Divoká řeka Salza - ČervenPříroda, Sport, Poznávací výlet

Divoká řeka Salza - ČervenPříroda, Sport, Poznávací výlet

Červen, do Salzy vlezem. Víkend plný adrenalinu v křišťálově čisté rakouské perle, také "řece učitelce". Ideální pro partu, jednotlivce, kormidelníky i úplné začátečníky.

Za víkend s námi sjedeš dva úseky - horní (ideální na rozpádlování a sehrání posádek) a spodní(prověří, co nově umíš, a jak důvěrně na tom s parťákem jsi). Odměnou ti bude dech beroucí jízda v soutěskách.

Skoč do toho snámi. Legendární rakouská řeka Salza tě dokonalé schladí a rozpumpuje adrenalin v žilách. Venku červnové třicítky, co lepšího než si užít víkend na vodě a poznat super partu lídi. :)Program SalzaCampu

1. den - Odjezd z Ostravy přes Brno ve večerních hodinách do rakouského kempu v Palfau.

2. den - Přesunutí ke startu cca 8km, rozdělení vodácké vybavení. První den na divoké vodě budeme cvičit traverzy, přípichy, odpichy, náklony a hlavně si ukážeme sebezáchranu a vodní záchranu. Pak nás čeká splutí horního úseku řeky Salzy, obtížností WW I – II, kde bude dostatek času na rozpádlování se, na závěrečný úsek obtížnosti až WW III. Odpolední přesun do kempu, večerní posezení a kytara.

3. den - Přesunutí ke startu cca 8km, sjezd nejkrásnějšího úseku s obtížnosti do WW III+, doplutí do kempu, vyčištění a sbalení materiálu, odpolední návrat přes Brno na Ostravu.


Strava

V prostorách kempu můžeš využít i kuchyňku se základním vybavením - zásoby s sebou.

Ubytování

Kempujeme ve vlastních stanech v prostorách krásného kempu obklopeného horami. Kemp se nachází u Palfau. Zde je možné, udělat si nákup nebo zajít do místní restaurace. V prostorách kempu se nachází samoobslužný bar, recepce, možnost zakoupit snídaně, záchody, sprcha, ohniště a venkovní posezení pro společné večery.

Doprava 

Doprava klimatizovanou CoolKárou z Ostravy, Olomouce, Brna, nebo Mikulova (+ 1 000 Kč)

NEBO

Vlastní 

 


Povinná výbava

Stan, spacák, karimatka, opalovací krém, sluneční brýle s UV filtrem, dostatek suchého oblečení, lékárnička se základní výbavou

 

Partneři

Vodácký klub Cvak

Realita Gaming Bar

CoolKára

EREBOS