Na vodu – Salza | Září


Na vodu – Salza | Září


Salza je právem nazývána řeka učitelka, její krásné peřejnaté vody jsou vhodné na první kontakt s divokou vodou. Za víkend sjedeme dva úseky řeky Salzy. Horní úsek je  ideální na rozpádlováni a sehrání posádek. Spodní úsek druhý den prověří posádku v krásných peřejích a odmění jízdou v soutěskách. 

Program – Na vodu – Salza

11.9. Pátek: Celý zájezd je namyšlený tak, aby Vám nevzal ani den dovolené. Sejdeme se u Realita Gaming Bar v Ostravě v 17:00, nastoupíme do naší CoolKáry a vydáváme se směrem Rakousko. Cesta nám potrvá přibližně 5-6 hodin, během této cesty budeš mít spoustu času se seznámit s ostatníma. V noci dorazíme na místo, rozložíme stany.

12.9. Sobota: Ráno se ti naskytne neuvěřitelný pohled na okolní krajinu, která byla ještě v noci zahalena tmou. Začneme snídaní v trávě a vydáme se na to. Dodávky nás odvezou na začátek naší cesty. První splavovací den, se budeme sehrávat, zjistíme jakou doopravdy má teplotu řeka, jak se správně pádluje a naučíme se co dělat, když se převrhnete a unese nás proud. První splavovací končíme za městečkem Wildalpen, zde vyzkoušíme sportovní peřeje a pořádně si zablbneme. Večer nás čeká v kempu grilovačka a kytárka.

13.9. Neděle:  Druhý splavovací den je ten hlavní. Čekají nás nejkrásnější části řeky, krásné kaňony, které se tyčí až do 50m, křišťálová voda, zábavné peřeje a spousta přírodních divů.
Kolem čtvrté hodiny už nasedáme do aut a míříme zpět do Ostravy. V Ostravě budeme kolem 22:00 – 24:00.

Ubytování – V našich či vašich stanech

Ubytování každý ve svém stanu v nově vybudovaném kempu poblíž Palfau. Kemp disponuje elektrickou přípojkou vedle každého stanu, novým sociálním zařízení, kuchyňkou, sprchami, 24/7 otevřeným barem a neskutečným výhledem na okolní majestátní hory.

*Stany rádi zapůjčíme naše (velké stany pro 3 lidi) nebo si můžeš vzít stan svůj.

Strava

Stravování je jen a jen na Tobě. My si bereme hořák, salámy, konzervy a užíváme si možnost vyjít z komfortní zóny. Večer u táboráku opékáme špekáčky, popíjíme víno/pivo a přes den si skočíme do restaurace na oběd.

Vodácká obtížnost – Začátečníci i pokročilí

Salza je přezdívaná řeka učitelka. Je to ideální voda pro první kontakt s divokou vodou. Hodně toho odpustí a ještě více naučí. Na místě proběhne vodácké školení, vyzkoušíme si záchranu házečkou, naučíme se jak se chovat ve vodě a jak vodu respektovat.

Doprava – Naší CoolKárou, sám nebo spolujízdou

Máš na výběr více způsobu.

  1. a) Na místo se můžete nechat dopravit naší CoolKárou. Můžeme tě svést z Ostravy naší CoolKárou. Jde o luxusní 9 místné dodávky, 3 zónovou klimatizací, WIFI pohodlím,. Vyjíždíme z Ostravy, přes Olomouc, Brno a Mikulov. ( + 1 000 Kč)
  2. b) Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.

Rádi ti samozřejmě s dopravou poradíme. 🙂

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 3 690 Kč
Cena pro 2 a více účastníků (cena/os) 3 590 Kč
First minute sleva při přihlášení do 25.8.2020 – 300 Kč
Sleva při přihlášení do 1.9.2020 – 150 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 150 Kč
*slevy se sčítají

 

Datum zájezdu

11.9. - 13.9.2020

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

2 noci v kempu ve vlastním stanu

Zapůjčení vodáckého vybavení (samovylévací kanoe Gumotex Baraka, pádlo, přilba, vesta, neopren, neoprenové boty/ponožky, vodácký vak)

Permity na sjezd řek

Ambasador CoolCamp

Svozy lodí a materiálu

Doprava naší CoolKárou (+ 1000 Kč)

Pojištění (umíme zařídit)

Strava

Zapůjčení vodácké bundy + 200 Kč

CoolCamp stan + 200 Kč

CoolCamp překladatelské tričko + 200 kč

CoolCamp kšiltovka + 200 Kč


Obsazeno: 24 / 24
od 3140 kč
Záloha: 1000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Na vodu – Salza | Září

11.9. - 13.9.2020


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky