SILVESTR NA HORÁCH – TELEPORT 2020


SILVESTR NA HORÁCH – TELEPORT 2020


Celý rok je celý pomotaný, lidi se zavírají doma, v novinách samá panika, hospody zavírají v 11 nebo nejsou otevřené vůbec. Jedno místo na světě se však tomuhle bláznovství adaptovalo a přetvořilo ho k obrazu svému, proto Skipark Gruň hostí letošní TELEPORT 2020 a co zažiješ?

Svět se zbláznil 

Minulý rok jsme se teleportovali v havajské sukni do roku 2020, ani jsme se pořádně nenadechli a už na nás klepe rok 2021. Ať už jsi pohádková postava, politik, postava z komixu, zvířátko nebo jsi přišel z pravěku vítej na SILVESTROVSKÉ COOLCAMP JÍZDĚ.

Téma letos není pevně dané, věřím, že zvolíš osobnost “outfit”, která tě nejvíce vystihuje a budeš se v ní cítit Cool! Můžeš si ji “obléct” jen na tématické párty, závody nebo tak chodit celý TELEPORT, nebo vlastně nemusíš vůbec! Je to jen a jen na Tobě. Bude to neuvěřitelná podívaná, ale obsah celého TELEPORTU se dozví jen ti, kteří se s námi opravdu vydají a pozor, kapacita je omezena!

Párty

Silvestr je jedna velká párty. Budeme hrát na svahu a nebo v KOLIBĚ. Tvé boky rozhýbou již legendární CoolCamp DJS dvojka DJ Necroz  a  DJ Láska. Kluci dokázali rozhýbat festivaly jako je Beats4Love, Colours of Ostrava nebo Fun Camp. Jsou to neobyčejně zábavní týpci, co si na nic nehrají, jejich ocelová srdce jsou ukováno v rázovitém severomoravském kraji! Milují hudbu a ty budeš milovat je. Závěrečná silvestrovská párty bude ve stylu “Svět se zbláznil”, tak si připrav outfit a rozjedeme zábavu s náloží hitů.

Sport

Sjezdovka je, co bys kokosem dohodil. Na manšestr tě vyveze sedačková lanovka, posilnit se můžeš v après-ski baru. Pokud jsi milovník lyžování, snowboardu či jiných zimních sportů, budeš naprosto spokojený. Další možností je bobování, kulečník, beerpong, ping pong a spousta dalších aktivit.

Pokud máš doma vybavení na: běžky, skialpy, snowscooty, fatbike, určitě si je vem. 🙂


Soutěže

Krom skvělých ambasadorů, kteří tu budou 24/7 pro Tebe a jsou pro každou srandu, máme k dispozici i kopec, na kterém budeme pořádat nejrůznější soutěže. Na svahu se můžeš zúčastnit závodu v maskách na lyžích nebo snowboardu. Koulovačky, bobovačky, prostě všech klasických zimních radovánek. Nenech si ujít ani náš tradiční „Novoroční sjezd na čemkoliv“. Zkroť svého růžového nafukovacího plameňáka nebo vezmi nafukovací lehátko z letního bazénku a ukaž nám, jak to má ze svahu pořádně fičet. Nezapomeň, fantazii se meze nekladou.


Túry

Milovníci procházek a hor nepřijdou zkrátka. Můžeš se s námi vydat na odpolední tůru s obědem na chatě Švarná Hanka. Po cestě je spousta vyhlídkových míst, kde uvidíš krásy Beskyd. Další možností je výlet na Pustevny se spoustou turistických stezek, například na Radhošť, Čertův mlýn a dál. Dá se zde bobovat, lyžovat a hlavně kochat krásnou architekturou tzv. Jurčikových staveb. Pro zájemce bude připravena i přednáška záchranářů horské služby o bezpečnosti na horách.

UBYTOVÁNÍ – SKIPARK GRUŇ 

SkiPark Gruň nabízí vše na jednom místě. Ubytování v útulných pokojích po 4 osobách, restauraci, kde budeme mít snídaně, obědy i večeře. Součástí je i nově zrekonstruované wellness centrum s finskou a infra saunou, venkovními koupacími sudy a masážemi. Součástí areálu je přilehlá koliba s venkovním ohništěm na možnost zimních táboráků.
*Pro všechny CoolCampáky máme domluvenou slevu na skipas.

STRAVA – PLNÁ PENZE S SILVESTROVSKÝM RAUTEM 

Snídaně formou švédských stolů, kde se nají opravdu všichni. Na oběd i večeři budeš mít vždy výběr ze dvou jídel. Na silvestrovský večer bude přichystán bohatý raut, abychom měli spoustu sil do Silvestrovské párty a novoročního sjezdu na čemkoliv. Jako bonus od nás každý dostane silvestrovskou láhev sektu.

*Pokud jsi vegan, vegetarián či máš nějakou alergii, napiš nám to do poznámek k přihlášce a my ti zařídíme speciální stravu.

Foto i video na památku domů

Z této parádní párty odjedeš plný vzpomínek, přivezeš si spoustu historek, které budeš vykládat minimálně do dalšího Silvestra, ale také ti náš kameraman a fotograf Michael pořídí záběry, které ti tuto skvělou párty budou napořád připomínat.

Doprava

  1. Naše CoolKára tě doveze z Ostravy až ke dveřím hotelu
  2. Jeď po vlastní ose
  3. Rádi ti pomůžeme domluvit spolujízdu s dalšími CoolCampáky.
  4. Přijeď vlakem do Ostravice a rádi tě vyzvedneme.
* Cesta k hotelu je nevyzpytatelná, často je zasněžená a doporučujeme radši nechat auto na parkovišti cca 2 km pod hotelem. Rádi tě vyvezeme našim minibusem až nahoru. 🙂 

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 6 990 Kč
Cena pro 2 – 3 účastníky (cena/os) 6 790 Kč
Cena pro 4  a více účastníky (cena/os) 6 590 Kč
First minute sleva při přihlášení do 30.9.2020 – 500 Kč
Sleva při přihlášení do 30.10.2020 – 350 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 200 Kč
*slevy se sčítají (příklad: 3 účastníci + first minute sleva + už jsi snáma byl = 6790 – 500 – 200 = 6 090 Kč)

Datum zájezdu

30.12. - 3.1.2021 (4 noci)

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 10 / 60
od 5890 kč
Záloha: 2000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - SILVESTR NA HORÁCH – TELEPORT 2020

30.12. - 3.1.2021 (4 noci)


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky