Gruzie: Za sněhem | Březen 2023


Gruzie: Za sněhem | Březen 2023


Ve spolupráci s trenérem a zástupcem Harmony Wellness Club Vítkem Svatošem jsme nachystali sportovnější verzi gruzinského sportovního zážitku. Během tvého gruzijského dobrodružství bude Vítek k dispozici, aby ti pomohl posunout tvé jezdecké umění na prkně, ale taky abys posílil tvé tělo proti ledu a chladu!
Těšit se můžeš na nádherné exotické lyžování, krásnou přírodu, perfektně upravené sjezdovky, přátelský přístup obyvatel, bohatou kulturu, otužování, vynikající jídlo a světové víno.

❤️   Věk účastníků

15+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

10-20

⚒ +/-Počet dní dovolené

🏠 Lokalita

Gudauri – Gruzie

🆒 Ambasadoři

Kuba & Vítek

🛫 Odlet

Praha

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 27 900 Kč
Cena pro 2 až 4 účastníky (cena/os) 27 400 Kč
Cena pro 5 a více účastníků (cena/os) 26 900 Kč
Sleva pro členy Harmony Club Písek – 2 000 Kč
First minute při přihlášení do 31.08.2022 – 1 000 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl – 1 000 Kč
*slevy se sčítají

 

  • Chceš slevu pro klienty píseckého Harmony? Zeptej se na recepci na slevové heslo při tvé návštěvě klubu.

Program

1. den | příjezd
Po setkání na letišti v Praze odletíme s WizzAir v 19:00 do Gruzie. V 1:30 přistáváme v Kutaisi, kde již čeká autobus a převeze nás do lyžařského střediska Gudauri, kam se dostaneme za 5 hodin. 
2. – 6. den | lyžovačka
Tyto dny strávíme ve středisku lyžováním. První dny se seznámíme se střediskem a tím, co mohou nabídnout místní sjezdovky. Vystoupáme až na horu Sadzele (3279 m n. m.), vyzkoušíme všechny červené, modré i černé sjezdovky. Vyfotíme se u ikonického kříže na hoře Kudebi a navštívíme místní vyhlášený sklípek, kde zažijeme pravý Gruzinský večer. Budeme pít z rohu, poslouchat gruzinskou hudbu a jíst tradiční jídlo. Další dny můžeme využít širokou škálu aktivit: freeride s instruktorem, výstup na skialpech do kláštera mnichů, paraglide, heliskiing.
7. den | poznávačka Tbilisi
Předposlední den se po lyžovačce přesuneme do hlavního města Tbilisi, kde si projdeme hlavní pamětihodnosti města a poslední večer strávíme v příjemné restauraci za doprovodu živé hudby. Po večeři můžeme vyrazit i na pravou gruzínskou diskotéku.
8. den | odlet
Odlet je naplánován na 17:45 z letiště v Kutaisi zpět do Prahy. V Praze budeme v 18:30 SEČ přistávat.

Lokalita – Lyžařské středisko Gudauri

Gudauri leží na jižním svahu Velkého kavkazského hřebene. Nachází se vysoko v horách v nadmořské výšce 2153 m n. m. Panuje zde teplé, slunné a bezvětrné počasí. Lyžování si můžeš užít na celkem 70 km modrých, červených i černých sjezdovek, které obsluhuje 15 vleků a lanovek. Ty tě vyvezou až do 3279 m n. m., odkud se můžeš kochat nádhernými výhledy do panenské přírody. Freeride terény jsou orientovány na všechny strany, nabízí naprosto dokonalé pláně, kde jsi doslova v zajetí obřích okolních skal.
Paraglide, heliskiing, heliboarding na bělostném sněhu ti přinese nezapomenutelné zážitky.

Ubytování – Tradiční gruzínský hotel 

Ubytováni budeme v tradičním hotelu. Každý pokoj nabízí vlastní sociální zařízení a dvě postele. Wifi a TV v každém pokoji jsou samozřejmostí. Hotel se nachází ve výšce 2170 m n. m. a nejbližší lanovka je vzdálená pouhé dvě minuty od dveří domu. V sousedství je obchod i restaurace.

Lyžařské a snowboard vybavení

Středisko Gudauri nabízí spoustu půjčoven vybavení. Nemusíš se tedy bát nechat své lyže/snowboard doma a vyrazit do Gruzie. Na místě ti naše partnerská půjčovna vybavení ochotně zapůjčí vše! Helmy, boty, hůlky, lyže i snowboardy. Mají dokonce i bundy, gatě a rukavice! Můžeš tedy zahodit starosti stranou a vyrazit za sněhem do Gruzie!

Orientační cena komplet vybavení je 300-400 kč na den. 

Doprava – Nic neřešíš, jen se vezeš

Gruzii navštívíme samozřejmě letecky. Poletíme z Prahy do Kutaisi 3.3.2023. Letadlo odlétá v 19:00, takže nemusíš v ten den mít ani dovolenou. Zpět poletíme opět z Kutaisi a do Prahy přiletíme 9.3.2023 v 18:30. 
V ceně letenky máš zavazadlo do kabiny o maximálním rozměru 40x30x20 cm a 20 kg zavazadlo.
Další zavazadla se dají dokoupit za: skibag + 2200 Kč, 20 kg zavazadlo + 1 800 Kč, 10 kg zavazadlo + 900 Kč.

Strava

Hotel nabízí polopenzi. Snídaně probíhají formou bufetového stolu, večeře se podává dle večerní nabídky hotelu. Kousek od hotelu je obchod, kde si můžeš nakoupit jídlo. V sousedství je taky restaurace, kde se dá najíst za pár kaček. Na závěr pro Tebe máme nachystaný typický gruzínský večer, kde okusíš místní speciality.

AMBASADOR

Kuba – prostě Kuba 

Je to dobrodruh, zakladatel CoolCampu, je pro každou srandu, procestoval už spoustu zemí a zorganizoval výlety od vína na Moravě, přes lyžovačku na Ukrajině, Tábor pro dospělé, surfování v Maroku, roadtrip po Srí Lance nebo silvestrovský festival až po jachty v Řecku! Máš se na co těšit. 🙂

(na fotce Kuba v pravo)

Vítek Svatoš

Vítkovi (Bc. Vítek Svatoš) cvičení koluje v žilách. Je to markeťák, co vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, takže sport a pohyb jsou pro něj na prvním místě. Vítek se živí marketingem, ale jeho životní náplní je pohyb, a tak volný čas tráví především sportem. Je certifikovaným instruktorem fitness, snowboardingu a paddleboardingu.

Během tvého gruzijského dobrodružství bude Vítek k dispozici, aby ti pomohl posunout tvé jezdecké umění na prkně, ale taky abys posílil tvé tělo proti ledu a chladu!

Vítek na zájezdu zastupuje sportovní centrum Harmony Wellness Club a mimo Gruzii s ním můžeš vyrazit na kolo, paddleboardy, túru do přírody nebo brzký ranní výšlap na východ slunce.

Datum zájezdu

03.03.2023 - 10.03.2023
Dny: 8

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

  • Pojištění

Obsazeno: 11 / 20
Záloha: 8000 kč
Chci jet

Nevyhovuje ti termín?


Gruzie: Za sněhem | leden 2023
od 25900 Kč
Lyžovačka tvého života se vším všudy. Letecky, polopenze, ubytování na svahu, spousta přírodního sněhu, slunečných dní, 70 km upravených sjezdovek a neomezeně kilometrů vhodných pro freeride a skialpinismus! Nech se uchvátit lyžováním na Kavkazu, v nejlepším středisku Gudauri, které sahá až do 3200 m n. m. Více info

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Gruzie: Za sněhem | Březen 2023

03.03.2023Počet účastníků

    Kontaktní údaje

    Doprava a počet osob

    Speciální požadavky