SILVESTR NA HORÁCH – BESKYDY


SILVESTR NA HORÁCH – BESKYDY


Nemůžeš oslavit Silvestr na Hawaii? Pojeď s námi oslavit poslední den roku do Beskyd v exotickém stylu.
Čekají tě 4 noci v pohádkové přírodě s ubytováním přímo na svahu s plnou penzí, hromadou zábavy a partou dalších stejně naladěných lidí. Že ti z toho mrznou kosti? Nevadí, máme wellness, útulné pokoje a skvělé zázemí, kde si můžeme celých 5 dní naplno užít.

PROGRAM – PÁRTY, SPORT, SOUTĚŽE, TŮRY

Minulý rok jsme se teleportovali z Hippies párty do nového roku 2019, ani jsme se pořádně nenadechli a už na nás v havajské sukni klepe rok 2020. Tak vyrážíme na párty a co tě na ní bude čekat? Čti dále 🙂

Párty

Čeká tě párty na svahu a v Kolibě. Hrát nám budou dobře známí DJs z projektu WhatTheFunk (čti CoolTheFunk) DJ Necroz a DJ Láska. Kluci dokázali rozhýbat festivaly jako je Beats4Love, Colours of Ostrava. Milují hudbu a ty budeš milovat je. Závěrečná silvestrovská párty bude v Hawai stylu, tak si připrav outfit a rozjedeme zábavu s náloží letních hitů.

Sport

Sjezdovka je, co bys kokosem dohodil. Na manšestr tě vyveze sedačková lanovka, posilnit se můžeš v après-ski baru. Pokud jsi milovník lyžování, snowboardu či jiných zimních sportů, budeš naprosto spokojený. Další možností je bobování, kulečník, beerpong, ping pong a spousta dalších aktivit.

Pokud máš doma vybavení na: běžky, skialpy, snowscooty, fatbike, určitě si je vem. 🙂

 

Soutěže

Krom skvělých ambasadorů, kteří tu budou 24/7 pro Tebe a jsou pro každou srandu, máme k dispozici i kopec, na kterém budeme pořádat nejrůznější soutěže. Na svahu se můžeš zúčastnit závodu v maskách na lyžích nebo snowboardu. Koulovačky, bobovačky, prostě všech klasických zimních radovánek. Nenech si ujít ani náš tradiční „Novoroční sjezd na čemkoliv“. Zkroť svého růžového nafukovacího plameňáka nebo vezmi nafukovací lehátko z letního bazénku a ukaž nám, jak to má ze svahu pořádně fičet. Nezapomeň, fantazii se meze nekladou.

 

Túry

Milovníci procházek a hor nepřijdou zkrátka. Můžeš se s námi vydat na odpolední tůru s obědem na chatě Švarná Hanka. Po cestě je spousta vyhlídkových míst, kde uvidíš krásy Beskyd. Další možností je výlet na Pustevny se spoustou turistických stezek, například na Radhošť, Čertův mlýn a dál. Dá se zde bobovat, lyžovat a hlavně kochat krásnou architekturou tzv. Jurčikových staveb. Pro zájemce bude připravena i přednáška záchranářů horské služby o bezpečnosti na horách.

UBYTOVÁNÍ – SKIPARK GRUŇ 

SkiPark Gruň nabízí vše na jednom místě. Ubytování v útulných pokojích po 4 osobách, restauraci, kde budeme mít snídaně, obědy i večeře. Součástí je i nově zrekonstruované wellness centrum s finskou a infra saunou, venkovními koupacími sudy a masážemi. Součástí areálu je přilehlá koliba s venkovním ohništěm na možnost zimních táboráků.
*Pro všechny CoolCampáky máme domluvenou slevu na skipas.

STRAVA – PLNÁ PENZE S SILVESTROVSKÝM RAUTEM 

Snídaně formou švédských stolů, kde se nají opravdu všichni. Na oběd i večeři budeš mít vždy výběr ze dvou jídel. Na silvestrovský večer bude přichystán bohatý raut, abychom měli spoustu sil do Silvestrovské párty a novoročního sjezdu na čemkoliv. Jako bonus od nás každý dostane silvestrovskou láhev sektu.

*Pokud jsi vegan, vegetarián či máš nějakou alergii, napiš nám to do poznámek k přihlášce a my ti zařídíme speciální stravu.

Foto i video na památku domů

Z této parádní párty odjedeš plný vzpomínek, přivezeš si spoustu historek, které budeš vykládat minimálně do dalšího Silvestra, ale také ti náš kameraman a fotograf Michael pořídí záběry, které ti tuto skvělou párty budou napořád připomínat.

Doprava

  1. Naše CoolKára tě doveze z Ostravy až ke dveřím hotelu
  2. Jeď po vlastní ose
  3. Rádi ti pomůžeme domluvit spolujízdu s dalšími CoolCampáky.
  4. Přijeď vlakem do Ostravice a rádi tě vyzvedneme.
* Cesta k hotelu je nevyzpytatelná, často je zasněžená a doporučujeme radši nechat auto na parkovišti cca 2 km pod hotelem. Rádi tě vyvezeme našim minibusem až nahoru. 🙂 

Datum zájezdu

28.12.2019 - 1.1.2020

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 44 / 60
5990 kč Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.