Polsko: Na vodu (Dunajec) | Září 2023


Polsko: Na vodu (Dunajec) | Září 2023


Dunajec je široká peřejnatá řeka, kterou nezastavují téměř žádné jezy. V Pieninském národním parku se zařezává do hlubokého kaňonu a tvoří přirozenou hranici mezi Polskem a Slovenskem. Průtok vody je regulován / nadlepšován přehradou, takže sucho ani povodeň nám téměř nehrozí. Je to jedna z řek, která bude bavit jak vodáky na plasťácích, tak i na raftech.

 

❤️   Věk účastníků

5+

🙋‍♂️💁Počet účastníků

12-21

⚒ +/-Počet dnů dovolené

0 dní

🏠 Lokalita

Řeka Dunajec

🆒 Ambasadoři

Kuba, Peťa

🚣‍ Ideální pro

Rodiny i partu kamarádů

Program

1. den | příjezd a seznámení

Celý zájezd je namyšlený tak, aby Vám nevzal ani den dovolené. Sejdeme se v Ostravě v 15:30, nastoupíme do naší CoolKáry a vydáváme se směrem Polsko. Cesta z Ostravy nám potrvá přibližně 4-5 hodin, během této cesty budeš mít spoustu času se seznámit s ostatníma. V noci dorazíme na místo, rozložíme stany a pokecáme.

2. den | jde se na to!

Ráno se ti naskytne neuvěřitelný pohled na okolní krajinu, která byla ještě v noci zahalena tmou. Začneme snídaní, rozdělíme si materiál, nasedneme do auta a vydáme se na to. Rozdělíme se do aut a dodávek a vyrazíme na start. Účastníci, kteří s námi jedou dodávkou, mají přepravu na začátek splavu zajištěnou, ostatní se rozdělí do svých aut a pojedou za námi. Čeká nás nádherný úsek přes Pieninský národní park. Potkávat, kromě dalších vodáků, budeme i plťaře, vozící turisty. Na vodě strávíme zhruba 5 hodin a náš cíl je kemp, ve kterém spíme.

 

3. den | krásy Dunajce a okolí, odjezd

A zase ten budíček. Ráno si sbalíme všechny věci, nasedneme do lodí a hurá pokračujeme dál. Čeká nás opět 5h na vodě. Kolem čtvrté/páté hodiny už nasedáme do aut a míříme zpět do Ostravy. V Ostravě budeme kolem 20:00 – 22:00.

Ubytování – v našich či vašich stanech

Ubytování si ideálně zajišťuje každý ve svém stanu v kempu. Jde o klasický Polský kemp. Prostě klasika, ohniště a slušné sociálky. Poblíž je i pergola na posezení.

Stany rádi zapůjčíme naše (k dispozici máme velké stany pro 3 lidi).

Strava

Stravování je jen a jen na tobě. My si bereme hořák, salámy, konzervy a užíváme si možnost vyjít z komfortní zóny. Večer u táboráku opékáme špekáčky, popíjíme víno a pivo a přes den si skočíme do restaurace na oběd.

Na čem můžu jet?

Dunajec je krásná hraniční řeka dělící Polsko a Slovensko. Je ideální na kanoe, rafty, plasťáky a klidně i kajaky. Při objednávce stačí napsat o kterou loď máš zájem a vše vymyslíme. 🙂 Během sjezdu tě naučíme, jak se chovat ve vodě a jak vodu respektovat.

Doprava

Vyber si, jak je libo!

  • Na místo se můžeš nechat dopravit naší CoolKárou. Jde o luxusní devítimístné dodávky s třízónovou klimatizací, pohodlím. Vyjíždíme z Ostravy (+ 800 Kč)
  • Můžeš vzít své auto a dorazit po vlastní ose, případně i svézt další účastníky. V tomto případě musíš počítat s přejezdy v rámci splavovacích dní. Na start splavování, do cíle a zpět do kempu.

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 3 190 Kč
Cena pro 2 a 3 účastníky (cena/os) 3 090 Kč
Cena pro 4 a více účastníků (cena/os) 2 990 Kč
Sleva pro Coolcampáka, který už s námi někde byl. – 150 Kč
*slevy se sčítají

 

Datum zájezdu

01.09.2023 - 03.09.2023
Dny: 3

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

2 noci v kempu ve vlastním stanu

Zapůjčení vodáckého vybavení (samovylévací kanoe Gumotex Baraka, pádlo, přilba, vesta, vodácký vak)

Ambasador CoolCamp

Svozy lodí a materiálu

Doprava naší CoolKárou, včetně veškerých převozů na místě (+ 800 Kč)

Pojištění (umíme zařídit)

Strava

Zapůjčení vodácké bundy + 200 Kč

Zapůjčení stanu pro 3 osoby + 200 Kč

CoolCamp překladatelské tričko + 250 kč

CoolCamp kšiltovka + 200 Kč

CoolCamp neonová mikina + 900 Kč


Obsazeno: 9 / 21
Záloha: 1000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.

Přihláška - Polsko: Na vodu (Dunajec) | Září 2023

01.09.2023Počet účastníků

    Kontaktní údaje

    Doprava a počet osob

    Speciální požadavky