Na Longboard - BeskydyPříroda, Sport

Na Longboard - BeskydyPříroda, Sport

Longboard jen ve městě a v parku? Tak to konec, vyjeď s námi na super Longboard víkend.

Základy jízdy či pokročilejší techniky, slidy, downhilly a paddleboadry i chill, to vše v prostředí Beskyd.
Tři dny na longu či skatu v doprovodu skvělých jezdců Marka Murphy Zacha, Ellen Fraisové a Filipa Sukeníka, kteří budou jezdit s tebou.

V obci Bílá je spousta uzavřených cest, které jsou rájem pro všechny milovníky longboardů, skateboardů. Tyto cesty skvěle využijeme na každodenní dávku jízdy a zábavy. Terén je lehce z kopce či rovinka. Nemusí se zde bát začátečník a skvěle si užije i pokročilý jezdec. Trasy lemuje krásná příroda a hory.  Skvělá možnost na zábavný víkend. 
Pro začátečníky vysvětlí naši ambasadoři základ jízdy, techniku a přidají své zkušenosti a tipy. Naučí tě servisovat longboard a taky ukáží, jak se o něj starat.

 

Pokud se už řadíš k pokročilým jezdcům, Murphy, Ellen a Filip tě posunou ještě kousek dál. Například pilovaním slidů, dancingboardingu a mnoho dalších triků, které si přivezeš z tohoto víkendu.

 

Tímto pobytem získáš skvělé zážitky, kamarády se stejným nadšením, nové poznatky a hlavně, ambasádoři prozradili, že tě vezmou do „longboardového nebe“. Možnost vyzkoušení a zapůjčení různých boardů. Testovačky, grilovačky a vířivka. 


Doporučujeme helmu, chrániče a další prvky pro tvou bezpečnost.


UBYTOVÁNÍ

V chatě. Pokoje po 4 - 5 lidech.


STRAVA

Na chatě bude náš Coolkuchař Péťa, který bez mrknutí oka zvládne snídaně, svačinky na cestu, večeře i grilovačky.DOPRAVA

1⃣ Naše CoolKára tě dovezeme z Ostravy až ke dveřím chaty.
2⃣ Jeď po vlastní ose
3⃣ Spoj se s jiným CoolCampákem a jeďte spolu