Na surf – Maroko


Na surf – Maroko


Slunce, písek, horký vzduch, relax, pořádná dávka adrenalinu a dobrodružství v exotickém Maroku.
Jedinečná příležitost se s námi vydat do surfařské oblasti Taghazout. Naučíš se jezdit na vlnách nebo zdokonalíš co už umíš, zažiješ pravou marockou kulturu, spoustu výletu a domů si odvezeš jen ty nejlepší zážitky. Co víc? Budeš spát v domě přímo na pláži a po večerech poslouchat šplouchání vln. 

*COVID GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ – Na všech našich zájezdech ti garantujeme vrácení peněz v plné částce pokud:
a) Stát nám zakáže pořádaní daného zájezdu
b) Zaměstnavatel ti zakáže se akce účastnit
c) Skončíš v karanténě nebo budeš COVID pozitivní.

Program Na surf – Maroko

Den začíná probuzením za zvuku vln, společně se protáhneme, pokecáme a jde se na snídani. Po snídani se oblečeme do neoprenů. Neopren si vybíráš sám, aby ti sedl přesně na míru. Naši instruktoři s námi proberou ideální surf spot, kam se vydáme, šup do auta a jdeme na to! Surfařské lekce vedou místní licencovaní borci, kteří jsou s prknem jedno tělo. Mluví anglicky, ten kdo jim nerozumí, nevadí, vše ti přeložíme.

Po příjezdu na místo nás čekají dvě hodiny vedených lekcí přímo s instruktory. Začátečníkům vysvětlí základy surfingu a pokročilým radí co zlepšit. Jezdit, nacvičovat, padat, bavit se budeš celé dopoledne než ti bude kručet v žaludku. Surfování je náročný sport, oběd nám dovezou přímo na pláž, pro velké jedlíky doporučujeme si přibalit ještě svačinku.

Odpolední program je podobný, tentokrát je to vše jen a jen na Tobě. Máš odpoledne na cvičení toho co ses naučil dopoledne. Nacvičíme spolu pohyby, dáme si pár rad a moře je jen tvé. Po celou dobu na tebe bude dohlížet instruktor a dávat tipy, triky jak se co nejvíce zlepšit. Po ježdění přijede auto a pojede se zpátky na ubytování. Samozřejmě se po cestě můžeme stavit do obchodu či na nějakou zajímavost, stačí se jen domluvit.

Výlety a zážitky

Surfováním nekončíme, vypravíme se i na několik výletů. Uvidíš místa, které prostě nesmíš minout.

Souks – Marakeš

Jako první navštívíme slavné Souks, tradiční trhy Djemaa El Fna ve městě Marakeš. Je to skvělé místo, kde nabrat zkušenosti s vyjednáváním a začít cestu Marokem. Dá se zde nakoupit koření, tradiční jídlo či látky.  Trhy jsou energické, zábavné, vzrušující a ukazují skutečný život Marakeše.

Grilování a pozorovaní hvězd v poušti

Jeden z večeru tě uchvátí neuvěřitelná poušť. Je zde tak málo světelného znečištění, že uvidíš všechny hvězdy na obloze. Stačí si jen lehnout do písku a pozorovat. Taufik nám mezitím připraví ohniště a zažijeme i pravou marockou grilovačku v poušti. Večerní grilování je skvělý způsob regenerace a odpočinku těla i mysli.

Paradise valley

Maroko není jen písek a vedro. Nabízí taky ráj Paradise Valley. Tato oáza klidu nabízí spoustu míst ke skákaní do kaňonu, koupaní v lagunách a relaxu. Maroko trpí nedostatkem vody, ale tady uvidíš vodu téct, zeleň, palmy, prostě krása. Pozor! Může se ale stát, že sucho bude tak velké, že vody tam bude málo.

Sandboarding v písečné duně

Že se dá sjíždět jen voda? Omyl! Dokážeme ti opak a vezmeme tě sjíždět písečné duny na surfu. Jestli pojedeš sám, ve dvou nebo célé tlupě, je to jen a jen na Tobě. Je to skvělá zábava a oproti mořským vlnám, písek není tak těžký sjet ve stoje.

