Skip to main content

Bali: Za dobrodružstvím | Květen 2025

20.05.2025 - 02.06.2025

Další termíny:
24.05.2024 - 06.06.2024 Volných míst: 0

Vyrážíme na Bali! Přidáš se k nám?! Čeká tě naprosto dokonalé dobrodružství, při kterém zažiješ autentické Bali. Vyrazíme na aktivní sopku, budeme obdivovat neskutečné výhledy na rýžové terasy, zažijeme nádherné východy i západy slunce na plážích a jednou i s delfíny. Vykoupeme se jak v moři, tak pod impozantními vodopády a podíváme se i pod mořskou hladinu a užijeme si šnorchlování se želvami a pestrobarevnými rybičkami žijícími ve zdejších vodách. A kdo bude chtít, vyzkouší si i surfování! Že je cesta zážitky a aktivitami opravdu nadupaná? Neboj, i tak si užiješ opravdový chill na pláži s drinkem v ruce. Samozřejmostí také je, že ochutnáš zdejší barevné speciality. Takže, co víc? 🙂

od 53 990 

Volných míst: 11

Cena pro 1  
54 990 
Celkem:
54 990 
Cena pro 2 - 3
54 990 
54 490 
Celkem:
Cena pro 4+
54 990 
53 990 
Celkem:
15+

Věk účastníků

15

Počet účastníků

Bali

Lokalita

20000 Kč

záloha

  • 🌴 Návštěva krásných Balijských chrámů a ponoření se do místní kultury
  • 🌴 Nezapomenutelné výhledy na nádherné rýžové terasy
  • 🌴 Relaxace na plážích s bílým nebo černým vulkanickým pískem
  • 🌴 Procházka v opičím pralese
  • 🌴 Osvěžení v impozantních vodopádech
  • 🌴 Výlet za delfíny
  • 🌴 Pozorování východu slunce na aktivní sopce
  • 🌴 Šnorchlování a mořský život opravdu z blízka
  • 🌴 Ochutnávka lahodných Balijských specialit
  • 🌴 Relaxace s drinkem na pláži

Odlet z Vídně.

Po příletu na Bali přejedeme do Uluwatu, známého svými impozantími útesy a panoramatickými výhledy na Indický oceán. Zbylý čas dnevyužijeme na procházku po okolí, vyrazíme na pláž za koupačkou a necháme se okouzlit naším prvním západu slunce.

Dopoledne strávíme na jedné z nejkrásnějších pláží Uluwatu (Melasti, Balangan, Nyang Nyang, Timbis či jiná) a pro milovníky adrenalinu bude k dispozici surfování. Odpoledne se vydáme na Temple Uluwatu – balijský hinduistický mořský chrám, kde budeme pozorovat západ slunce. Můžeme se podívat i na fire show a tanec kecak dance.

Dopoledne strávíme poslední chvíle na pláži Uluwatu. Po obědě se přesuneme do srdce Bali – Ubudu, kulturního a duchovního centra ostrova. Zde se ubytujeme a prozkoumáme okolí. Ubud je díky své pozici v rámci ostrova ideální základnou pro další výlety, proto zde strávíme hned několik dní.

Den začneme návštěvou známého opičího pralesa – Ubud Monkey Forest Sanctuary, kde se setkáme s drzými makaky. Po té se vydáme obdovovat zeleně zářící rýžová pole, poobědváme a den zakončíme u vodopádu Tegunungan, kde se můžeme i osvěžit. Večer půjdeme brzo spát, protože další den nás čeká východ slunce na Mt. Batur.

Dnes si dáme do těla a vyrazíme ještě za tmy za pozorováním východu slunce na horu Mt Batur. Cestou si užijeme výhledy na kopcovité krajiny, jezero Batur, rýžové terasy Tegallang a chrám Pura Jati Batur. A pozor, bude to i docela adrenalin, Mt Batur je stále aktivní sopkou!

Dnes vyrazíme na chrámy Tirta Empul Water Temple a Besakih Mother Temple a poté nás čeká impozantní vodopád Sumampan a chrám s jeskyní Goa Gajah.

Opět vyrazíme na další výlet z Ubudu, tentokrát ale s přespáním ve městě Lovina. Uvidíme jezero a chrám Beratan a také krásné vodopády Gitgit a Brahmavihara Arama. Na pláži si vychutnáme západ slunce a večerní pohodu 🙂

Ráno vyrazíme za pozorováním delfínů skákajících při východu slunce a poté nás čeká další skvělý vodopád – Sekumpul, jeden z nejkrásnějších na Bali. Po severovýchodním pobřeží se přesuneme podél sopky Agungu, odkud je úžasný výhled na sopku a rýžové terasy, až dolů, kde se nachází chrámy Tirta Gangga a Taman Ujung. Přespíme v Padang Bai.

