Na surf - Maroko | ListopadMoře, Příroda, Sport, Poznávací výlet

Na surf - Maroko | ListopadMoře, Příroda, Sport, Poznávací výlet

Pojeď do tepla, když je u nás zima a vyzkoušej si surfování.
Máme pro tebe skvělé, marocké vlny v surfařské oblasti Taghazout. Nasaješ atmosféru exotického Maroka, prozkoumáš tajemné pláže, vyzkoušít nová jídla a chutě, navštívíš neuvěřitelné památky a budeš spát v domě přímo na pláži!
Sjeď to s námi.Za 10 dní toho můžeš vyzkoušet mnoho. Surfovat budeš dopoledne i odpoledne celých 9 dní v exotickém ráji. Naučíme tě osedlat své prkno, sjet si své první vlny a ukážeme ti úplně nový koníček, který si zamiluješ. Zdali už surf ovládáš, nevadí, vždy se můžeš přiučit něco nového nebo si užít moře s partou stejně naladěných lidí.


PROGRAM - Jak vypadá typický den - 9 dní plných surfování

Každý den bude začínat nepovinnou jógou na pláží, po které se nasnídáš v našem plážovém domku. Po snídani tě bude čekat auto, se kterým se vydáš na nejlepší surfařské spoty. Místo vybírají naši ambasadoři dle aktuálních podmínek tak, aby zážitek byl co nejmocnější.
Na místě dostaneš neopren, vezmeš si prkno a rozdělíme se dle toho, jak kdo umí jezdit. A jde se na to.
Jezdit, nacvičovat, padat, bavit se budeš celé dopoledne než ti bude kručet v žaludku. Po ježdění strečink a oběd přímo na pláži.

Odpolední program je podobný. Nacvičíme spolu pohyby, dáme si pár rad a moře je jen tvé. Po celou dobu na tebe bude dohlížet náš ambasador a dávat ti tipy, triky jak se co nejvíce zlepšit.

Po ježdění přijede auto a pojede se zpátky na ubytováí. Samozřejmě se po cestě můžeme stavit do obchodu či na nějakou zajímavost, stačí se jen domluvit.

Večer nás čeká večeře na ubytování, pokec, zábava i párty. 

*Jako bonus pro tebe máme výlet. Můžeš si vybrat sandboarding, výlet na typické trhy nebo vodopády.

Ubytování - Surfařský ráj Taghazout

Tradiční marocký dům přímo na pláži, kde máš každé ráno šanci sledovat východ a západ slunce nad nekonečným mořem. Ubytováni budeme v pokojích po 2, 3, 4 lidech. Apartmány se nachází přímo v malé rybářské vesničce Taghazout. Písčité pláže, mírné vlny, skály v nedohlednu a minimální proud děla z vesničky surfařský ráj.
Kousek po okolí jsou další vyhlášené spoty, kde můžeme zažít až několika metrové vlny. Doprava - Z Prahy až k apartmánu

Z Prahy poletíš letadlem cca 4 hoďky přímo do Marakeše, kde tě počká auto.  Přesuneš se s ostatními přesune a ambasádorem k našemu plážovému domku. Každý den tě taky budeme vozit na ty nejlepší surfovací spoty.
Vezmeme tě i na výlet za poznáním marocké kultury. 
*Na palubu si můžeš vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 cm x 20 cm x 25 cm. Pokud ti to nestačí, můžeš si přikoupit 10kg zavazadlo na palubě (55x40x20 cm) za 720 Kč nebo 20 kg za 1 300 Kč.
Stravování - Kuchyně mnoha kultur
Marocká strava je především zdravá a spojuje v sobě středozemní, berberskou, španělskou a francouzskou kuchyni. Každá kultura, která tudy prošla, zde zanechala stopy.
Nachystána bude plná penze. Ráno různorodé bufetové snídaně na ubytování, odpolední obědy na pláži nebo aparmánech a rozmanitá večeře v našem plážovém domku. 

* Jsi vegan, vegetarián nebo bezlepek? Napiš! Máme řešení. :)


Ambasador - Michal

Všichni Michala oslovujeme Majkl. Je to od přírody společenský založený dobrodruh, který prozkoumá každý píď světa, aby našel svou zemi zaslíbenou. Jeho životním heslem je "má práce by měla být mým koníčkem". V Marokou ti bude dělat parťáka a řešit všechny problémy. Navíc je to super fotograf a kameraman, takže si domu přivezeš i vzpomínky v digitální podobě.