Párty v Taufikově domě v horách

Toto nebude párty jakou známe z Česka, ale tradiční marocká párty. Co bude obnášet se musíš nechat překvapit, ale můžu prozradit, že bude hudba i jídlo.

Ubytování – Surfařský ráj Taghazout

Tradiční marocký dům přímo na pláži, kde máš každé ráno šanci sledovat východ a západ slunce nad nekonečným mořem. Ubytováni budeme v pokojích po 2, 3, 4 lidech. Apartmány se nachází přímo v malé rybářské vesničce Taghazout. Písčité pláže, mírné vlny, skály v nedohlednu a minimální proud děla z vesničky surfařský ráj. Kousek po okolí jsou další vyhlášené spoty, kde můžeme zažít až několika metrové vlny.

Doprava – Z Prahy až k apartmánu

Z Prahy poletíš letadlem do Marakeše s přestupem v Římě, kde nás počká auto. Letíme s leteckou společností RyanAir s odletem 27.3.2021 a návratem 3.4.2021. Letenky si můžeš zakoupit solo nebo ti je rádi zakoupíme my za aktuální cenu letecké společnosti. Tady platí, čím dřív koupíš letenku, tím lepší máš cenu. Cena se pohybuje kolem 3500 kč – 6000 Kč za obousměrnou letenku.
Na místě nás na letišti bude čekat klimatizovaný minibus, který nás přesune do našeho plážového domku.  Každý den tě taky budeme vozit na ty nejlepší surfovací spoty.

Stravování – Marocká plná penze

Marocká kuchyně se vyznačuje především lehkou stravou.

Snídaně začíná v 9 hodin ráno. Bývá podávaná na stoly či bufetovou formou, záleží, jak se jako skupinka domluvíme, co bude pro nás příjemnější. Obvyklá snídaně jsou míchaná vajíčka, palačinka či amoleta na sladký či slaný způsob. Pravé, výtečné oříškové máslo, marmeláda, máslo a pečivo. Kafe, džus a čaj je jako nápoj k jídlu.

Obědy jsou pro Maročany nejméně duležitým jídlem dne. Moc si na nich nepotrpí a většinou je to jen bageta či něco lehkého. My jsme však zařídili oběd, který nasytí i Čecha.

Večeře, která je podávaná po surfování je vydatná. Maročané mají večeři jako “gro dne“, bývá rozmanitá. Zelenina, maso – drůběž či ryba a každou večeři zakončuje desert. Ten náš kuchař podává s opravdovou láskou. Je to mistr přes dezerty.
Nemusíte se bát, rozhodně ochutnáme i pravé marocké tajine. Ten se dá přípravit jak ve vegetariánské verzi, tak lasické s masem.

Foto i video za zájezdu – Na památku, pro Tebe

Nenecháme tě, aby jsi ztratil vzpomínky na tento výlet. Z toho důvodu s námi jede Michal, který ti je zvěční a vytvoří vzpomínkové video, kde se všichni uvidíme. Bude i spousta fotek, které na konci nahrajeme na disk a ty si je budeš moct s ostatními nasdílet. Teda pokud budeš chtít. Podívej se na videjko, jak jsme se měli na minulém zájezdu do Maroka.

Ambasador – Kuba

Kuba je hlava CoolCampu, dokáže zařídit nemožné a vždy všem vyčaruje úsměv na tváři. Je to Showman, dobrodruh a bavič. Kuba má rad chaos, objevování zapadlých uliček, pokec s místníma a je pro každou špatnost. V Maroku ti bude dělat parťáka a řešit vše možné.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 20 900 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 19 500 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 18 900 Kč
First minute sleva při přihlášení do 30.11.2020 – 2 000 Kč
Sleva při přihlášení do 29.1.2021 – 1 000 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 1 000 Kč
*slevy se sčítají

Datum zájezdu

27.3.2021 - 3. 4. 2021 (8 dnů)

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 7 / 16
od 16900 kč
Záloha: 5000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Na surf – Maroko

27.3.2021 - 3. 4. 2021 (8 dnů)


    Kontaktní údaje


    Kam chceš vyrazit?


    Speciální požadavky