FunCamp 2020 – Camp pro dospělé


FunCamp 2020 – Camp pro dospělé


Nevíš, kam se bude či nebude dát o prázdninách vycestovat? Neřeš! Doma sedět nebudeš. Užij si s námi na konci srpna prodloužený víkend v kempu v Rožnově pod Radhoštěm. Přivezeme ti pod nos 400 super lidí na jedné party vlně a společně s našimi partnery zařídíme takové aktivity, že vzpomínat budeš ještě hodně dlouho. Na své si přijdou baby, chlapi, sportovci, povaleči… prostě každý, kdo se s námi bude chtít bavit!

Na obrázku může být: sky , text a outdoor

Program

Čtvrtek – Dobro došli

První den začneme zlehka. Rozložíme stany, ubytujeme se a naladíme se na párty vlnu. Ať už jedeš v partě nebo sám, slibujeme, že první večer poznáš spoustu nových přátel. Večerní seznamovačka a hry prolomí ledy. Bude fotbálek, beerpong a na závěr i Semafor párty, kdy se bez okolků ukáže, kdo je kdo!

Pátek – Kdo se bojí, nesmí na FunCamp

Spáče necháme vyspat a kdo chce, může na rozcvičku. Během dne nás čeká série turnajů ve stolním curlingu, fotbálku, beerpongu, FIFA nebo NHL. Chceš jenom chillovat a bavit se s ostatními? No problemo! Máme přichystaný nadupaný doprovodný program, je to jen na tobě. Večer nás čeká stezka odvahy a pro přeživší následná párty s tajným interpretem, kterého moc dobře znáš! No budeš koukat.

Sobota – (NE)rušení nočního klidu – Silent Disco Párty

V sobotu tě naučíme nějaké ty fintičky ve stolním fotbálku, které pak budeš moci předvést na turnaji. Chceš se naladit na večerní párty? Můžeš se zúčastnit turnaje v beerpongu. Večerní zábava bude tentokrát opravdu speciální – přivezeme světovou atrakci: Silent Disco Párty. Na párty bude několik DJs a ty si jen naladíš frekvenci s hudbou, která se Ti líbí a na kterou chceš pařit. Soutěžního ducha nenecháme odpočinout ani během večerní párty – můžeš zkusit štěstí v alkotombole! Ale pozor, ta je jen pro otrlé, protože jeden lístek rovná se jeden vypitý panák.

Neděle  – Dojezdy pro hvězdy

Když ne v neděli, tak už nikdy – ranní rozcvička po alkotombole přijde vhod! Pak nás čeká poslední turnaj ve fotbálku a vyhlášení vítězů ze všech soutěží. Trochu se společně pofotíme, pogratulujeme vítězům i poraženým za úspěšnou reprezentaci a rozejdeme se směrem k našim domovům s menší opičkou, plní zážitků a supr vzpomínek.

Zábava

Během FunCampu se můžeš zúčastnit nejrůznějších turnajů, vyzkoušet virtuální realitu nebo jenom chillovat s vodní dýmkou, dobrým pitím a hudbou. Program jsme vymysleli tak, aby si na své přišel opravdu každý. 

 • 4p stolní fotbálky a spousta turnajů
 • Stolní curling
 • Beerpong turnaje
 • FIFA/NHL turnaje
 • Turnaj v nohejbale
 • Teqball
 • Virtuální realita a závody v závodní sedačce
 • Joga
 • Zajímavé přednášky
 • Společenské soutěže
 • SK8 Urampa
 • Czech Hookah Club Chill Zona – Vodní dýmky
 • Fotokoutek
 • Hoockey – Šprtec
 • Silent Disco párty s našimi Djs
 • Tajný hudební host večera
 • Stezka odvahy

Na dobrou věc – Pomoc pro Hraďáka

Honza Jaška alias Hraďák, vášnivý pilot, super instruktor, dobrodruh, kamarád do deště, sportovec tělem i duší (spíše tou duší), nenapravitelný snílek s neustálým úsměvem a vtípky na rtech.

Před pár měsíci měl Honza nehodu. Nešťastná náhoda s rozlitou hořlavinou způsobila Honzovi popáleniny 2. a 3. stupně na 60 % těla, po transportu vrtulníkem do nemocnice v Brně strávil 2 týdny v umělém spánku, doposud prodělal nespočet operací a ještě nejméně 2 měsíce bude na jednotce intenzivní péče. Následovat budou dlouhé měsíce rehabilitací.

Honza toho neměl moc ani před nehodou, ale teď už nemá skoro nic. Teď potřebuje pomoct. Jeho návrat do normálního života bude dlouhý, odhad je cca 2 roky. Proto bychom Vás chtěli touto cestou požádat o jakýkoliv příspěvek pro Honzu. Zřídili jsme pro tento účel transparentní účet u Fio banky, na který můžete přispět. Číslo účtu je 2301804327/2010.

Předem všem moc díky za Honzu.

Ubytování – Camping Rožnov pod Radhoštěm

Camping Rožnov se nachází na úpatí hory Radhošť v překrásné přírodě na území CHKO Beskydy. Přímo v areálu je za pěkného počasí k dispozici bazén. Ubytování budeme všichni ve vlastních stanech na travnaté louce. Chceš snad něco víc? Není problém, ubytování se dá vylepšit na chatky, studia delux a apartmány. Mrkni na www.camproznov.cz/ubytovani.html

Mapa

Stravování

Jídlo není v ceně, ale nezoufej. Nebudeš-li mít nabaleno “do plných” z domova, v rámci kempu lze zařídit plnou penzi, polopenzi nebo jen snídaně (švédské stoly).

 

Datum zájezdu

27.8. - 30.8.2020

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

Ubytování 3 noci v kempu ve vlastním stanu

Veškeré aktivity a turnaje na místě

Vstup na všechny koncerty

Tričko FunCamp 2020

Vzpomínkové foto a video

Silent Disco párty

Jídlo

Alkohol

Ubytování v chatkách

Cena pro CoolCampáky a účastníky loňského FunCampu 1490 kč

 


Obsazeno: 31 / 200
2990 kč
Záloha: 1000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - FunCamp 2020 – Camp pro dospělé

27.8. - 30.8.2020


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky