ENERGYLANDIA - Otevíraní sezonySport, Párty, Poznávací výlet, Roadtrip

ENERGYLANDIA - Otevíraní sezonySport, Párty, Poznávací výlet, Roadtrip

Zažíj s námi otevíraní sezony v nejmodernějším zábavním parku Evropy.

Energylandia je výjimečné místo, ve kterém si najdeš to své. Tento obrovský komplex je rozlehlý na 26 hektarech. Vyřádíme se na více jak 60 moderních atrakcích, které mají přetížení až 5,5G. :) Tematické, stylizované dekorace a aranžérie s kompletní audiovizuální scénografií připravené speciálně pro každou atrakci.

WAU! 8-) Nahoru, dolu, vzhůru nohama, vodorovně, svisle, rychle, pomalu, prásk do vody, tanec v písku, driftshow a mnohem více. Vystav své tělo něčemu, co ještě nezažilo. :-) 


Ubytování

Ubytování není třeba. CoolKára tě bezpečně a pohodlně odveze z Ostravy i zpět.

Strava

Hotdogy, placky, burgery, vege, vegan - vše na co si vzpomeneš, najdeš přímo v Energylandii! Každopádně jako správný Čech bys vyrážet bez řízku v alobalu neměl. :)


Program Energylandia

V sobotu 4. dubna se sejdeme v Realita Gaming Bar (Smetanovo náměstí 10, Ostrava). Odsud v 8 ráno vyrazíme směr "svět úžasu." 

Extrémní zona

Jsi lovec extrémních zážitků, máš rád, když se ti strachy svírají půlky a rád třeštíš oči? Extrémní zóna  je stvořena přímo pro tebe! Nejnovější pecka Hyperion dosahuje rychlosti přes 142 km/h ve výšce 77 metrů! Husté co? 
Horská dráha Mayan tě vystřelí z trenek při přetížení až 5G (stejné přetížení zažívají piloti F1)! :) To není zdaleka vše, v extrémní zóně tě čeká spousta dalších atrakcí, které stačí jen objevit!

Malá ochutnávka z EXTRÉMNÍ ZÓNY  :)
RollerCoaster Mayan (přetížení 5G)
RollerCoaster Formule (přetížení 4,5G)
Space Gun (přetížení 3G)
Space Booster (přetížení 4G)
Aztec Swing (přetížení 4,5G)
Tsunami Dropper (přetížení 5,5G)


Rodinná zóna

Spoustu zábavy na jednom místě pro malé i vl! Můžete skočit na horské dráhy, v planetáriu sledovat hvězdy, ve vesničce Vikingů pít z lebky nepřítele, nehat se vystřelit na atrakci Boomerang, projet se v podzení ma atrakci Dragon Roller Coaster nebo zjistit co se stane, když člun s 20 člennou posádkou sjede z prudké stěny do vody. 8)


Water Park

Říkáš si celý den na slunku? Nevadí! 1800 m2 bazénu je dostatek na ochlazení těla i duše. 8) Jsi typ co padá do všeho po hlavě? Zkus to po nohou na atrakci Kamikadze. Zmizí podlaha a už letíš volným pádem skrz tobogán! Alééé, ty jsi závodník, porovnej síly na 6ti skluzavce. Water Park je jasná volba pro odpočinek mezi blázněním na atrakcích.
Svůj vrcholný adrenalin odpoutáš na více jak 60 atrakcích s aquaparkem s šílenýma tobogánama. Nuda rozhodně nebude! :D

Navíc k tomu je součástí večera i letní párty pod širým nebem.
Co víc? :)

Doprava

CoolKára ( 9ti místná dodávka, výkonný dvoulitr se 150 koňmi pod kapotou, komfortní 3zonová klimatizace, WI-FI, parkovací senzory, ABS, tempomat, bluetooth radio, AUX, USB, EPS, HAC (asistent rozjezdu do kopce), tažné zařízení, Start & Stop, zásuvka 12V v každé řadě a nasvětlení do zatáček


Povinná výbava

Plavky, ručník, pohodlné boty ( Nachodíte +- 16 km).

Doporučujeme platit kartou, každé občerstvení má platební terminál.


Partneři

Realita Gaming Bar
CoolKára