Gruzie: Za sněhem | Únor 2024


Gruzie: Za sněhem | Únor 2024


Myslíš, že lyžování nemůže být kulturní zážitek? My ti dokážeme, že může! Připoj se k nám na týdenní dobrodružství v Gruzii. Kromě adrenalinové lyžovačky v Gudauri ti nabídneme i gruzínskou pohostinnost, když budeme společně ochutnávat místní speciality. Prohlídka hlavního města a relaxace v sirných lázních tě připraví na noční prozkoumávání Tbilisi z paluby lodi. Věř nám, tohle je zimní dovolená, na kterou nikdy nezapomeneš!”

❤️   Věk účastníků

15+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

10-18

⚒ +/-Počet dní dovolené

🏠 Lokalita

Gudauri – Gruzie

🆒 Ambasadoři

Pavel 

🛫 Odlet

Praha

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 28 990 Kč
Cena pro 2 až 4 účastníky (cena/os) 28 490 Kč
Cena pro 5 a více účastníků (cena/os) 27 990 Kč
First minute při přihlášení do 15.09.2023 – 1 000 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl – 1 000 Kč
*slevy se sčítají

Program

1. – 2. den | Sjezdovky v Gudauri nás volají!
Sraz na letišti v Praze a start naše cesty do Tbilisi. Po přistání v ranních hodinách nás čeká autobus, který nás zaveze na to pravé zimní dobrodružství v Gudauri za cca 2-3 hodiny.Po check-inu na hotelu není času nazmar. Vybavení vybalit, helmy nasadit a jdeme na to! Lyžovačka volá!3. – 6. den | Půvab Gudauri a Gruzínská Pohostinnost
V Gudauri nás čeká řada sjezdových tratí – od modrých po černé. Seznámíme se s celým střediskem, pokoříme vrchol Sadzele, zamilujeme si tuto horskou oázu a vyfotíme se u ikonického kříže na hoře Kudebi. Jeden z večerů se vydáme do místního sklípku, kde zažijeme gruzínský večer SUPRA v pravém slova smyslu. Z rohu budeme pít víno, povídat si, poslouchat gruzínskou hudbu a pochutnáme si na tradičních jídlech.
7. den | Hlavní město, sirné lázně a noční jízda na lodi
Po snídani se přesuneme do Tbilisi. Projdeme se po historických klenotech, navštívíme legendární sirné lázně a ponoříme se do kulturního pulsu města. Den završíme plavbou na lodi po řece Mtkvari. Tbilisi v noci je zážitek, který vám nabíjí duši i srdce. Po plavbě můžete pokračovat v kulturním objevování na večeři nebo třeba na gruzínskou diskotéku.
8. den | Sbohem, Gruzie!
V ranních hodinách se s těžkým srdcem loučíme s Gruzií a vydáme se zpět na letiště, odkud odletíme směr Praha. Ale nebojte se, vzpomínky a zážitky nám nikdo nevezme.
Lyžařské středisko Gudauri
Gudauri je perla Kavkazu, lyžařský ráj ležící na nadmořské výšce mezi 1990 až 3279 metry. Tento freeridový ráj nabízí široké sjezdovky, které uspokojí jak začátečníky, tak zkušené lyžaře. A to vše obklopené nádhernými panoramaty. Panuje zde teplé, slunné a bezvětrné počasí. Lyžování si můžeš užít na celkem 70 km modrých, červených i černých sjezdovek, které obsluhuje 15 vleků a lanovek. Freeride terény jsou orientovány na všechny strany, nabízí naprosto dokonalé pláně, kde jsi doslova v zajetí obřích okolních skal.
Paraglide, heliskiing, heliboarding na bělostném sněhu ti přinese nezapomenutelné zážitky.

Supra

Jedná se o více než jen večeři; to je gruzínská filozofie pohostinnosti. Při těchto hostinách se ze stolu stává pódium pro sdílení, smích a hluboké konverzace. Nebudou chybět ani tradiční gruzínské nápoje a písně. Očekávejte úchvatná jídla, od chleba „khachapuri“ až po grilované maso „mtsvadi“. Supra je celek, který vám ukáže, jak gruzínská pohostinnost opravdu vypadá.
 

 

Sirné lázně

Tbilisi je známé svými sirnými lázněmi, které se staly lákadlem už ve starověku. Lázně nejen že mají léčebné účinky, ale jsou umístěny v architektonicky zajímavých budovách. Připravte se na relaxaci a detoxikaci, která vám dodá energii pro další dobrodružství.

Plavba na lodi po řece Mtkvari – Tbilisi z Jiné Perspektivy

Řeka Mtkvari je tepna Tbilisi a plavba na lodi vám nabídne zcela nový pohled na toto fascinující město. Můžete očekávat nádherný pohled na město, jak se mění od denního svitu do nočního života.

Ubytování – Tradiční gruzínský hotel 

Ubytováni budeme v tradičním hotelu. Každý pokoj nabízí vlastní sociální zařízení a dvě postele. Wifi a TV v každém pokoji jsou samozřejmostí. Hotel se nachází ve výšce 2170 m n. m. a nejbližší lanovka je vzdálená pouhé dvě minuty od dveří domu. V sousedství je obchod i restaurace.

Lyžařské a snowboard vybavení

Středisko Gudauri nabízí spoustu půjčoven vybavení. Nemusíš se tedy bát nechat své lyže/snowboard doma a vyrazit do Gruzie. Na místě ti naše partnerská půjčovna vybavení ochotně zapůjčí vše! Helmy, boty, hůlky, lyže i snowboardy. Mají dokonce i bundy, gatě a rukavice! Můžeš tedy zahodit starosti stranou a vyrazit za sněhem do Gruzie!

Orientační cena komplet vybavení je 300-400 kč na den. 

Doprava – Nic neřešíš, jen se vezeš

Gruzii navštívíme samozřejmě letecky s Turkish airlines s přestupem v Istanbulu. Poletíme z Prahy do Tbilisi 16.2.2024. Zpět poletíme z Tbilisi a do Prahy přiletíme 23.2.2024.
V ceně letenky máš 10 kg zavazadlo do letadla, 30 kg zavazadlo do podpalubí a skibag.
 

Strava

Hotel nabízí polopenzi. Snídaně probíhají formou bufetového stolu, večeře se podává dle večerní nabídky hotelu. Kousek od hotelu je obchod, kde si můžeš nakoupit jídlo. V sousedství je taky restaurace, kde se dá najíst za pár kaček. Zažiješ i typický gruzínský večer, kde okusíš místní speciality.

Datum zájezdu

16.02.2024 - 23.02.2024
Dny: 8

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

  • Pojištění
  • Závěrečná večeře v Tbilisi
  • Skialpove vybavení
  • Doprava na východ slunce v Stephansminda

Obsazeno: 4 / 20
Záloha: 8000 kč
Chci jet

Hledáš jiný termín?


Gruzie: Za sněhem | Březen 2024
od 28990 Kč
Naslouchej volání neznáma a objev lyžařský ráj ztracený mezi kavkazskými horami! Zamiluješ si nejen svěží prašan a sjezdovky za každým rohem, ale i místní gastronomii, unikátní kulturu, relax v sirných lázních a noční Tbilisi z lodi. Nech se uchvátit lyžováním na Kavkazu, v nejlepším středisku Gudauri, které sahá až do 3200 m n. m.   Více info

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Gruzie: Za sněhem | Únor 2024

16.02.2024Počet účastníků

    Kontaktní údaje

    Doprava a počet osob

    Speciální požadavky