Dopoledne se přesuneme do Padang Bai a odsud na malý ale okouzlující ostrov. Čeká nás cca 2,5 hodinová plavba lodí, díky které doplujeme na ostrov Gili Trawangan, přezdívaný jednoduše také Gili T, jeden ze tří ostrovů v těsné blízkosti, které jsou obklopeny korály a mořským životem. Celý ostrov má plochu pouhých 15 km², takže je možné jej projít celý dokola během pár hodin, zároveň to nikdy není daleko na pláže s bílým pískem, případně do dobré restaurace nebo baru, kterých má Gili T nespočet. Dnes si užijeme pravý plážový relax a chill s drinkem v ruce 🙂

Tento den je plánován jako volný pro odpočinek a relaxaci na idylických plážích Gili Trawangan. Pro aktivnější návštěvníky je možnost vyzkoušet šnorchlování přímo z pláže, kde se s trochou štěstí můžete setkat s mořskými želvami. Ostrov nenabízí pouze krásné pláže a čisté moře, ale také příležitost prozkoumat místní kulturu a užít si bezstarostnou atmosféru bez motorových vozidel.

Dnes vyrazíme na šnorchlovací výlet kolem ostrovů Gili T, Gili Meno a Gili Air. Na Gili T si vezmeme si šnorchlovací výbavu a vydáme se vstříc podmořskému životu. Budeme pozorovat jak ryby, tak i želvy, které se do mělkých vod ostrova vydávají za potravou a je možné je spatřit opravdu zblízka.

Z našeho ostrova Gili T odplujeme v dopoledních hodinách a zamíříme opět do Padang Bai. Odsud se minivanem přesuneme do Kuty.

Nejsmutnější den je tu, čeká nás návrat domů. Rozhodně ale budeš mít co vyprávět! Před odletem ale ještě vyrazíme na nákup suvenýrů.

Následujícího dne přistaneme ve Vídni.

Co je v ceně

Ubytování se snídaní 12 nocí

Zpáteční letenka Vídeň – Bali s 23 kg zavazadlem

Veškerá přeprava po ostrově v rámci programu

Veškeré vstupy v rámci programu

Výšlap na MT. Batur včetně povolení

Přesun lodí na Gili T

Šnorchlovací výlet

Výlet za delfíny

 

Co není v ceně

Vízum

Obědy a večeře

 

Na Bali poletíme z Vídně. V ceně máš 23 Kg zavazadlo. Let je s přestupem v Tchaj-pej. Po Bali a okolí se budeme přesouvat minibusy, na ostrov Gili T pak dojedeme místní lodí.

Na Bali budeme bydlet v různých typech ubytování. Vyzkoušíme si guest housy v tradičním balijském stylu, přes dřevěné chatky obklopené zahradou až po stylové bungalowy.
* Není problém zařídit i pokoje pro jednoho nebo ubytování vyšší kategorie.

Na většině ubytování nás bude čekat snídaně. Obědvat a večeřet budeme podle programu v daný den. Jídlo vyzkoušíme nejen v restauracích, ale zavítáme i na místní street food, ochutnáme tradiční speciality a v malých obchůdcích nakoupíme ovoce a další dobroty, na které po cestě narazíme.

Thajsko: Na vlastní kůži | Březen 2025

09.03.2025 - 23.03.2025

Čekají nás nádherné tropické ostrovy na jihu - Koh Tao a Koh Samui, ulice Bangkoku, národní mořský park...

od 55 990 

Vietnam – Na vlastní kůži | Září 2024

29.09.2024 - 11.10.2024

Poznej na vlastní kůži kontrasty Vietnamu. Navštívíš džungli hlavního města Hanoj, její historické památky a kulturu. Poté se...

od 30 990 

Vietnam – Na vlastní kůži | Říjen 2024

18.10.2024 - 30.10.2024

Poznej na vlastní kůži kontrasty Vietnamu. Navštívíš džungli hlavního města Hanoj, její historické památky a kulturu. Poté se...

od 30 990 

Barča

Velmi pěkný zájezd, vše co je uvedeno v popisu proběhlo. Ubytování hezké a pohodlné, přejezdy bezpečné. Jediná vada – chtělo by to týden navíc 😊

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)

Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!

Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.

Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!

Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.

Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.