Na vodu – Salza | Červenec


Na vodu – Salza | Červenec


Salza je právem nazývána řeka učitelka, její krásné peřejnaté vody jsou vhodné na první kontakt s divokou vodou. V tomto prodlouženém víkendu prozkoumáme okolní přírodu a sjedeme dva úseky řeky Salzy. Horní úsek je  ideální na rozpádlováni a sehrání posádek. Spodní úsek druhý den prověří posádku v krásných peřejích a odmění jízdou v soutěskách. 

❤️   Věk účastníků

15+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

12-21

⚒ +-Počet dnů dovolené

1 dní

🏠 Lokalita

Rakousko – řeka Salza

🆒 Ambasadoři

Pavel & David & Mateo

Program – Na vodu – Salza

15.7. Čtvrtek: Kdo s námi pojede z Ostravy, tak se sejdeme v 17:00, nastoupíme do naší CoolKáry a vydáváme se směrem Rakousko. Cesta nám potrvá přibližně 5-6 hodin, během této cesty budeš mít spoustu času se seznámit s ostatníma. V noci dorazíme na místo, rozložíme stany a seznámíme se s ostatníma, kteří jeli po vlastní ose.

16.7. Pátek: První den využijeme k prozkoumávaní okolní krajiny řeky Salzy. Vydáme se i k vodopádu Wasserlochklamm.

12.6. Sobota: Ráno se ti naskytne neuvěřitelný pohled na okolní krajinu, která byla ještě v noci zahalena tmou. Začneme snídaní v trávě a vydáme se na to. Dodávky nás odvezou na začátek naší cesty. První splavovací den, se budeme sehrávat, zjistíme jakou doopravdy má teplotu řeka, jak se správně pádluje a naučíme se co dělat, když se převrhnete a unese nás proud. První splavovací den končíme za městečkem Wildalpen, zde vyzkoušíme sportovní peřeje a pořádně si zablbneme. Večer nás čeká v kempu grilovačka a kytárka.

13.6. Neděle:  Druhý splavovací den je ten hlavní. Čekají nás nejkrásnější části řeky, krásné kaňony, které se tyčí až do 50m, křišťálová voda, zábavné peřeje a spousta přírodních divů.
Kolem čtvrté hodiny už nasedáme do aut a míříme zpět do Ostravy. V Ostravě budeme kolem 22:00 – 24:00.

Ubytování – V našich či vašich stanech

Ubytování každý ve svém stanu v nově vybudovaném kempu poblíž Palfau.
Kemp disponuje elektrickou přípojkou vedle stanu, novým sociálním zařízení, kuchyňkou, sprchami, 24/7 otevřeným barem a neskutečným výhledem na okolní majestátní hory.

Stany rádi zapůjčíme naše (velké stany pro 3 lidi) nebo si můžeš vzít stan svůj.

Strava

Stravování je jen a jen na Tobě. My si bereme hořák, salámy, konzervy a užíváme si možnost vyjít z komfortní zóny. Večer u táboráku opékáme špekáčky, popíjíme víno/pivo a přes den si skočíme do restaurace na oběd.

Vodácká obtížnost – Začátečníci i pokročilí

Salza je přezdívaná řeka učitelka. Je to ideální voda pro první kontakt s divokou vodou. Hodně toho odpustí a ještě více naučí. Na místě proběhne vodácké školení, vyzkoušíme si záchranu házečkou, naučíme se jak se chovat ve vodě a jak vodu respektovat.

 

Doprava – Tranďákem od CvakVoda, sám nebo spolujízdou

Máš na výběr více způsobu.

  1.  Na místo se můžete nechat dopravit retrokárou “Tranďákem” od Cvak-Voda. Můžeme tě svést z Ostravy naší CoolKárou. Jde o 9 místné dodávky, pohodlím,. Vyjíždíme z Ostravy, přes Olomouc, Brno a Mikulov. ( + 1 000 Kč)
  2.  Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky.

Rádi ti samozřejmě s dopravou poradíme. 🙂

 

Něco navíc

Neonové mikiny

Jsi náš, chceš to ukázat světu a zároveň nás podpořit? Přesně pro tebe je naše CoolCamp neonová mikina, ve které tě nikdo nepřehlédne. Mikiny máme v neonové zelené a neonové růžové a dokonce si je můžeš nechat personifikovat svým jménem nebo přezdívkou. V této Cool mikině se na žádné akci rozhodně neztratíš.

Cena mikiny je 800 Kč + poštovné. Rádi ti mikinu dovezeme na zájezd, takže poštovné nemusíš řešit.

Překladatelské tričko

Máš mírnou jazykovou bariéru nebo se bojíš mluvit v cizím jazyce? Naši nejlepší CoolCamp vědci přišli s geniálním prototypem překladatelského trička, které ti pomůže se domluvit KDEKOLIV na světě! Stačí jen vybrat ikonky a ty to řeknou za Tebe. Cena trička je 250 kč + poštovné. Rádi ti ho případně dovezeme i na zájezd.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 4 190 Kč
Cena pro 2 a 3 účastníky (cena/os) 3 890 Kč
Cena pro 4 a více účastníků (cena/os) 3 690 Kč
First minute při přihlášení do 25.4.2021 – 150 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 150 Kč
*slevy se sčítají

 

Datum zájezdu

15.07.2021 - 18.07.2021
Dny: 4

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

3 noci v kempu ve vlastním stanu

Zapůjčení vodáckého vybavení (samovylévací kánoe Gumotex Baraka, pádlo, přilba, vesta, neopren, neoprenové boty/ponožky, vodácký vak)

Permity na sjezd řek

Ambasador CoolCamp

Svozy lodí a materiálu

Doprava naší CoolKárou (+ 1000 Kč)

Pojištění (umíme zařídit)

Strava

Vodácká bunda + 200 Kč

CoolCamp stan + 200 Kč

CoolCamp překladatelské tričko + 200 kč
CoolCamp kšiltovka + 200 Kč


Obsazeno: 21 / 21
Vyprodáno
Záloha: 1000 kč
Chci jet

Tento termín máme plně obsazen, nepojedeš radši v září?


Na vodu - Salza | Září
od 3890 Kč
Poslední možnost si užít řeku učitelku Salzu společně s námi. Její krásné peřejnaté vody jsou vhodné na první kontakt s divokou vodou. Za víkend sjedeme dva úseky řeky Salzy. Více info

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Na vodu – Salza | Červenec

15.07.2021Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Doprava a počet osob


    Speciální požadavky