CoolCamp of Ostrava


CoolCamp of Ostrava


Patříš k lidem, kteří termín 15. – 19. července 2020 mají v diáři zaznačený rudou fixou několik měsíců dopředu? Svátek hudby v moravskoslezské metropoli sis nechtěl nechat ujít ani letos? Bohužel, jak už to tak vypadá, budeme si ho pro letošek muset oželet všichni. Ale nezoufej! V práci dlouho nahlášené volno nebo jízdenku do Ostravy rušit nemusíš. Coolcamp má pro tebe skvělou alternativu – The Killers sice nezařídíme, ale nabízíme ti možnost užít si 5 dní plných zážitků, zábavy a taky Ostravy a okolí.

Program – CoolCamp of Ostrava

Den 1. BO OSTRAVA

Ve středu zaklapneš v práci noťas, vezmeš bágl a vyrazíš za náma do Ostravy. Spát budeš přímo v paláci, tedy v Kampus Palace, což je studentská rezidence přímo v centru všeho dění. Po lehké aklimatizaci na ostravský vzdoušek tě čeká open air večeře – grilovačka. Po výborném jídle se ti určitě bude mnohem lépe sledovat venkovní letní kino a film Maradona.  Seznamovat se můžeš na party v Realita Gaming baru, který bude plný fajn lidí, alkoholu, soutěží a hudby. Hrát nám bude DJ Fliptyck.

Den 2. Od Slezského hradu až do Polska

Čtvrtek bude ve znamení vodních radovánek. Je možné, že budeš mít po uvítací party žaludek “na vodě”, tak tě rovnou vezeme na vodu opravdovou. Po snídani započne velkolepý maškarní sjezd po řece Odře – zhruba třicetikilometrová plavba od Slezskoostravského hradu až do Bohumína. Pokud nám teda někdo neodpluje až za polské hranice. Oběd si dáme v Novém Bohumíně, můžeme navštívit i přírodní koupaliště. 

Alt čtvrtek – Největší přírodní koupaliště ve střední Evropě

Pokud se ti na lodi zvedá kufr, tak nezoufej – máme i alternativu. Po snídani vyrazíme tramvají na koupaliště Vřesina. Válet šunky si budeme u největšího bazénu ve střední Evropě, občerstvení, sportovní aktivity, … prostě ten správný letní zevling u vody.

Den 2. Večerní program

Čtvrteční festivalový večer bude ve znamení písniček a smíchu. Můžeš se těšit na vystoupení hudebníka Alberta Černého z Lake Malawi, humoristické vystoupení HumorOva, Jindru Holubce a následnou afterpárty s DJ Fliptyckem v Realitě.

Den 3. Na kole na jezero

Po snídani vyrazíme na kola – krásnou přírodou přes pole, lesy, rybníky až na Hlučínské jezero. Uvidíte vše, co tato malebná krajina Hlučínska nabízí. Odpoledne si užijeme u vody. Každý si zde najde aktivitu podle své chuti – opalovačka, wakeboard, paddleboardy, kolobežky nebo jen zewling na dece u piva. 

Večer obrazíme nejlepší ostravské kluby.

🚴‍♀ Pokud si nechceš brát své kolo, náš parťák Madeja-Sport ti rád zapůjčí své vymazlené kolo nebo elektrokolo. 🚴‍♀

Alt Pátek – Na Hlučín autobusem

Pokud nejsi fanoušek cyklistiky, můžeme se na Hlučínské jezero přesunout také autobusem. Odpolední program si pak můžeš užít dle libosti.

Den 3. Večerní program

Páteční večer otevře Café Industrial, Ostravské trio, které je alternativou ke všemu. Tu máte pocit, že to je indie, tu skoro folk, tam zaplují až k art rocku či psychedelii a místy se zmítají v řízném bigbítu. David Stypka následuje s jeho písněmi prosakujícími folk, rock, jazz. Každá jeho píseň nese osobní poselství. Celý večer završí kapela Munroe.

Den 4. Královna Beskyd

Vodu a kolo máme za sebou. Je na čase protáhnout nohy – a to rovnou zdoláním královny Beskyd. Do výchozího bodu, na Ostravici, se dostaneme vlakem. Odtud nás čeká pohodový výšlap na Lysou horu. Nahoře se občerstvíme a užijeme si parádní výhledy ve výšce 1323 m n. m.. Po sešupu dolů si zaloužíme orosenou odměnu v Beskydském pivovárku.

Večer si dáme nálož kultury, nachystali jsme pro vás koncert a farewell party.

Alt Sobota – DOV a komentované prohlídky města

Vysokohorská turistika tě neláká a z čistého vzduchu by se ti mohla zamotat hlava? Nevadí! Můžeš s námi zůstat v Ostravě. Po snídani vyrazíme na komentovanou prohlídku města. Vyšlápneme si na Haldu Emu a navštívíme naši skvělou Dolní oblast Vítkovice.

Den 4. Večerní program

Že se na hrnce nedá hrát? O opaku Vás přesvědčí skvělé duo Noisy Pots. Noisy Pots se objevili na scéně v roce 2014 a okamžitě zaujali originální koncepcí, která využívá unikátní kombinaci spojení zvukových barev, rytmů a groovů, typických pro elektronickou taneční hudbu s perkusivní pestrou zvukomalbou, hranou na nejrůznější vědra, barely, hrnce a rendlíky. Po 22:00 hodině se otevřou brány starého hotelu, kde zažiješ jedinečné Silent Disco párty.

Den 5. Návrat do Reality 

Poslední den už se nebudeme pouštět do žádných větších akcí. Dopoledne si projdeme si každý může udělat program dle libosti. V Ostravě toho je spousta k vidění. Po obědě můžete vyrazit každý domů nebo zůstat s námi na večerní promítaní filmu s podkresem živé hudby.

Ubytování – Kampus Palace v srdci Ostravy

Kampus Palace je ubytování v centru Ostravy v moderním stylu. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení, kvalitní interiérové vybavení a rychlý internet. Součástí kampusu je nádherná Dvorana, kde si můžete dát pivo, víno, vodní dýmku či nějaký míchaný drink v naší základně Realita Gaming Bar. Pro milovníky vege a vegan stravy je zde úžasný Black Kale Bar nebo prestižní francouzská restaurace Guest. Sladkomily uspokojí nejlepší sladkosti v Ostravě z Sladký časy.

📢 Pokud jsi Ostravák nebo budeš u někoho známého spát, klidně se k nám můžeš přidat. Budeš mít automaticky celou akci o 2 000 Kč levnější. ❤

Stravování – Snídaně na Kampuse a gastrotoulky Ostravou

Každé ráno nám v hotelu nachystají snídaně, které ti dodají dostatek energie na každodenní program. V rámci pobytu máte první večerní grilovačku ve středu, kde se všichni poznáme a každý si sám ugriluje co bude chtít na našem grilu. Další dny tě pokaždé vezmeme do jiného vyhlášeného Ostravského podniku. Záleží na co budeme mít zrovna chuť, vše je kousek od našeho ubytování.

Doprava – Do Ostravy vlakem, busem nebo autem

Jak dorazíš do Ostravy je jen na Tobě. Doporučujeme se zkontaktovat s některým z účastníků a svést se spolu. Pokud jedeš vlakem, tak doraž na Hlavní nádraží do Ostravy z kama jede přímá tramvaj přímo ke Kampusu. Stejně tak lehce se dostaneš i autobusem, který končí na Svinov Mosty nebo UAN Ostrava, odtud jede taky tramvaj přímo ke Kampusu.

Získej něco navíc

All-Drinkusive (Neomezeně Vrtáku, Kofoly)

Naše základna Realita Gaming Bar má pro Tebe super nabídku. Můžeš si zakoupit ALL-DRINKUSIVE vylepšení díky kterému budeš moct vypít neomezeně Vrtáku 12° nebo Kofoly! Máš tudíž o žízeň postaráno. Vylepšení platí od tvého příjezdu až do nedělního odjezdu po obědě.

CoolCamp překladatelské tričko

Ostravština není žádný složitý jazyk, ale může se ti hodit naše překladatelské tričko, díky kterému se domluvíš v celém širém světě a dokonce i v naší Ostravě.

Datum zájezdu

15.7 - 19.7.2020

Charakter zájezdu


Co je v ceně

+

4 noci Ubytování v Hotelu Kampus Palace

Středeční grilovačka

Zapůjčení veškerého vodáckého vybavení

Čtvrteční letní kino na Dvoraně

Uložení kol v Kampus Palace

Vlak do Ostravice a zpět

Ambasador CoolCamp 24/7

Sobotní párty večer

Tour de Bar v pátek s našim Ambasadorem

Slevy na drinky ve vybraných barech v Ostravě

Obědy, svačinky, večeře

Útrata

Zapůjčení kol (+400 kč den)

Zapůjčení Elektrokol (+650 kč den)

 

 

All-Drinkusive (Neomezeně Vrtáku, Kofoly) v Realitě

Dvojlůžkový pokoj

CoolCamp překladatelské tričko

Bez ubytování a snídaní – 2500 Kč


Obsazeno: 3 / 30
6990 kč
Záloha: 1000 kč
Chci jet

Často kladené otázky

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti do dvou dní se ti ozveme a vše spolu vyřešíme!
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na slevě na nějaké odměně.

Přihláška - CoolCamp of Ostrava

15.7 - 19.7.2020


Kontaktní údaje


Kam chceš vyrazit?


Speciální požadavky