Na vodu – Slovinsko


Na vodu – Slovinsko


Nezapomenutelná aktivní vodácká dovolená v krásném prostředí julských Alp. Poplujeme přes hluboké laguny smaragdově čisté a divoké řeky Soča, kde budeme kličkovat mezi obrovskými kameny a projíždět peřeje. Vydáme se k vodopádu Savica a splujeme Sáva Bohinjka, která se zařezává do soutěsek tyrkysové zbarvenou vodou. Vyzkoušíme si i canyoning, takže po zadku sjedeš “přírodní tobogány”. V okolí je možnost spousty dalších aktivit jako hydrospeeding, ferraty, zipl-line, horská kola, pokud tedy budeš mít sílu a chuť po celodenním sjezdu, máš na výběr spoustu jiných aktivit. 

 

*COVID GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ – Na všech našich zájezdech ti garantujeme vrácení peněz v plné částce pokud:
a) Stát nám zakáže pořádaní daného zájezdu
b) Zaměstnavatel ti zakáže se akce účastnit
c) Skončíš v karanténě nebo budeš COVID pozitivní.

Program – Na vodu – Slovinsko

21.7. Středa: Po práci cca 18:00 vyrazíme společně z Ostravy, přes Olomouc, Brno, Mikulov do Slovinska. Můžeš jet s námi naší dodávkou, přidat se svým autem nebo se můžeme potkat přímo na místě v kempu. Čeká nás cca 7-8 hodin jízdy. Do kempu dorazíme kolem 3 hodiny ranní, postavíme stany a jde se spát.
22.7. Čtvrtek: Po snídani se vydáme na rozplutí sjet první část řeky Sávu Bohjinka v obtížnosti WWI-II, začínáme na báječném BOHINJSKO JEZERO. První den je ideální na sehrání posádky a seznámení se s lodí a okolní neuvěřitelnou přírodou. Odpoledne navštívíme krásný vodopád SLAP SAVICA, skočíme si do Bohinjsko jezero a večer se séjdeme u kytárky, ohně a opečeme “buřta”.


23.7. Pátek: Po snídani nás čeká další část řeky  Sáva Bohinjka jedné z nejčistších vod v Evropě. Spoustu zajímavých úseku akčních úseků (WW II – WW III) plných adrenalinu na průzračné tyrkysově zbarvené vodě střídají neokoukatelné scénerie. Sjezd nám zabere cca 6 hodin a po splutí se vydáme na oběd. Auty překonáme nejvyšší silniční sedlo ve Slovinsku průsmyk VRŠIČ, kteý prochází srdcem Julských Alp a naši cestu zakončíme v kempu v obci Bovec.
24.7. Sobota: Po snídani odjezd na sjezd Soči. Soča je považována jako nejkrásnější slovinská řeka. Divoká, krásná, proslulá přírodou a barvou vody. Soča vyzkouší co jsme se za celou dobu naučili, čekají nás úseky WW II – WWIII. Plavbu oživí překrásné scenérie Julských Alp, které se tyčí podél celé řeky. Po cestě se můžeme zastavit u kamenu, ze kterých se dá skákat z výšky až 20 metrů do průzračné vody. Řeka je technická, nádherná a je sladká tečka našeho vodáckého dobrodružství.

25.7. Neděle: Po sbalení věci z kempu se vydáme na Canyoning, což je sjezd “přírodních” tobogánu po zadku. Tato aktivita je dobrovolná, doporučujeme však každému si ji vyzkoušet. Zážitek je neuvěřitelný a každý najde své limity. Odpoledne po obědě se vydáme směrem do České republiky, můžeme navštívit ještě Italské jezero Lago del Predil. Plánovaný příjezd do Ostravy cca 00:00.

 

Vodácká obtížnost – Pokročilí

Na řeky – Slovinsko je určeno pro vodáky, kteří mají zkušenost alespoň s řekou typu Salza, t.j. s jízdou na proudící vodě. Na místě proběhne vodácké školení, vyzkoušíme si záchranu házečkou, naučíme se jak se chovat ve vodě a jak vodu respektovat. Nicméně se zájezdu nemohou zúčastnit úplní začátečníci.

 

Ubytování – V našich či vašich stanech

Po celou dobu zájezdu budeme ubytovaní ve slovinských kempech ve stanech. Stany rádi zapůjčíme naše (velké stany pro 3 lidi) nebo si můžeš vzít stan svůj. Kempy disponují sociálním zařízením a kuchyňkou. Kousek se nachází obchod, kde dojedeme autem nebo můžeš dojít pěšky.

Strava – Každý sám za sebe

Stravování je jen a jen na Tobě. My si bereme hořák, salámy, konzervy a užíváme si možnost vyjít z komfortní zony. Večer u táboráku opékáme špekáčky, popíjíme víno/pivo a přes den si skočíme do restaurace na oběd. Jaké si to uděláš, takové to máš.

Doprava – Naší CoolKárou, sám nebo spolujízdou

Máš na výběr více způsobu.

a) Můžeme tě svést z Ostravy naší CoolKárou.
b) Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.
Rádi ti samozřejmě s dopravou poradíme. 🙂

 

Ambasador

Kuba

Kuba je hlava CoolCampu, dokáže zařídit nemožné a vždy všem vyčaruje úsměv na tváři. Je to Showman, dobrodruh a bavič. Kuba má rad chaos, objevování zapadlých uliček, pokec s místníma a je pro každou špatnost. Ve Slovinsku se bude starat o to ať se nikde neutopíš, bude ti parťáka a řešit vše možné. Nudit se rozhodně nebudeš 🙂

 

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 9 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 9 790 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 9 490 Kč
First minute sleva při přihlášení do 31.12.2020 – 1 000 Kč
Sleva při přihlášení do 24.4.2020 – 500 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 200 Kč
*slevy se sčítají

Datum zájezdu

21.07.2021 - 25.07.2021
Dny: 4

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

4 noci v kempu ve vlastním stanu

Sjezd řek Sava Dolinka, Soča, Sava Bohinjka

Zapůjčení vodáckého vybavení (samovylévací kanoe, pádlo, vesta, neopren, neoprenové boty/ponožky, vodácký vak)

Canyoning

Permity na sjezd řek

Ambasador CoolCamp

Úrazové pojištění (lze přes nás sjednat)

Jídlo

Doprava CoolKárou

 

CoolCamp stan

Vodácká bunda

CoolCamp překladatelské tričko

CoolCamp mikina

CoolCamp kšiltovka

 


Obsazeno: 4 / 20
od 9900 kč
Záloha: 2500 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Na vodu – Slovinsko

21.07.2021Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Kam chceš vyrazit?


    Speciální požadavky