Rakousko: Na vodu (Salza) | Srpen 2023


Rakousko: Na vodu (Salza) | Srpen 2023


Salza je právem nazývána řeka učitelka, její krásné peřejnaté vody jsou vhodné na první kontakt s divokou řekou. Za víkend sjedeme dva úseky řeky Salzy. Horní úsek je  ideální na rozpádlování a sehrání posádek. Spodní úsek druhý den prověří posádku v krásných peřejích a odmění jízdou v soutěskách. Přidej se k nám! Pokud sbíráš odvahu, mrkni na rozhovor Salza očima začátečníka :-).

❤️   Věk účastníků

15+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

12-21

⚒ +/-Počet dnů dovolené

0 dní

🏠 Lokalita

Řeka Salza

🆒 Ambasadoři

Voky & Mateo & David

🚣‍ Ideální pro

Začátečníky i zkušené

Program

1. den | příjezd a seznámení

Celý zájezd je namyšlený tak, aby Vám nevzal ani den dovolené. Sejdeme se v Ostravě v 15:30, nastoupíme do naší CoolKáry a vydáváme se směrem Rakousko. Po cestě tě můžeme nabrat v Olomouci (cca 16:45 u McDonald’s u OC Hana), Brně (cca 18:00 u Tesco Benzinky u OC Futurum) nebo Mikulově (cca 19:00 na Shell benzince u kruháče). Cesta z Ostravy nám potrvá přibližně 5-6 hodin, během této cesty budeš mít spoustu času se seznámit s ostatníma. V noci dorazíme na místo, rozložíme stany a pokecáme.

2. den | jde se na to!

Ráno se ti naskytne neuvěřitelný pohled na okolní krajinu, která byla ještě v noci zahalena tmou. Začneme snídaní, rozdělíme si materiál, nasedneme do auta a vydáme se na to. Rozdělíme se do aut a dodávek a vyrazíme na start. Účastníci, kteří s námi jedou dodávkou, mají přepravu na začátek splavu zajištěnou, ostatní se rozdělí do svých aut a pojedou za námi.

První splavovací den se budeme sehrávat, zjistíme jakou doopravdy má teplotu řeka, jak se správně pádluje a naučíme se také, co dělat, když se převrhneme a unese nás proud. První splavování končíme za městečkem Wildalpen, zde vyzkoušíme sportovní peřeje a pořádně si zablbneme. Večer nás čeká v kempu grilovačka, vířivka a kytárka.

*Máš doma nějaký hudební nástroj? Určitě ho vem s sebou. Těšíme se. 🙂 

3. den | krásy Salzy a okolí, odjezd

Druhý splavovací den je ten hlavní. Čekají nás nejkrásnější části řeky, úžasné kaňony, které se tyčí až do výšky 50 m, křišťálová voda, zábavné peřeje a spousta dalších přírodních divů.

Kolem čtvrté/páté hodiny už nasedáme do aut a míříme zpět domů. Naše CoolKára bude v Brně okolo 19:00-20:00, v Olomouci 20:00 – 21:00 a v Ostravě budeme kolem 22:00 – 24:00.

Ubytování – v našich či vašich stanech

Ubytování si ideálně zajišťuje každý ve svém stanu v nově vybudovaném kempu poblíž Palfau. Kemp disponuje elektrickou přípojkou vedle stanu, novým sociálním zařízením, kuchyňkou, sprchami, otevřeným barem 24/7 a neskutečným výhledem na okolní majestátní hory.

Stany rádi zapůjčíme naše (k dispozici máme velké stany pro 3 lidi).

Strava

Stravování je jen a jen na tobě. My si bereme hořák, salámy, konzervy a užíváme si možnost vyjít z komfortní zóny. Večer u táboráku opékáme špekáčky, popíjíme víno a pivo a přes den si skočíme do restaurace na oběd.

Do sousední restaurace se dá zajít na snídani i večeři. 🙂

Vodácká obtížnost – začátečníci i pokročilí

Salza je přezdívaná řeka učitelka. Je to ideální voda pro první kontakt s divokou řekou. Hodně toho odpustí a ještě více naučí. Na místě proběhne vodácké školení, vyzkoušíme si záchranu házečkou, naučíme se, jak se chovat ve vodě a jak vodu respektovat.

Doprava

Vyber si, jak je libo!

  • Na místo se můžeš nechat dopravit naší CoolKárou. Vyjíždíme z Ostravy, přes Olomouc, Brno a Mikulov. (+ 1 000 Kč)
  • Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky. V tomto případě musíš počítat s přejezdy v rámci splavovacích dní. Na start splavování, do cíle a zpět do kempu.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 4 290 Kč
Cena pro 2 a 3 účastníky (cena/os) 4 190 Kč
Cena pro 4 a více účastníků (cena/os) 4 090 Kč
Doprava CoolKárou 1 000 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 100 Kč
*slevy se sčítají

 

Datum zájezdu

11.08.2023 - 13.08.2023
Dny: 3

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

2 noci v kempu ve vlastním stanu

Zapůjčení vodáckého vybavení (samovylévací kanoe Gumotex Baraka, pádlo, přilba, vesta, neopren, neoprenové boty, vodácký vak)

Permity na sjezd řek

Ambasador CoolCamp

Svozy lodí a materiálu

Doprava naší CoolKárou, včetně veškerých převozů na místě (+ 1 000 Kč)

Pojištění (umíme zařídit)

Strava

Zapůjčení stanu pro 3 osoby + 200 Kč


Obsazeno: 21 / 21
Vyprodáno
Záloha: 2000 kč
Chci jet


Rakousko: Na vodu (Salza) | Červenec 2023
od 4290 Kč
Třetí sjezd řeky Salzy. Za víkend sjedeme dva úseky řeky Salzy. Horní úsek je ideální na rozpádlováni a sehrání posádek. Spodní úsek prověří posádku v krásných peřejích a odmění jízdou v soutěskách. Více info

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Rakousko: Na vodu (Salza) | Srpen 2023

11.08.2023Počet účastníků

    Kontaktní údaje

    Doprava a počet osob

    Speciální požadavky