LYŽOVÁNÍ NA UKRAJINĚ


LYŽOVÁNÍ NA UKRAJINĚ


Vsadíme se, že minimálně jeden známý ti už určitě řekl, jak moc levná je Ukrajina a bezpochyby stejně tak dobře víš, jak kvalitní a populární je v této zemi vodka. O čem ale možná ještě nevíš, je rozrůstající se síť lyžařských středisek uprostřed krásných ukrajinských hor. Mezi nimi vyčnívá Bukovel a Dragobrat.


Zima je za rohem a my se nemůžeme dočkat, až napadne první sníh a vyrazíme konečně na svah. Jestli to máš stejně, věř, že následující odstavce tě nesmí minout!

68 km sjezdovek, 15 sedačkových lanovek, lyžařské vleky uprostřed panenské přírody – takový je Bukovel. Zapomeňte na nekonečné fronty po vzoru lyžařských středisek v Alpách. Bukovel nabízí kvality alpského střediska za nesrovnatelně nižší ceny s kvalitou služeb na velmi vysoké úrovni.

Lyžařské střediska Bukovel i Dragobrat máme už osobně vyzkoušené a naše zkušenosti s ním jsou více než pozitivní!

Chcete s námi vyrazit do ukrajinských hor a přesvědčit se sami o kvalitě místních svahů?

Přečtěte si více o tom, co všechno vás čeká a nemine:

Freeride

Okolí Dragobratu nabízí skvělé podmínky pro freeride. Těšit se na něj mohou jak zkušení jezdci, tak nováčci, kterým ke správnému pohybu mimo vyznačené trasy pomohou naši zkušení instruktoři. A jak tě na svah dopravíme? Privátní rolbou!

Lavinové kurzy

Základem bezpečného freeridu je několik pravidel, které je potřeba během jízdy dodržovat. Aby tě nic nepřekvapilo, zajistíme pro tebe na místě lavinové kurzy, které ti dají dostatečné znalosti i odvahu k tomu nejlepšímu pocitu na lyžích i na prkně. Pokud by pro tebe byl lavinový kurz málo a patříš mezi pokročilé jezdce, můžeš si dokoupit i Skialp kurz, který tě naučí jak bezpečně vyšlápnout až na vrchol hor do toho nejlepšího prašanu.

Snowpark

Skoky, jiby a další vychytávky – snowpark v Bukovelu nabízí několik úrovní překážek, takže si každý přijde na své!

Panenská příroda

Hory na Ukrajině jsou obyvatelům střední Evropy stále cizí. I díky nízkému povědomí o místních střediscích je příroda stále velmi zachovalá. Hory nabízí jedinečné výhledy na okolní panoramata s jejich specifickou atmosférou.

Testování lyží

Všichni to známe – ještě pořád to klouže, ale možná by to chtělo změnu. Řeč je o lyžařském vybavení, které určitě část z nás používá už pěknou řádku let. Využij možnost testování lyží a vyzkoušej si, co by pro tebe bylo nejlepší náhradou za stávající výbavu.

Aquapark

Určitě se shodneme, že po náročném dni stráveném na svahu, kdy dostane zabrat každý sval v těle, je potřeba zasloužený odpočinek. Co říkáš na relax v aquaparku, který se nachází přímo v lyžařském středisku Bukovel? Za nás je to jedno velké ANO!

Wellness

Jestli jedeš na hory na dovolenou, určitě budeš chtít dostatečně odpočívat. V ceně zájezdu jsou zahrnuty i hotelové wellness služby v Dragobratu, které ti dopřejí zaslouženou dávku klidu a uvolnění.

Neomezený noční život

Pokud si budeš chtít opravdu odpočinout, určitě ti v tom nebudeme bránit. Pokud ale budeš mít dostatek energie i po hodinách strávených na svahu, neboj se, že po večeři na tebe bude čekat brzká večerka. Těšit se můžeš na koncerty kapel, DJs a další společenské aktivity. Mimochodem, už jsme se zmínili o tom, že se hotel nachází na samotce uprostřed hor, takže se nemusíš bát rušení nočního klidu?

Jak je drahá Ukrajina a kolik na místě utratím?

Ukrajina je velice levná, dalo by se říct asi o jednu třetinu. Proto jsme si pro Tebe připravili takový malý výcuc toho kolik na místě utratíš.

  • Jídlo v restauraci vychází na cca 60-110 Kč s polévkou a hlavním jídlem.  Pokud k tomu přidáš pivko, to startuje u 20 kč za čepovanou 0,5l.
  • Potraviny v obchodech: Chleba cca 10 Kč, Mléko cca 15 Kč, Vejce 2 kč, Salám/šunka 20 kč (100 g), voda 1,5l 10 kč, pivo v láhvi 10 kč, vodka od 50 kč, cigarety od 25 kč (např Malboro), víno 70 kč
  • Skipas Bukovel: Celodenní skipas – 1 000 Kč ( při třech dnech 2 600 Kč), půldenní 700 Kč (doporučujeme), noční lyžování 21:00 – 00:00 130 Kč
  • Skipas Dragobrat: 10 jízd – 220 Kč, 20 jízd 425 Kč, 50 jízd 1000 Kč.
  • Půjčovné vybavení lyže (Lyže, boty, helma, tyčky): 1 den od 150 do 420 Kč, 3 dny od 400 – 1100 kč.
  • Půjčovné Snowboard: 1 den od 150 do 420 Kč, 3 dny od 400 – 1100 kč.
  • Servis lyží: od 30 Kč (seřízení) po 350 Kč (komplet)

Ubytování

Ubytováni budeme v horském hotelu ve středisku Dragobrat a do lyžařského střediska v Bukovelu budeme dojíždět. Dragobrat nabízí síť sjezdovek, báječné podmínky pro freeride a na hotelu se můžeš těšit na skvělé wellness centrum.

Praha, Brno, Ostrava

Chceme tento jedinečný zážitek dopřát celé republice, proto můžete do našich autobusů nastoupit ve 3 městech – v Praze, Brně a Ostravě. Cesta trvá okolo 15 hodin, v závislosti na aktuální dopravní situaci. Naši profesionální řidiči znají cestu jako své boty a bezpečně vás odvezou tam i zpět.

Zaplať jen zálohu

A víte co je nejlepší? Stačí, když během rezervace zájezdu zaplatíte pouze zálohu 2.000,- Kč a zbytek doplatíte až pár dní před zájezdem!

Kompletní detaily k zájezdu zasíláme včas všem účastníkům emailem.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka9 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os)9 790 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os)9 590 Kč
Cena pro skupinku 7 a více lidí (cena/os)9 390 Kč
First minute sleva při přihlášení do 31.12.2019– 1 100 Kč
Sleva při přihlášení do 30.1.2020– 500 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl.– 300 Kč

Datum zájezdu

24.2. - 1.3.2020

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 28 / 50
7990 kč Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - LYŽOVÁNÍ NA UKRAJINĚ

24.2. - 1.3.2020


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky