Na surf – Maroko | Duben 2022


Na surf – Maroko | Duben 2022


Jedinečná příležitost se s námi vydat do surfařské oblasti Taghazout. Naučíš se jezdit na vlnách nebo zdokonalíš co už umíš, zažiješ pravou marockou kulturu, spoustu výletu a domů si odvezeš jen ty nejlepší zážitky. Co víc? Budeš spát v domě přímo na pláži a po večerech poslouchat šplouchání vln.

❤️   Věk účastníků

18+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

12-22

⚒ +-Počet dnů dovolené

5 dnů

🏠 Lokalita

Maroko – Tazghazout

🆒 Ambasadoři

Katka & Richard

💥 Úroveň dobrodružnosti:

That´s the Moroccan way bro

Program Na surf – Maroko

Každý den je v Maroku jiný. Vše záleží na počasí, pokud jsou vlny jdeme surfovat, pokud vlny nejsou jedeme na výlet! Kam to se vždy domluvíme jako parta. Klasický surfovací den začíná probuzením za zvuku vln, společně se protáhneme, pokecáme a jde se na snídani. Po snídani se oblečeme do neoprenů. Neopren si vybíráš sám, aby ti sedl přesně na míru. Podle počasí vybereme ideální surf spot. Nejoblíbenější máme tři surf spoty. Panorama beach, která je cca 500 m od ubytování, Tamri a Imsouane, kde musíme dojet autem. Surfařské lekce vedou místní licencovaní borci, kteří jsou s prknem jedno tělo. Mluví anglicky, ten kdo jim nerozumí, nevadí, vše ti přeložíme.

 

Na pláži nás čekají vedené lekce s instruktory. Začátečníkům vysvětlí základy surfingu a pokročilým radí co zlepšit. Jezdit, nacvičovat, padat, bavit se budeš celé dopoledne než ti bude kručet v žaludku. Surfování je náročný sportoběd nám dovezou přímo na pláž, pro velké jedlíky doporučujeme si přibalit ještě svačinku.

Odpolední program je podobný, tentokrát je to vše jen a jen na Tobě. Máš odpoledne na cvičení toho co ses naučil dopoledne. Nacvičíme spolu pohyby, dáme si pár rad a moře je jen tvé. Po celou dobu na tebe bude dohlížet instruktor a dávat tipy, triky jak se co nejvíce zlepšit. Po ježdění se vydáme zpět na ubytování. Samozřejmě se po cestě můžeme stavit do obchodu či na nějakou zajímavost, stačí se jen domluvit.

Výlety a zážitky

Surfováním nekončíme, vypravíme se i na několik výletů. Uvidíš místa, které prostě nesmíš minout.

Souks – Agadir

Jako první navštívíme slavné Souks, tradiční trhy  ve městě Agadir. Je to skvělé místo, kde nabrat zkušenosti s vyjednáváním a začít cestu Marokem. Dá se zde nakoupit koření, tradiční jídlo či látky.  Trhy jsou energické, zábavné, vzrušující a ukazují skutečný život Agadiru.

 

Grilovačka a západ slunce na pláži

Jeden z večeru tě uchvátí neuvěřitelný západ slunce na pláži. Je zde tak málo světelného znečištění, že uvidíš všechny hvězdy na obloze. Stačí si jen lehnout do písku a pozorovat. Taufik nám mezitím připraví ohniště a zažijeme i pravou marockou grilovačku. Večerní grilování je skvělý způsob regenerace a odpočinku těla i mysli.

Paradise valley

Maroko není jen písek a vedro. Nabízí taky ráj Paradise Valley. Tato oáza klidu nabízí spoustu míst ke skákaní do kaňonu, koupaní v lagunách a relaxu. Maroko trpí nedostatkem vody, ale tady uvidíš vodu téct, zeleň, palmy, prostě krása. Pozor! Může se ale stát, že sucho bude tak velké, že vody tam bude málo.

Sandboarding v písečné duně

Že se dá sjíždět jen voda? Omyl! Dokážeme ti opak a vezmeme tě sjíždět písečné duny na surfu. Jestli pojedeš sám, ve dvou nebo celé tlupě, je to jen a jen na Tobě. Je to skvělá zábava a oproti mořským vlnám, písek není tak těžký sjet ve stoje.

Čtyřkolky v horách

Víš jaké to je jezdit se čtyřkolkou po písčité pláží, v korytu řeky, v horách nebo po silnici? Pokud ne, tak výlet na čtyřkolky je pro Tebe to pravé ořechové! Naskytne se ti úplně jiný pohled na Maroko. 🙂

 

Ubytování – Surfařský ráj Taghazout

Tradiční marocký dům přímo na pláži, kde máš každé ráno šanci sledovat východ a západ slunce nad nekonečným mořem. Ubytováni budeme v pokojích po 2, 3, 4 lidech. Apartmány se nachází přímo v malé rybářské vesničce Taghazout. Písčité pláže, mírné vlny, skály v nedohlednu a minimální proud děla z vesničky surfařský ráj. Kousek po okolí jsou další vyhlášené spoty, kde můžeme zažít až několika metrové vlny.

Doprava – Z Vídně přímým letem až k apartmánu

🛫 Z Vídně poletíme letadlem do Agadiru přímým letem s leteckou společností RyanAir s odletem 14.4.2022 v 20:25.

🛬 Z Agadiru poletíme s leteckou společnosti Ryanair do Vídně s odletem 14:40, 24.4.2022.

Tady platí, čím dřív koupíš letenku, tím lepší máš cenu. Cena se pohybuje kolem z Vídně do Agadiru se pohybuje okolo 4000 Kč.
Na místě nás na letišti bude čekat klimatizovaný minibus, který nás přesune do našeho plážového domku.  Každý den tě taky budeme vozit na ty nejlepší surfovací spoty.

* Pokud si nevíš s nákupem letenky rady, rádi poradíme. 🙂 

Stravování – Marocká plná penze

Marocká kuchyně se vyznačuje především lehkou stravou.

Snídaně začíná v 9 hodin ráno. Bývá podávaná na stoly či bufetovou formou, záleží, jak se jako skupinka domluvíme, co bude pro nás příjemnější. Obvyklá snídaně jsou míchaná vajíčka, palačinka či amoleta na sladký či slaný způsob. Pravé, výtečné oříškové máslo, marmeláda, máslo a pečivo. Kafé, džus a čaj je jako nápoj k jídlu.

Obědy jsou pro Maročany nejméně důležitým jídlem dne. Pokud surfujeme, oběd je na pláži a je to bageta, salát, polévka nebo něco lehkého. Pokud nemáme surfovací den, čeká nás plnohodnotný oběd na terase našeho ubytování.

Večeře, která je podávaná po surfování je vydatná. Maročané mají večeři jako “gro dne“, bývá rozmanitá. Zelenina, maso – drůbež či ryba a každou večeři zakončuje desert. Ten náš kuchař podává s opravdovou láskou. Je to mistr přes dezerty.

Ambasador – Katka Žáková

Kačku neuvidíš jinak, než s úsměvem od ucha k uchu. Odjakživa vymýšlí a jezdí na tábory, s námi to má stejně, takže ji určitě potkáš na Táborech pro dospělé nebo Silvestru. Kačka miluje dobrodružství, výzvy a výlety za poznáním něčeho nového. Nejšťastnější je s partou stejně naladěných lidí, ať už na horách, doma u deskovek nebo na surfech ve vlnách.

Datum zájezdu

03.04.2022 - 10.04.2022
Dny: 8

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

6 nocí v domě na pláži

Plná penze (Snídaně, obědy, večeře + dezert)

Pitná voda na každý den

3-4 denní surfová škola s licencovanými instruktory z lokální surfové školy

Přeprava z letiště k ubytování

Surfařské vybavení (surf + neopren)

Převoz na nejlepší surf spoty

Výlet na písčité duny, sledování hvězd

Barbeque na pláži

Sandboarding

Výlet do Agadiru na místní trhy

Výlet do Paradise valley

Lokální Marocká “párty” s tradiční hudbou

Free wi-fi na ubytování

Ambasadoři CoolCamp

Letenky

Pojištění

Pcr testy

Výlet na čtyřkolky (cca 300 DHM)

CoolCamp překladatelské tričko

CoolCamp kšiltovka

CoolCamp Mikina


Obsazeno: 0 / 22
Záloha: 5000 kč
Chci jet

Nevyhovuje ti termín?


Na surf - Maroko | Květen 2022
od 19900 Kč
Chceš se naučit surfovat, ale přitom i zažít pořádné dobrodružství? Tak vyslyš volání MAROKA. Surfování, poušť, výlety i typická Marocká párty .... Dobrodružství čeká Více info

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - Na surf – Maroko | Duben 2022

03.04.2022Počet účastníků


    Kontaktní údaje


    Doprava a počet osob


    Speciální požadavky