NA FOTBAL – BARCELONA (VS ATLÉTICO MADRID)


NA FOTBAL – BARCELONA (VS ATLÉTICO MADRID)


Poslední výjezd do Barcelony na zápas na slavném Camp Nou proběhne proti týmu ATLÉTICO MADRID. I tentokrát v doprovodu prezidenta jediného oficiálního českého fanklubu PENYA BARCELONISTA LLEÓ DE DUES CUES. Zažiješ také zápasy ostatních sportovních týmu FC Barcelona, Camp Nou Tour, večeři v Suarezově podniku a komentované prohlídky města.

ZÁPAS FC BARCELONA VS ATLÉTICO MADRID

Prestižní utkání FC Barcelony a Atlética Madrid proběhne o víkendu 25./26. dubna 2020 na největším stadionu v Evropě – Camp Nou. (Přesný den a čas zápasu bude znám přibližně měsíc před samotným utkáním.) Souboj dvacetišestinásobného vítěze La Ligy s desetinásobným. Spolu s El Clásicem nejprestižnější utkání sezóny a dost možná rozhodující zápas o titul. Messi, Suárez, Griezmann a další hvězdy v akci

VSTUPENKY

Sedět budeš na tribuně za brankou v druhém patře a můžeš se těšit na elektrizující atmosféru, nádherné góly a hlavně nezapomenutelný zážitek.

* Chceš lístky do lepšího sektoru? Není problém! Stačí nám napsat a můžeš klidně sedět jako VIP

UBYTOVÁNÍ

Ubytujeme tě v jednom z nejlépe hodnocených hostelů v Barceloně, kde budeme spát v čtyřlůžkových pokojích. Hostel nabízí  WIFI, společenskou místnost a posezení na střešní terase. Na stadionu Camp Nou jsi pěšky za 10 minut, metro máš jen 2 minuty a do centra to trvá pouhých 10 minut, což dělá z hostelu ideální místo pro všechny zážitky v Barceloně.

* Můžeme ti zařídit i 2 lůžkový pokoj nebo hotel. Stačí říct.

STRAVA – SNÍDANĚ NA HOSTELU A VEČEŘE U SUÁREZE

Každé ráno je v hostelu připravená bohatá snídaně, kde si můžeš dát typické španělské pochoutky. Zlatým hřebem bude večeře v restauraci Chalito, kterou vlastní Luis Suárez. Z bohaté nabídky si můžeš vybrat například Messiho oblíbené jídlo – Milanesu.

Doprava – Letecky

Na pražském letišti tě 24. dubna bude čekat náš ambasador Migueli a společně poletíte přímým letem do Barcelony. Z letiště se společně s ostatními dostaneš metrem přímo až k hostelu. Zpáteční let bude v pondělí 27. dubna. Na palubu si můžeš vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 cm x 20 cm x 25 cm.

* Chceš větší kufr? Není problém, stačí napsat.

Extra program

Prohlídka města

S Miguelim můžeš obdivovat krásy tohoto dech beroucího města. Na programu bude trasa od nemocnice Sant Pau až do přístavu, a tak se postupně navštíví známá Sagrada Família, Casa Amatller, domy Gaudího – Casa Milá a Casa Batlló, známá ulice Passeig de Grácia a náměstí Plaça Catalunya. Dále Palau de la Música Catalana, Catedral de Barcelona, náměstí Plaça Sant Jaume a Plaça Reial, Carrer del Bisbe a La Rambla. Další dílo Gaudího Palau Güell a poté samotný přístav a pláž. Jako bonus proběhne cesta na Turó de la Rovira, odkud je nejlepší výhled na celou Barcelonu.

Camp Nou Tour

Při této návštěvě se podíváš přímo do šaten hostí, sedneš na střídačku, kde sedí tvé hvězdy nebo koukneš jaký je výhled z komentátorské stanice. Na stadionu je také kaple, mediální místnosti a spousta dalších zajímavých prostor. A samozřejmě celé muzeum se všemi trofejemi FC Barcelona

Další sporty FC Barcelona

FC Barcelona je největší sportovní klub na světě a s tím souvisí i počet sportovních sekcí a dalších sportů, které Barça provozuje. Kromě hlavního týmu Barçy (Messi a spol.) existuje ještě Barça B, kde hrají především mladí hráči, kteří mají jediný cíl – dostat se do Áčka. Své zápasy hrají na MiniEstadi, což je stadion kousek od Camp Nou. Dále je to Juvenil A, tedy dorost FC Barcelony. V tomto týmu hrají hráči do 18 let. V minulé sezóně vyhráli Ligu mistrů, což je nejprestižnější soutěž pro tuto kategorii na světe. Svá utkání hrají v tréninkovém centru Barçy.

Barça má také svůj ženský tým, který hraje nejvyšší španělskou soutěž a pravidelně se účastní Ligy mistrů. Co se ostatních sportů týká, na profesionální úrovni hraje FC Barcelona basketbal, futsal, házenou a pozemní hokej. Všechny tyto sporty se hrají v Palau Blaugrana, což je hala, která se nachází mezi Camp Nou a MiniEstadi. Především na zápasech basketu a futsalu panuje úžasná atmosféra, o kterou se stará skupina Dracs. Většina zápasů bývá vyprodána a můžete sledovat jedny z nejlepších sportovců těchto odvětví v Evropě. My si nenecháme ujít žádný ze zápasů, který se bude o tomto víkendu v Barceloně konat.

AMBASADOR ZÁJEZDU

Tomáš “Migueli” Škurek

Tomáš není jen ambasadorem, je také hlavou všech Barcelona zájezdů, průvodcem po městě a stadioně, znalcem historie FC Barcelona a Barcelony jako města, ale také prezidentem oficiálního českého fanklubu PENYA BARCELONISTA LLEÓ DE DUES CUES. V Barceloně byl již 28x, stejně tak navštívil zápasy i jinde v Evropě – např. v MiláněTuríněMnichověPařížiMadridu, LondýněŘímě či Berlíně.

Nevychází ti to na Atlético? Přidej se na zápas se Sociedadem v březnu

Datum zájezdu

24.4. - 27.4.2020

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 15 / 18
17900 kč
Záloha: kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - NA FOTBAL – BARCELONA (VS ATLÉTICO MADRID)

24.4. - 27.4.2020


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky