Foto/Video Roadtrip | Rakousko & Slovinsko


Foto/Video Roadtrip | Rakousko & Slovinsko


Korona, nekorona. Každý chceme prožít nezapomenutelné léto. A jak lépe si vzpomínky zachovat než na krásných fotkách, které nám úžasné chvíle připomenou. Vydej se s námi na roadtrip s profesionálními lovkyněmi vzpomínek! Program jsme nachystali tak, abychom jej dle potřeby a případných omezení mohli změnit a ty jsi tak nepřišel o žádné zážitky.

Cestování, dobrodružství a zároveň foto/video workshop. Zájezd, který se stane nezapomenutelným. Šest dní si užijeme plnými doušky a to pod vedením zkušených děvčat. a , která tě naučí, jak si nejen na tomto road tripu pořídit skvělé fotografie a videa. Projedeme Rakousko a krásné Slovinsko. Co vše můžeš od tohoto zájezdu očekávat? Čti dál.

Cestování, fotografie a video spolu kráčí ruku v ruce.

Proto jsme spojili síly s neuvěřitelně talentovanou dvojicí od videa a fotografie, Barbora Gajová a Adéla Nevrlá. Spolu s nimi se vydáme na road trip “Za fotkou”. Objevíme dvě krásné země, nádherná a fotogenická místa Rakouska a Slovinska.

RAKOUSKO – Fotogenická jezera

Naší první destinací bude sousední Rakousko, kde procestujeme jezera Spiegelsee, Kalbelesee a Steirersee. Třešničkou na dortu bude Grossglockner nejúchvatnější panoramatická silnice světa, nad níž se tyčí nejvyšší vrchol Rakouska.

Spiegelsee

Jezero, které je zastávkou číslo jedna. Toto jezero je známe díky zrcadlovitému odrazu jedné z nejznámějších hor Rakouska – Hoher Dachsteinu. Horu jezero odráží na své  průzračné hladině, proslulé široko daleko v okolí Salzburgu i Grazu. Spiegelsee leží v n.v. 1 862 m a svou malebností předstihuje představivost i těch nejnáročnějších horských “fajnšmekrů”.


Další zastávkou je malé jezero Kalbelesee, leží nedaleko rakouské obce a lyžařského centra Warth u horského pasu Hochtannbergpass. Jezero je chráněným biotopem. I tady bude nač koukat a hlavně, co fotit. Už na první pohled nás připraví o dech rozmanitost této přírody.

Nevynecháme ani Steirersee, takzvané průzračné jezero v Mrtvých horách. Nad jezerem se nacházejí chaty a my se tady zastavíme na výborný oběd do příjemné alpské restaurace.

Dámy a pánové, držte se.

Projedeme totiž i Grossglockner. Grossglocknerská vysokohorská silnice patří k nejúchvatnějším panoramatickým silnicícm v Evropě. Natáčel se zde i populární motoristický pořad, Top Gear. Trasa silnice překonává několik klimatických pásem. Vede voňavými temně zelenými lesy, kolem nádherných rozkvetlých luk a mohutných alpských velikánů až k Výšině císaře Františka Josefa (2571 m).

Grossglockner je také nejvyšší cesta přes horský průsmyk v celém Rakousku. Dáme na rady tamějších lidí a cestu projedeme brzy ráno. Hlavně z důvodu abychom záběry a snímky měli “bez chyby”.

V Rakousku ještě zůstaneme a navštívíme: Johannes wasserfall, Krimmel wasserfa.

SLOVINSKO -Neuvěřitelná příroda

Třetí den vyrazíme směr Slovinsko. První zastávkou bude jezero Bled, odkud se vydáme na vyhlídku Mala Osovnica, kde se nám otevřou ty nejkrásnější pohledy na jezero. Po obědě nás čeká volný program, můžete se třeba na projet na loďkách. Poté se přesuneme do našeho tábora u jezera Bohijn. Tam nás čeká večerní workshop a kdo nebude unavený, může se vydat k nedalekým vodopádům (cca hoďka od kempu).

Následující den začneme rozcvičkou u vody a pak se vydáme prozkoumat Julské Alpy. Lanovkou projedeme nádherné vrcholky slovinských hor a zachytíme jejich kouzelná panoramata.

