ActiveCamp - ExcelsiorPříroda, Sport, Párty, Poznávací výlet, Pěší tůra

ActiveCamp - ExcelsiorPříroda, Sport, Párty, Poznávací výlet, Pěší tůra

Cooltovka léta.
Užij si na vlastní pěst tábor pro dospělé.
Zahoď telefon, stresy nech doma a teleportuj se do víru táborového života! Čeká tě pět dní s 60 dobrodruhy plné aktivit, soutěží a bojovek v táborovém duchu.

Slunce, léto, bazén, volný čas, buřty, holky, kluci, zábava, všudepřítomná příroda a žádná civilizace. Parta nadšenců nalazená na stejnou vlnu jako ty.


Program ActiveCamp

V průběhu pěti dní zapomeneš na okolní svět a spolu s dalšími 60 dobrodruhy zažiješ 5 dní v letech táborových. Vybereš si oddíl a staneš se jeho součástí. Zůčastníš se bojovek a aktivit ve vodě, na souši i ve vzduchu. Závodil jsi někdy na člun bez pádel, sledoval siamské dvojčata plavat po slepu nebo dělal selfie v cizím domě? 8)


Nechceme ti kazit překvapení, proto se přesný program ActiveCampu dozvíš na místě od hlavního vedoucího. :)


Malá ochutnávka:

  • seznamovací hry, ranní rozcvičky, táboráky, noční bojovky, sjíždění řeky, přežití, celotáborové hry, vodní hry, beerpong, míčové hry, wellness tématické párty, noční bojovky, táboráky a další aktivityUbytování

Ubytovaný budeš v horském hotelu Excelsior v nádherném prostředí Beskyd uprostřed lesa v 2,3 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Venkovní a vnitřní bazén, sportovní hřiště, bowling, vinárna, bar, tělocvična, squash, wellnes, fotbálek.
Strava

Plná penze se vším všudy. Snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře. Jsi vegan, vegetarián nebo lepek free? Napiš nám v přihlášce, jsme na tebe ready! :)
Doprava

CoolKárou z Ostravy,
Vlastní,
S jiným CoolCampákem.
* Přijeď vlakem do Mosty u Jablůnkova a my tě na místo dovezeme


Takhle vypadal ActiveCamp loňský rok