Skip to main content

Senegal: Surf | Listopad 2024

15.11.2024 - 26.11.2024

Senegal není jen další destinací; je to fascinující svět, ve kterém se spojuje moderní život s tradiční kulturou. A právě tady, v tomto neokoukaném koutu Afriky, ti nabízíme šanci surfovat na místech, která teprve čekají na své objevení.

A co když nebudou vlny? Máme pro tebe připravený plán B! Společně vyrazíme na výlety, které ti představí Senegal v celé jeho kráse a rozmanitosti. Od divoké přírody v Bandia Natural Reserve až po srdce místní kulturu na tradičních trzích a Gorre Island. Jsi připraven na dobrodružství, které tě dostane z komfortní zóny a odkryje Afriku v její nejautentičtější podobě?

21 990  - 22 990 

Volných míst: 11

Cena pro 1  
22 990 
Celkem:
22 990 
Cena pro 2 - 3
22 990 
22 490 
Celkem:
Cena pro 4+
22 990 
21 990 
Celkem:
18+

Věk účastníků

20

Počet účastníků

7

Počet pracovních dnů

Senegal - Dakar

Lokalita

3/5

Úroveň náročnosti

Co je na Senegalu skvělé? Každý den bude dobrodružný! Pokud bude počasí surfařsky ideální, vytáhneme prkna a vydáme se surfovat. Na pláži budou s tebou místní instruktoři, borci, kteří jsou s prknem jedno tělo. Pokud budeš začátečník, probereme základy; pokud už máš nějaké zkušenosti, půjdeme dál. Ale co když nebudou vlny?

V tom případě si společně zvolíme jeden z našich úžasných výletů. Může to být safari v Bandia Natural Reserve, kde uvidíš zblízka africkou faunu, nebo návštěva tradičních trhů, kde ochutnáš autentické delikatesy. A co teprve Gorre Island s jeho hlubokou historií? A nezapomínej, jedna noc nás čeká pod hvězdami v poušti Lompoul.

Sandaga Market v Dakaru je ekonomickým a kulturním epicentrem, kde se nabízí široká paleta tradičních senegalských výrobků. Od lokálně pěstovaných potravin po řemeslné zboží. Je to místo, kde můžete ochutnat autentický senegalský život.

A nakonec, očekávej něco, co se nezapomíná. Spát pod hvězdami v poušti Lompoul je zážitek, který ti zůstane navždy v srdci. Pocit absolutní svobody, ticho a nádherná noční obloha, to vše bez Wi-Fi!

Tento ostrov je víc než jen turistickou atrakcí; je to místo, které nese hlubokou historickou váhu. Jeho dědictví jako středisko transatlantického otroctví dává návštěvníkům šanci rozšířit své chápání světové historie a kolonialismu, a to vše v kontextu krásné přírodní scenérie.

V Bandia Natural Reserve čeká jedinečná příležitost se seznámit s divokou faunou Senegalu v autentickém prostředí. V doprovodu znalých místních průvodců, kteří mají detailní znalost lokální flóry a fauny, podnikneme safari, které nám umožní pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Je to zážitek, který nejen obohatí vaše porozumění přírodě, ale také podpoří lokální ochranářské úsilí.

Do Senegalu se dostaneš letecky. Můžeš si vybrat z více letů. Ceny letenek se pohybují okolo 10 – 14 000 Kč. Jakmile naplníme minimální kapacitu pro zájezd, tak všem účastníkům zašleme informaci o letu, kterým letí náš ambasador. Můžeš se přidat k letu ambasadora nebo klidně letět jiným letem. Odlet plánujeme z Prahy/Vídně.

Na místě nás na letišti bude čekat taxik, který nás přesune do našeho plážového domku. Minibus tě bude vozit na surfspoty či výlety.

Ubytování se uskuteční v útulném surfhousu situovaném přímo na pláži Yoff. Pokoje jsou pro 2-4 osoby s sociálním zařízení na patře. Každý pokoj má svou jedinečnou atmosféru; některé pokoje nabízejí výhled na pláž, jiné na vnitřní dvorek nebo do chodby. K dispozici je i společenská místnost pro relaxaci po dni plném dobrodružství.

Pláž Yoff je skvostem Senegalu, který ti umožní prožít autentický surfařský zážitek. Toto nádherné místo je rájem pro všechny milovníky moře, od začátečníků až po zkušené surfery. Písečná pláž s mírným přílivem a odlivem je ideální pro osvojení si surfařských dovedností, zatímco vzdálenější úseky s většími vlnami představují výzvu pro pokročilé. Okolní rybářská komunita dodává místu jedinečnou atmosféru, když vedle tebe místní rybáři vytahují své sítě a nabízejí čerstvou rybu přímo z lodi. V Yoffu najdeš perfektní harmonii mezi surfováním, relaxací a poznáním místní kultury.

Stravování je vyřešenou formou polopenze.

Když jde o jídlo, nabídne ti Senegal opravdu nezapomenutelnou kulinářskou cestu. Těš se na průzkum senegalské kuchyně, která je směsicí afrických, francouzských a portugalských vlivů. Ráno si můžeš vychutnat tradiční snídani s čerstvým ovocem a lokálním chlebem, zatímco večeře jsou komplexním dobrodružstvím chutí. Mysli na yassu, směs kuřete a cibule v citronové marinádě, nebo thieboudienne, rybí rizoto se zeleninou. Každý pokrm je svěží, autentický a, co je nejdůležitější, připravený s láskou. A neboj se, všechny ingredience jsou lokální a udržitelné, protože nám na tom opravdu záleží

Co je v ceně

Co není v ceně

  • Letenky
  • Pojištění

Maroko: Na surf | Září 2024

13.09.2024 - 22.09.2024

Slunce, písek, horký vzduch, relax, pořádná dávka adrenalinu a dobrodružství v exotickém Maroku. Jedinečná příležitost se s námi...

od 20 990 

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!

Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.

Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!

Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.

Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.