Předposlední den se vydáme na Velkou planinu, kde probádáme jeskyni Vetrnica a pochutnáme si na domácích výrobcích v salaši Pastirski stan. Vyzkoušíme domácí chleba s čerstvým sýrem či tvarohem a další místní speciality. Kdo bude chtít, může si zvýšit hladinu adrenalinu na nedaleké zipline, nejdelší v Evropě.

Poslední den nás čeká cesta domů se zastávkou na Štýrském hradě. Zpět v Ostravě bychom měli být kolem osmé hodiny večerní.

 

PROGRAM:
Celý Road trip – Za fotkou je pojat workshopem.
O profesionalitu se postarají Bára a Adell.

Kdo je Bára:

Barbora Gajová je lifestyle fotografka z Olomouce. Fotila pro Levis, Pumu nebo Yves Saint Laurent a může se pochlubit i titulní stránkou časopisu Fotovideo. Kromě focení pro různé značky si ráda vyjede na výlet, kde fotí jen pro sebe a své nejbližší. Focení nijak neplánuje, fotí intuitivně. Nejlepší focení jsou pro ni ty spontánní.

Kdo je Adéll:

Adéla Nevrlá, rodačka z Ostravy, která miluje zachycení pocitů skrz objektiv. Točila také pro Škoda car, Mercedes Benz Fashion Week či Jameson whiskey. V tvorbě miluje modernu i klasiku a propadla cestování. Z cest tvoří nádherná videa na příklad toto z výletu z Maroka:

Co se od holek můžeš naučit?:

  • Workshop jak pracovat s kamerou a jak zachytit pravý okamžik
  • Jak vnímat focení, aby tě naplňovalo
  • Základy editování videa a cologradingu
  • Lifestyle focení – jak pracovat s modelkou a s druhy světla (ostré slunce, stín, protisvětlo)
  • Jak na instagram: správa IG účtu a jak na tuto appku
  • Přednášky o cestování – zážitky z jejich cest
  • Úprava fotek v lightroom classic i v mobilních aplikacích

Ubytování a strava

Po celou dobu zájezdu budeme ubytovaní v kempech ve stanech. Stany rádi zapůjčíme naše (velké stany pro 3 lidi) nebo si můžeš vzít stan svůj. Kempy disponují sociálním zařízením a kuchyňkou.
V ceně zájezdu je snídaně. Obědy a večeře můžeme podniknout společně návštěvy restaurace, vařením nebo každý individuálně.

DOPRAVA – NAŠE CoolKáry

Po celou dobu roadtripu se povezeš naší CoolKárou. Jsou to našlapané 9 místné dodávky s klimatizací a wifi, takže sdílet můžeme o 106! 🙂 Máme dvě, je na tobě jestli pojedeš bílou nebo černou.
ROAD TRIP začínáme v Ostravě 20.9.2020 a domů (Ostrava) se vrátíme 25.9.2020.

Ambasador – Danka

Aktivní běžkyně, ale i kavárenská povalečka, která miluje sociální sítě a marketing. Společně s Kubou se stará o to, aby CoolCamp šlapal jako po másle a s láskou pečuje o naše/vaše cool ambasadory. Na cestách ráda objevuje nepoznána místa, zákoutí a ochutnává jídla a kafe. Má ráda výzvy, adrenalin po kterém si ráda odpočine a relaxuje.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 13 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 13 490 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 12 990 Kč
First minute sleva při přihlášení do 20.2.2020 – 2 000 Kč
Sleva při přihlášení do 24.4.2020 – 1 000 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 500 Kč
*slevy se sčítají

Datum zájezdu

20.9. - 25.9.2020

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

RoadTrip tvého života 9 místnou CoolKárou

Kempovné v Rakousku a Slovinsku

Workshop jak pracovat s kamerou a jak zachytit pravý okamžik

Základy editování videa a cologradingu

Workshop “Jak na instagram”, správa IG účtu a jak na tuto appku

Průjezd legendární cestou Grossglockner

Snídaně

Ambasador CoolCamp 24/7

Obědy a večeře

Pojištění (Umíme zařídit)

 

3 místný CoolCamp stan – 250 kč

CoolCamp překladatelské tričko – 200 Kč

CoolCamp kšiltovka – 200 kč

 


Obsazeno: 9 / 14
od 10490 kč
Záloha: kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Foto/Video Roadtrip | Rakousko & Slovinsko

20.9. - 25.9.2020


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky