NA VLASTNÍ KŮŽI – VIETNAM | Duben 2022


NA VLASTNÍ KŮŽI – VIETNAM | Duben 2022


Poznej na vlastní kůži kontrasty Vietnamu. Navštívíš džungli hlavního město Hanoj, její historické památky a kulturu. Poté se přesuneš do horské divočiny k Severní hranici Vietnamu s Čínou, kde se na motorce budeš prohánět mezi rýžovými poli. Zlatým hřebem tvého dobrodružství bude tří denní plavba lodí s šnorchlováním, rybařením a relaxem v ikonických zátokách pobřeží Ha Long Bay.

 

PROGRAM – KONTRASTY VIETNAMU

16. dubna se sejdeme v Praze na Letišti Václava Havla a s Qatar Airways odletáme v xx:xx do Hanoi s přestupem v Dohá.

17. dubna přiletíme xx:xx na mezinárodní letiště v Hanoi. Hanoi je největším městem severního Vietnamu a Hlavním městem Vietnamské demokratické republiky. Po ubytování a případném šlofíčku se vydáme do živých ulic Hanoe, prohlédneme si osvětlené památky, nasajeme místní atmosféru a vyzkoušíme typické Vietnamské pokrmy nebo pivko Hanoi či Saigon.

18. dubna vyrazíme autobusem do města Ha Giang, které leží na severu Vietnamu u hranic s Čínou. Cesta trvá zhruba 6-7 hodin. Ubytujeme se a vyzvedneme nachystané motorky. Navštívíme vodopády v Ha Giangu, kde se můžeš kochat jejich krásou nebo dokonce zaskákat do průzračné vody. Večer strávíme společnou večeří, relaxem v bazénu, vodní dýmkou, hudbou a pivem v nádherném prostředí.

(Jsi nadšený rybář? Můžeš zkusit rybařit prutem z bambusu.)

19.-20.-21.-22. dubna dopoledne vyrážíme na náš okruh na motorkách. Během 4 dnů uvidíš spoustu nádherných scenérií, vodopádů, vyhlídek, jeskyní, místního jídla a kultury. Budeme se prohánět po vyhlášených stezkách, které se klikatí mezi rýžovými a kukuřičnými poli. Severní Vietnam je nejméně dotčená krajina západní civilizací. Tři noci budeme spát u místních, večeřet i snídat lokální rodinnou kuchyni a obdivovat krásy této země.

Řídit se bát nemusíš, není zde velký provoz, silnice jsou dostatečně široké a kvalitní. Pokud by ses však bál(a) umíme zařídit i řidiče

23. dubna k večeru se vrátíme autobusem do Hanoe. Ubytujeme se, odpočineme a vyrazíme do víru velkoměsta.

24. dubna Ráno nás před ubytováním vyzvedne mikrobus, který nás zaveze do ikonickézátoky Ha long. Výlet bude v oblasti Bai Tu, která je více lokální a né tak zasažena západní turistikou. V Ha long bay nasedneme na loď, na které si dáme welcome drink a poobědváme. Odpoledne navštívíme jeskyně Thien Canh Son a zbytek dne si užijeme opalováním, koupáním v křišťálové čisté vodě, šnorchlováním a sledováním západu slunce z paluby naší lodi. Ikonický večer zakončíme společnou tradiční Vietnamskou večeří. Po večeři přespíme na lodi.

* Večer můžeš zkusit rybaření z lodi tradičním Vietnamským způsobem.

25. dubna budeme podávat snídani na lodi. Kotvy spustíme v geologickém parku Vung Ha, kde se přemístíme na kajaky a prozkoumáme zátoku tisíce ostrovů. Zastavíme na krásných plážích, kde můžeme relaxovat nebo plavat. Oběd budeme podávat na lodi. Odpoledne strávíme plaváním, opalováním a na kajaku v oblasti Be Ong Dau. Večer zakotvíme v Cong Do, kde strávíme noc.

* Zajímá-li tě vaření, můžeš se zúčastnit kurzu Vietnamské kuchyně a sledovat pana Kuchaře při přípravě našich večeří

26. dubna poslední ráno začneme Tai Chi s místním mistrem. Přesuneme se do starodávné plovoucí vesnice VUNG VIENG, která je obklopená horami. Obeplujeme ji na bambusové lodi a vyrazíme zpět na loď na oběd. Kolem 12h vyrazíme zpět do Hanoe s pauzou na svačinu. Večer se ubytujeme v Hanoji a půjdeme objevovat další památky.

27. dubna – Volný program v Hanoj na nákup suvenýrů.

28. dubna 2:15 odlet z letiště v Hanoj a přílet 13:30 do Prahy

UBYTOVÁNÍ – U MÍSTNÍCH, NA LODI I V HOTELU

Ve Vietnamu si vyzkoušíme všechny způsoby ubytování. V Hanoi se ubytujeme ve dvojlůžkových pokojích v 3* hotelu se snídaní přímo v centru města. Tradiční ubytování si vyzkoušíme na Severu u Čínských hranic, kde budeme ubytování v apartmánech a penzionech přímo u místních. Posledním ubytováním budou kajuty na lodi.

* Není problém zařídit i pokoje pro jednoho nebo ubytování vyšší kategorie.

STRAVA

Stravovat se budeme různě. V Hanoi máme snídaně zajištěné na hotelu, oběd a večeři na ulici. Na severu Vietnamu nás čekají snídaně chystané místními, obědy ve vesničkách při přejíždění a tradiční večeře v ubytování. Plná penze s šéfkuchařem bude podávána na lodi při našem výletu v Ha Long Bay.

DOPRAVA – LETADLO, MOTORKA, MINIBUS, LOĎ I KAYAK

Do Vietnamu poletíme s leteckou společností Qatar Airways spojem Praha – Doha – Hanoi. Na Sever Vietnamu nás doveze luxusní minibus. Sever Vietnamu projedeme na půjčených motorkách, které budeme sami řídit. Posledním dopravním prostředkem bude výletní loď na které strávíme 3 dny.

PROFI VIDEO/FOTO – MĚJ SVÉ VZPOMÍNKY STÁLE PŘED OČIMA

Do Vietnamu s námi jede Michael, který ti nedovolí zapomenout to co jsi zažil. Průběžně bude běhat kolem natáčet a fotit dění. Vyhradí si na tebe čas, bude se ti individuálně věnovat a zachytí přesně tu vzpomínku, kterou si chceš odvést.
Fotkami to nekončí! Michael udělá pro všechny účastníky taky vzpomínkové video u kterého budou tví známí rojit slzy dojetím a litovat, že tam nebyli s námi.

AMBASADOR – MICHAEL

Michal je od přírody společenský založený dobrodruh, který prozkoumá každý píď světa, aby našel svou zemi zaslíbenou.
Navštívil už všechny kontinenty a na některých strávil několik měsíců. Jeho životním heslem je “má práce by měla být mým koníčkem”.
Je to super fotograf a kameraman, takže si domu přivezeš i vzpomínky v digitální podobě.

 

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 29 900 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 27 900 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 25 900 Kč
First minute sleva do 30.6. – 4 000 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 2 000 Kč
*slevy se sčítají

Datum zájezdu

16.04.2022 - 28.04.2022
Dny: 13

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 12 / 16
Záloha: 5000 kč
Chci jet

Nevyhovuje ti termín?


NA VLASTNÍ KŮŽI - VIETNAM NA MOTORCE I LODI
od 29900 Kč
Kontrasty Vietnamu na vlastní kůži. Džungle hlavního města Hanoj, na motorkách horská divočina severní hranice Vietnamu s Čínou a tří denní plavba na lodi v zátoce tisíce ostrovů. Více info

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - NA VLASTNÍ KŮŽI – VIETNAM | Duben 2022

16.04.2022Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Doprava a počet osob


    Speciální požadavky