Španělsko: FC Barcelona vs Athletic Bilbao | Říjen 2023


Španělsko: FC Barcelona vs Athletic Bilbao | Říjen 2023


Fanouškům FC Barcelony a města Barcelony se naskytla jedinečná příležitost – vychutnat si utkání FC Barcelona na kopci Montjuïc přímo na místě, kde se konala Olympiáda v roce 1992. Tentokrát uvidíme prestižní zápas s Athletic Bilbao a kromě tohoto výjimečného zážitku nás čeká také futsal, večeře u Suáreze, zápas ženského týmu, 2 prohlídky města, házená, pláž, ale také si ověříme jak postupuje stavba nového Camp Nou a určitě navštívíme i Muzeum.

Vstupenky a zápas

FC Barcelona a Athletic Bilbao se spolu utkají o víkendu 21./22. října 2023 na Olympijském stadionu. Sedět budeš na tribuně za brankou a můžeš se těšit na elektrizující atmosféru, nádherné góly a hlavně nezapomenutelný zážitek.

Prohlídka Barcelony

S ambasadorem Miguelim budeme mít možnost obdivovat krásy tohoto dechberoucího města. Na programu bude trasa od nemocnice Sant Pau až do přístavu, a tak se postupně navštíví známá Sagrada Família, Casa Amatller, domy Gaudího, známá ulice Passeig de Grácia a náměstí Plaça Catalunya. Dále Palau de la Música Catalana, Catedral de Barcelona, náměstí Plaça Sant Jaume a Plaça Reial, Carrer del Bisbe a La Rambla. Další dílo Gaudího Palau Güell a poté samotný přístav. Uvidíme tedy hned 6 památek UNESCO.

Druhá trasa z Plaça Espanya na Montjuïc Castle. Po cestě bude navštívena Font Mágica, Muzeum umění, Olympijský areál včetně Olympijského stadionu, Palau Albéniz a řada dalších zajímavých míst a hlavně úžasné výhledy na Barcelonu. A nebude chybět ani moře a pláže.

Večeře u Suáreze

Nebude chybět ani večeře v restauraci Chalito, kterou vlastní Luis Suárez. Z bohaté nabídky si můžete vybrat například Messiho oblíbené jídlo – Milanesu.

Ostatní sekce a sporty

FC Barcelona je největší sportovní klub na světě a s tím souvisí i počet sportovních sekcí a dalších sportů, které Barça provozuje. Na programu bude také zápas futsalu v Palau Blaugrana a ve stejné hale navštívíme také utkání házené. A aby toho nebylo málo, budeme mít možnost zúčastnit se zápasu ženského týmu na stadionu Johana Cruyffa.

Barça má také svůj ženský tým, který hraje nejvyšší španělskou soutěž a pravidelně se účastní Ligy mistrů. Co se ostatních sportů týká, na profesionální úrovni hraje FC Barcelona basketbal, futsal, házenou a pozemní hokej. Všechny tyto sporty se hrají v Palau Blaugrana, což je hala, která se nachází vedle Camp Nou. Především na zápasech basketu a futsalu panuje úžasná atmosféra, o kterou se stará skupina Dracs. Většina zápasů bývá vyprodána a můžete sledovat jedny z nejlepších sportovců těchto odvětví v Evropě. My si nenecháme ujít žádný ze zápasů, který se bude o tomto víkendu v Barceloně konat.

Na programu budou také utkání dalších týmů a sekcí dle aktuálního rozlosování jednotlivých soutěží. Vše bude upřesněno později.

 

Ubytování

Ubytováni budeme v hostelu v centru Barcelony. Stadion je vzdálený cca 40 minut pěšky od stadionu. Pokoje jsou pro 2 osoby se společným sociálním zařízením.

Doprava – Letecky z Prahy

Na zápas vyrazíme z Prahy. Odlet do prosluněné Barcelony proběhne v pátek 20. října (večer). Zpáteční let do Prahy pak v úterý 24. října (odpoledne). V ceně jsou také sedadla vedle sebe. Na palubu letadla si je možné vzít pouze malé příruční zavazadlo (o rozměrech 40x20x25 cm!). 

Pro zájemce je možnost za příplatek 1 000 Kč (cena se může změnit, bude průběžně aktualizována) odbavit také druhé zavazadlo (55x40x20cm, do 10 kg, které si berete také sebou na palubu).

Ambasador

Tomáš (Migueli) není jen ambasadorem, je také hlavou všech Barcelona zájezdů, průvodcem po městě, stadionu, znalcem historie FC Barcelona a Barcelony jako města a bývalým prezidentem českého fanklubu FC Barcelona . V Barceloně byl již 37x, stejně tak navštívil zápasy i jinde v Evropě – např. v Miláně, Turíně, Mnichově, Paříži, Madridu, Londýně, Římě či Berlíně.

Datum zájezdu

20.10.2023 - 24.10.2023
Dny: 5

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+


Obsazeno: 10 / 10
Vyprodáno
Záloha: 6000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Španělsko: FC Barcelona vs Athletic Bilbao | Říjen 2023

20.10.2023Počet účastníků

    Kontaktní údaje

    Doprava a počet osob

    Speciální požadavky