CoolKára – 9 místná dodávka – Minibus


CoolKára – 9 místná dodávka – Minibus


Svatební vůz – s řidičem i bez

Blíží se tvůj velký den? Řešíš jak převést hosty nebo chceš stylové auta pro nevěstu i ženicha? CoolKára je tvým ideálním řešením. Uvezeme až 8 svatebních hostů.
Auto ti zapůjčíme s řidičem. Řidič tě odveze kamkoliv budeš chtít! Nevěstu může doprovázet od rána od kadeřnice až po obřad, nebo může přijet jen na večer rozvážet svatební hosty.
* Pokud máš zájem o svatební CoolKáru, volej na 770 699 977 nebo použij rezervační formulář

Převoz na letiště z Ostravy

Pokud plánuješ dovolenou s rodinkou či partou přátel? Mají ti přiletět obchodní partneři na důležitou schůzku a chceš je vyzvednout na letišti? Naše 9 místné minibusy jsou tu pro Tebe.
Při příletu vás bude čekat řidič s cedulkou a vašim jménem. Přílety bedlivě sledujeme, takže i v případě zpoždění nás to nepřekvapí. 🙂
Při odletu vás nabereme doma, v hotelu nebo v práci a pomůžeme se zavazadly. Na letiště vyrazíme s předstihem ať máte klid na duši, že v pohodě stihnete váš let.

Ceník přepravy na letiště z Ostravy

Letiště 1 cesta Tam a zpět (10% sleva)
Katowice Od 2 390 Kč Od 4 320 Kč
Krakow Od 3 490 Kč Od 6 290 Kč
Brno Od 3 490 Kč Od 6 290 Kč
Praha Od 6 990 Kč Od 12 590 Kč
Vídeň Od 6 990 Kč Od 12 590 Kč
Bratislava Od 6 990 Kč Od 12 590 Kč
  • Dopravu na letiště lze platit hotově, fakturou nebo převodem na účet. Ceny jsou orientační.

Informace o autě:

Tovární značka: Toyota ProAce Verso Shuttle L2
Počet míst: 9
Rok výroby: 2018
Barva: Černá
Motor: 2.0 Diesel, 110 Kw, 147,5 HP, Spotřeba 7,2 L/100 Km
Převodovka: 6st manuální
Výbava: Tempomat, 3zonová klimatizace, 12v USB zásuvka v každé řadě, manuální převodovka, tažné zařízení, parkovací senzory, ABS, Bluetooth radio, aux/USB, EPS, HAC ( Asistent rozjezdu do kopce), Start & Stop, nasvětlení do zatáček, tónována skla

Načítá se kalendář...
-
Dostupný termín
 
-
Rezervováno
 
-
Nepotvrzený termín

Ceník pronájmu

+

Individuální

Co je v ceně

+

Česká dálniční známka
Havarijní pojištění vozidla v České Republice i zahraničí
Profesionální řidič

Individuální

CoolKára na tvou svatbu

CoolKára na tvou párty

 


Často kladené otázky

Ano! Není vůbec žádný problém. Stačí nám tuto informaci napsat v přihlášce a my se s Tebou spojíme a doladíme detaily. :)
Stačí kliknout na “Chci jet” vpravo a poslat nezávaznou přihlášku, my se ti co nejdříve ozveme a vše spolu vyřešíme!
Cena zájezdů je vždy kalkulována s tím, že v jednom pokoji jsou ubytováni dva až čtyři klienti. Záleží na daném zájezdu. Přejete-li si bydlet sám/sama, je nutné si takový pokoj připlatit. Pokoje si na místě rozdělujete dle vzájemných sympatií.
Po vyplnění cestovní smlouvy ti zašleme potřebné detaily k platbě zájezdu. Normálně se zájezd platí na dvě části, záloha a doplatek. Pokud však nejsi schopný zaplatit na dvě části, rádi ti výjdeme vstříc a platbu rozdělíme do více “splátek”. Stačí nám jen napsat!
Veškeré detaily ohledně zájezdu ti dojdou přibližně mailem měsíc před odjezdem. Informace obsahují i přístup do konverzace s ostatními účastníky, kde se můžeš domluvit například na společné cestě. Pokud je potřebuješ dříve, skrz vlak a podobně. Napiš nám.
Určitě ano! Víme jak je těžké zorganizovat své přátele a proto si ceníme si tvých organizačních schopností. Napiš nám a domluvíme se na odměně.