CoolCamp Djs a partou stejně naladěných lidí. Co tě tedy čeká?

Téma je pevně dané, sportovní outfit z jakékoliv země, doby či letní/zimní olympiády. Může se tak potkat olympionik z Římské říše, jamajský bobista nebo klidně africký běžec.  Outfit využiješ na tematické párty, závodech, můžeš v něm chodit celý TELEPORT nebo vlastně nemusíš vůbec! Tvá volba. Čeká tě fantastická podívaná, pět dní na horách s partou super lidí… a pozor, kapacita je omezena!

Olympijské hry – Zimní i letní!

Krom skvělých ambasadorů, kteří tu budou 24/7 pro Tebe a jsou pro každou srandu, máme k dispozici i kopec, na kterém budeme pořádat nejrůznější soutěže. Na kopci se můžeš zúčastnit závodu v maskách na lyžích nebo snowboardu. Koulovačky, bobovačky, prostě všech klasických zimních radovánek. Nenech si ujít ani náš tradiční „Novoroční sjezd na čemkoliv“. Zkroť svého růžového nafukovacího plameňáka nebo vezmi nafukovací lehátko z letního bazénku a ukaž nám, jak to má ze svahu pořádně fičet. Nezapomeň, fantazii se meze nekladou. Každý den budeš mít možnost se zúčastnit kopy disciplín a sbírat body přesně jako na olympiádě. Venkovní soutěže, silové, rychlostní a dokonce i bobovací! Na to vše se můžeš těšit.

(NE)rušení nočního klidu – Silent Disco Párty 

Ať nikoho nerušíme, zábava bude tentokrát opravdu speciální – přivezeme světovou atrakci: Silent Disco Párty. Na párty bude několik DJs (možná i ty!) a ty si jen naladíš frekvenci s hudbou, která se Ti líbí a na kterou chceš pařit. 

Párty

Čekají tě párty venku i vevnitř. Hrát nám budou dobře známí DJs z projektu WhatTheFunk (čti CoolTheFunk) DJ Necroz a DJ Láska. Kluci dokázali rozhýbat festivaly jako je Beats4Love, Colours of Ostrava. Milují hudbu a ty budeš milovat je. Jsou to neobyčejně zábavní týpci, jejich ocelová srdce jsou ukována v rázovitém Moravskoslezském kraji! Milují hudbu a ty budeš milovat je. Závěrečná silvestrovská párty bude v olympijském stylu 80 let, tak si připrav outfit a rozjedeme zábavu s náloží hitů.


Sport

Pokud jsi milovník lyžování, snowboardu či jiných zimních sportů, pár km od ubytování jsou lyžařské areály, kam se můžeš vydat. Další možností je bobování, beerpong, běžky, ping pong a spousta dalších aktivit.

Pokud máš doma vybavení na: běžky, skialpy, snowscooty, fatbike, určitě si je vem. 🙂


 

Túry

Přímo pár kroků pod chatou začínají překrásné naučné stezky, teče řeka Doubrava, potůčky i malé vodopády, připomínající panenskou přírodu, ve které nechybí překrásné kameny všech velikostí. Okolí nabízí řadu možností pro sportovní vyžití i příjemný odpočinek. V bezprostřední blízkosti Střediska jsou ideální terény pro turistiku i orientační běh. Okolí Doubravky je opravdovým rájem běžkařů.

UBYTOVÁNÍ – Chata Doubravka

Chata Doubravka nabízí vše na jednom místě ve středu ČR. Ubytování v útulných mezonetových pokojích po 5 osobách nebo LEGENDÁRNÍ PÁRTY SPACÍ MÍSTNOST PRO 15 OSOB!, jídelnu, kde budeme mít snídaně, obědy i večeře. Součástí areálu je přilehlé týpí s venkovním ohništěm na možnost zimních táboráků.

STRAVA – PLNÁ PENZE S SILVESTROVSKÝM RAUTEM 

Snídaně formou bufetových stolů, kde se nají opravdu všichni. Na oběd i večeři budeš mít vždy výběr ze dvou jídel. Na silvestrovský večer bude přichystán raut, abychom měli spoustu sil do Silvestrovské párty a novoročního sjezdu na čemkoliv. Jako bonus od nás každý dostane silvestrovskou láhev sektu.

*Pokud jsi vegan, vegetarián či máš nějakou alergii, napiš nám to do poznámek k přihlášce a my ti zařídíme speciální stravu.

Foto i video na památku domů

Z této parádní párty odjedeš plný vzpomínek, přivezeš si spoustu historek, které budeš vykládat minimálně do dalšího Silvestra, ale také ti náš kameraman a fotograf Michael pořídí záběry, které ti tuto skvělou párty budou napořád připomínat.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 6 390 Kč
Cena pro 2 – 3 účastníky (cena/os) 6 190 Kč
Cena pro 4  a více účastníky (cena/os) 5 990 Kč
First minute sleva při přihlášení do 30.10.2021 – 500 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 400 Kč
*slevy se sčítají (příklad: 3 účastníci + first minute sleva + už jsi snáma byl = 6190 – 500 – 400 = 5 290 Kč)leva při přihlášení do 30.11.2021

Datum zájezdu

29.12.2021 - 02.01.2022
Dny: 5

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 22 / 60
Záloha: 2000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - SILVESTR NA HORÁCH – TELEPORT 2021

29.12.2021Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Doprava a počet osob


    Speciální požadavky